Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Ee.... to by chyba było zbyt piękne, żeby było prawdziwe ;)
     
  2. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    a moze drzewo nawozowe SN:inlove:

    Czy ktos z wieszczy wie, kiedy ta runa mialaby byc wprowadzona?
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2015
  3. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Może Las Deszczowy będzie miał swoje zbiorniki na wodę i nawóz?
     
  4. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Co do wody to mogę się zgodzić ale Bachama i Farma ma wspólny zbiornik na nawóz więc wątpie.Skłaniam się do powiekszenia zbiorników.
     
  5. martynka1428

    martynka1428 Młodszy ekspert

    Ta odnoga raczej wychodzi z punktu, z którego wychodzą inne odnogi, nie jest połączona z tymi od wody czy nawozu, a że jest obok, dla mnie to nie wskazówka. Równie blisko jest do run związanych z oazami, czy wyższą ceną na targu. Zatem jak dla mnie nie będzie ona związana ze zbiornikami. Może to coś na nowe pole..? :) (Wciąż usilnie szukam jego plusów :p )
     
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A może kombajn na pnącze ?
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  8. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

    cos czuje ze beda kolorowe bobry
     
  9. mmmm4w

    mmmm4w Okazjonalny autor

    ten trójkąt raczej do pnącza bo jest na tej samej gałęzi co pnącze,a kwadracik koło bahamy więc pewnie nowa wyspa,tyle do odkrycia ,a ja przepuściłam gwiazdki:cry:
     
    Sekme, -norbijas- oraz Anetta41 lubią to.
  10. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Czy mówiąc o "połączeniu" masz na myśli te białe kropkowane linie?
    Analizowałam to, zanim napisałam poprzedni post.
    One jakoś dziwnie są poprowadzone. Zwróć uwagę, że np runa "więcej PD za zlecenia" jest tą kropkowaną linią połączona z runą "Większy obornik", a za to runa "Lepszy nawóz" z runą "Większy zbiornik na wodę". Dla mnie zatem te linie to żadna wskazówka.
     
  11. martynka1428

    martynka1428 Młodszy ekspert

    Tak, o te białe kropki mi chodziło.
    W pniu runy dotyczą różnych elementów gry. Dopiero na danej gałęzi są ze sobą powiązane. Nowa runa jest na nowej gałęzi, przez co przypuszczam, że będzie dotyczyła czegoś innego, niż dotychczas inne runy miały okazję dotyczyć.
    A to, o czym mówisz, te dziwne powiązania między runami w pniu - odkrywanie zaczyna się (chyba) od runy 2000 SG i dalej można odkrywać to, co akurat jest z tą runą połączone, jak w pniu mamy dwie obok siebie, to można wybrać jedną albo drugą. Stąd te dziwne połączenia. Potem dochodzi się do miejsca, skąd kropki wędrują na dane gałęzie i idziemy na daną gałąź, bądź dalej pniemy się w górę (odkrywałam te części dawno temu, mam nadzieję, że nic nie pomieszałam ;) ). I wydaje mi się, że z tego miejsca będzie dostępna nowa runa, bo wchodzimy na nową gałąź :) Taką mam wizję :p
     
  12. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Posty niezwiązane z tematem Wyroczni usunęłam.
     
    Sekme, blazers oraz gretag lubią to.
  14. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Koszyki nie kuszą tylko roślinkami,

    [​IMG]

    tym razem również złotymi drobiazgami.

    [​IMG]

    Różne są rozmiary,

    [​IMG]

    kto zakupić ma zamiary?

    [​IMG]

     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zaszalałam na zakupach, więc jak przed wypłatą to na mnie nie licz ;)
     
  16. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Sny dziś dziwne i w języku mi nie znanym,

    [​IMG]

    Czy to zdarzenie będzie tym oczekiwanym?

    [​IMG] [​IMG]

    Po co kwiaty w wazonie
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    i inne rzeczy?

    [​IMG]

    Czy kto czyta Wyrocznię dobrze się zabezpieczy?

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  17. ross2

    ross2 Komandor forum

    Kolorowe boberki :inlove:
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Kolorowe boberki jak już to zostaną dołożone do istniejących run. Zawsze dokładają do obecnych. A hodowli raczej na drzewie nie będziemy odblokowywali, wejdą do gry pewnie tak samo jak kameleony czy gęsi.

    Co ciekawsze patrząc na niemieckie forum do poradnika o lesie deszczowym tej runy nie ma:
    [​IMG]http://de.bigpoint.com/farmerama/bo.../bahamarama-der-regenwald.32235/#post-1224576


    Edycja:
    Hiszpańska wyrocznia uchyliła jeszcze rąbek tajemnicy:
    [​IMG]
    http://es.bigpoint.com/farmerama/bo...ntos-en-agosto-2015.19760/page-23#post-310842

    Czyli szykuje się Święto Piwa na farmie
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2015
  19. ross2

    ross2 Komandor forum

    Ta runa to bedzie cos nowego chyba bo na tym konarze jeszcze nic nie bylo :DSwieto Piwa -fantastycznie i pewnie bedzie polaczone z TOP-ikiem :inlove::inlove::inlove:
     
  20. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Widzę w koszyku papirus, zegar słoneczny,skarb i super nawóz a to pierwsze to zagadka:music:
    Wyrocznio nie żartuj że będzie trzeba oddać 1000 perfumo_O
     
    Anetta41 i zonaania2122 lubią to.