Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. rambo

    rambo Forumowy żółtodziób

    doszły mnie słuchy ze do rafy mogą byc potrzebne ryby i karp koi zobaczymy czas pokaże
     
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    hmmm, to by wyjaśniało czemu od około dwóch tygodni karpie koi otrzymują siew cenie ok dwukrotnie wyższej niz normalnie, wyjąłem kilka karpiarni koi, warto mieć zapasik.
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Jeśli będą misje przy zdobywaniu Rafy a będą to trzeba mieć dobre zapasy wszystkiego z wyspy, roślin, owoców, zwierząt i produktów.(można sobie przypomnieć jak to było z misjami gdy zdobywaliśmy Wyspę Skarbów)
    Ja bym jeszcze radziła oszczędzać dobre nawozy i SP...ponieważ listopad zapowiada się pod znakiem nie tylko zdobywania Rafy ale też dożynek i komiksu..
    ..a jaka będzie kolejność eventów..poniżej przypuszczenia..
    [​IMG]
    http://es.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/segundo-hilo-en-rumores.11824/page-5

    ...zdaje się,ze w pierwszej kolejności będzie Rafa.. a dalej komiks 6, event kukułkowy i wyczekiwane dożynki..
     
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Gretka, od razu bede miala tez dobre sny, dzieki, a Tobie duuuuuuuzo swietnych snow zycze i milej nocy.
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  6. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Osiolek piekny, awykorzystana SP- brzydki jej brak, kreci sie , ale bez zakupow sie nie obejdze. Bry.
     
  7. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Czy może jakas kula lub super sen widzi abonament na młyn
     
  8. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Dżem Dobry :)

    W nocy miałam sen w którym piękny mroczny jednorożec w blasku księżyca stał na wzgórzu obrośniętym muchomorami.
    W dolinie widać było jego małą chatkę w której świeciło się światło. Niedaleko chatki było coś jeszcze...
    Kto chce zobaczyć wizualizacje snu to zapraszam serdecznie :)

    Śniła mi się jeszcze wyprzedaż narzędzi... duuuużo narzędzi... ponad tysiąc sztuk.

    Co do Ryb to jakoś nie wydaje mi się aby te farmerskie Ryby były powiązane z Rafą Koralową, to raczej tylko przypuszczenia któregoś z graczy... albo specjalnie ktoś taką plotkę rzucił i teraz się Ryby ładnie sprzedają :D
    Zobaczymy jak to będzie :)

    Miłego dnia Wam życzę :)
     
  9. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Lece sprawdzic ryby i sprawdzic jednorozca.
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Hmm karpie koi to ryby hodowlane,ozdobne ,fajne do oczek wodnych i basenów hodowlanych..co by niby miały robić na rafie? Z powodu brokatowych łusek miałyby tam trafić? Czy po prostu ktoś chce zwiększyć ich sprzedaż na targu?
     
  11. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Po coz moze byc wyprzedaz narzedzi? O rety, to pewnie to do oslow bedzie potrzebne. No coz kiedys wyleca, wole kupic SP.
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    by postawic fabryczke garnkow czyli kotlarnie bedzie potrzebny zlom metalowy a Varun<producent gry> dba o nas ;)xD wiec proponuje Nam wyprzedaz..
     
  13. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    A co żyjące tylko w chinach pandy robią na tropikalnej wyspie? Tak samo pustynne wielbłądy, na farmeramie jest wiele zwierząt które żyją tam gdzie nie pasują.
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nadal twierdzę,że to informacja rzucona dla zwiększenia sprzedaży. Do tej pory jakos nie było słychać o karpiach i rybach ..poza tym,rafa jest bardziej związana z Bahamą niż farmą...
     
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pan Varun jest na najlepszej drodze,żeby zniechęcić graczy do kupowania czegokolwiek-takie nachalne działania -.-(żeby się nie wyrażać...)są denerwujące lekko :wuerg:
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie:) jesli bedzie misja zwiazana z wprowadzeniem rafy to oddawac bedziemy tylko produkty z bahamy a nie z farmy;)
    edit
    gosiagosia masz racje..gdyby ten pan dal graczom jeszcze marchewke w postaci pewnych misji;) interes by sie bardziej rozwijal a tak to moze nastapic duze zniechecenie graczy co do wydawania zlociszy czy innej waluty
     
  17. nana290159

    nana290159 Książę forum

    To poczekam, pedzelki tez w koncu wypadaja, ponad miare.
     
  18. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    To zleży jaką kto ma miarę, postawienie Różowych Pałek to 16 pędzli, plus podstawa, razem 21 pędzli na jedną fabrykę, a że mam sam przemysł Różowy to i ciągle są braki.

    Dlaczego Jasnowidze jeszcze śpią, i nie piszą czy będzie dzisiaj rafa, czy nie będzie, będzie czy nie będzie, no ile można żyć w takiej niepewności :)
     
  19. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Witam, posty nie na temat usuwam. Proszę trzymać się tematu wątku.
    Jasnowidze jeszcze śpią i nic nie widzą. Sama jestem ciekawa co z tą rafą
     
    malinarp lubi to.
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Jakoś ostatnio do zgaduli nie zaglądałam , czy miotły widzą BB ?? że będą kolorowe osły to wiem - ale mało SP posiadam więc BB wskazane..;)
    A co do rafy i ewentualnych roślin , drzew wiadomo coś ??- nie mam odblokowanych 2 ostatnich drzewek - w oczekiwaniu na rafę trzymam ZB w skarpecie..:)