Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a no i u mnie pustawo na targu, ale bobry były wczesniej od pawi wiec one maja pierwszeństwo xD
     
    zonaania2122 lubi to.
  2. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A ja zagrody z bobrami wystawiłam na dzikiej łące 10 szt. ( 7 sztuk jeszcze w pasku ) no ale myślę , że to starczy ( bo wstyd przyznać tyle zagród i ani jednego Bobra ) może coś jednak z tymi Bobrami na rzeczy będzie ? A jeśli nie to zawsze jak mi się zbiorą Boberki to mogę je nawet opchnąć w Dożynkach - niech się na coś przydadzą - wartość mają nawet , nawet . Ale coś musi być na rzeczy bo u mnie na rynku 13 schodzą jak ciepłe bułeczki o_O
     
    ross2 i zonaania2122 lubią to.
  3. Nelaa50

    Nelaa50 Naśladowca mistrzów

    A u mnie, uwaga, pełne zaskoczenie, na targu zabrakło... KUR :) co do eventu kociego, to oby nie były potrzebne... koty :p Niestety jeszcze mi się nie udało zdobyć zagrody i mam jedynie 20 sztuk, które udało mi się upolować na targu po atrakcyjnej cenie :(
     
    ross2 i JJoanna lubią to.
  4. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A u mnie zabrakło nietoperzy Hmmmm ciekawe i nawet cena do rzeczy jest , może coś z nietoperzami zrobią ?

    A ja o Kotki nie muszę się martwić ( chociaż raz ) bo mam aż , tylko 1115 szt. , a Kur 5959 szt. - może wrośnie cena na targu Kur jak Nietoperzy to bym Kurki opchnęła i bym zarobiła .
     
    Ostatnie edytowanie: 30 lipca 2015
    ross2 i zonaania2122 lubią to.
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

  6. zazulec

    zazulec Książę forum

    od 19 do 25 sierpnia -Event z istniejącymi zwierzętami hodowlanymi - moim zdaniem może być tak, że nic nowego kolorować nie będziemy. Napisane jest, że z istniejącym zwierzętami hodowlanymi, a przecież bobry czy pawie nie są jeszcze hodowlane (pokolorowane). Zero przecieków o kolorowych zagrodach dla bobrów czy pawi. Co wasze kule i miotły na to..
     
    JJoanna lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu Zgaduli usunęłam. Do rozmów na temat targu zapraszam do tematu, który podała juliuszka. Bardzo proszę również nie zaśmiecać tematu powtarzającymi się pytaniami. Jeśli Gracze zamieszczający ploteczki będą mieli takowe do zamieszczenia to jestem pewna że je zamieszczą bez zbędnych pytań.
     
    ross2, blazers oraz juliuszka lubią to.
  8. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    jakies wiesci o utylizatorze
     
  9. juliuszka i p.patunio Wasze posty usuwam jako nic nie wnoszące do tematu.

    I proszę o nie zaśmiecanie Tego wątku niepotrzebnym spamem.

    Przypominam zasady tego wątku
    ...KLIK..

    A w szczególności z tym punktem:

    W tym dziale rozmawiamy o wydarzeniach, które przypuszczalnie mogą mieć miejsce w naszej grze w najbliższej przyszłości.


    Kilka zasad, które ułatwią korzystanie z działu:
    • W dziale obowiązuje Regulamin forum.
    • Rozmawiamy tu konkretnie na dany temat, wszelki spam, czy-off top będzie usuwany.
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  11. gosiaczek4you

    gosiaczek4you Forumowy żółtodziób

    Do kociego to pewnie dużo mleczka potrzeba, a że u mnie schodzi na naleśniki to będzie kiepsko :(
     
    ross2 lubi to.
  12. marysiacec

    marysiacec Okazjonalny autor

  13. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2015
  14. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

    Ja mysle ze bedzie to tak jak w wielkanoc i podczas dlugiej pelni,bedziemy krecic w mlynie i dawac kotom ktore pojawia sie wszedzie :).
     
    -norbijas- lubi to.
  15. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    ross2 i JJoanna lubią to.
  16. hp25

    hp25 Forum Pro

    Czyli patrząc na to, że G&T jest co miesiąc, renzo, to chyba co 2 tygodnie, to na Rafę i Zielone Pendolino nie ma co liczyć?
     
    toDzasta i zonaania2122 lubią to.
  17. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    A może te ostatnie kłopoty z wejściem na farmę są związane z przygotowaniami do rafy? I pendolino, a tym bardziej rafa ucieszyłaby wielu farmerów. Miłego dnia.
     
    dorota444 i kybek93 lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim..:)
    przynosze kilka plotek dotyczacych eventu hodowlanego..prawdopodobnie bedzie on dotyczyl trzech zwierzakow. kury,,kozy oraz kroliki wsrod nagrod uwaga nowe ulepszenie (wyzsze od rozu) zagrod tych zwierzakow
    sprawa bobrow...wrzesien beda kolorowane;)
     
  19. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    lepsze od rózo ale super
     
    skaliwa lubi to.
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ciekawe czy plotka się sprawdzi...
    ALe jak przeczytałam, to od razu pomyślałam: To do tego BP nas przygotowuje już od jakiegoś czasu, dając w TSach ciągle bobry++ :D