Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    U mnie podobnie do wczoraj - odkrywając TS z ewentu o mało co nie zadławiłem się śliwką, bo wyskoczyło 3 x dziobaki, 1 kiwi. Takich cudów dawno nie było. Oczywiście 2 x bobry ++. I tak sobie myslę, że być może to właśnie bobry będą kolorowane a wtedy wszyscy podziękujemy za te nagrodyxDxD
     
    ross2 i JJoanna lubią to.
  2. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    Jeśli tak będzie faktycznie, będę pasła te koty karmą ile wlezie, aż pękną :D :D :D
     
    ross2 i toDzasta lubią to.
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tez mi sie wydaje ze fabryczka dla kotów bedzie :p
    a u mnie kotków okrągłe zero :p wczoraj doszłam do misji tour de farma 2 i tak są w pierwszym zadaniu koty i chcialam je wslasnie wystawic a tu widze ze wiecej ich potrzeba :p
     
    zonaania2122 lubi to.
  4. kevin

    kevin Forum Pro

    nie doczytałąś w kalendarzu jest ;
    • od 19 do 25 sierpnia -Event z istniejącymi zwierzętami hodowlanymi - więc raczej niańki
     
    ross2 lubi to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    są jakieś plotki co szykować tym razem??
     
    zonaania2122 lubi to.
  6. Asiulek_jo225

    Asiulek_jo225 Czeladnik forum

    nawet tak nie mow... ja 4x bobry ++ sprzedalam na GT :)
     
    ross2 lubi to.
  7. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Jesteśmy w zgaduj zgaduli-- a co my mamy w Twojej ( i u p.patunio) wiadomości zgadywać? Zgaduj- zgadula coraz bardziej traci swój urok. Zniknęły gdzieś wróżki (np. gretka, ijur) ,czarodzieje itp. Dobrze, że choć norbi lub agata... czasem się odezwą.
     
    Ostatnie edytowanie: 30 lipca 2015
    ross2, azikowo oraz -norbijas- lubią to.
  8. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    ***kacper*** a przeczytaj do końca zacytowany post przez graczkę - będzie jasne czemu taki komentarz.
     
  9. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie na targu znikają owce, strusie i kameleony....czy to coś oznacza?
     
    nadruczek21 i zonaania2122 lubią to.
  11. panda-p25

    panda-p25 Hrabia forum

    wiadomo już kiedy będzie FAQ do kotków i gdzie podziały się zimorodki bo na targu brak
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Brak zimorodkow, bo cena ciagle niska, nikt wystawiac nie chce
    Faq pewnie w piatek dadza, zeby mozna bylo sie nalezycie przygotowac, a w weekend przewiduje wyprzedaz SN8)
     
    ross2, gosiagosia60 oraz zonaania2122 lubią to.
  13. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    juz pare dni temu pisalem jak to bedzie wygladac w tym evencie..wystarczy poczytac;) dzis savante bardzo ladnie pokazala graficznie zasade tego eventu,,czyli siejemy eventowke zbieramy wypadajke laczymy to wszystko w mlynie by oddac produkt kotkom ktore,wynagrodza nas fajnymi nagrodami:)
     
  15. jacek544

    jacek544 Wyjątkowy talent

    A może kolorowe papugi?
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jesli juz cos nowego bedzie kolorowane to w wrzesniu
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    to jutro 2 OO powinny być: o pełni i o kocim
     
    zonaania2122 lubi to.
  18. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    panda-p25 Twój post usunęłam, ponieważ nie wnosi nic do tematu Zgaduli. Zapoznaj się proszę z zasadami tego działu: >>klik<<
     
  19. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Ciekawe,u mnie na targu bobry wymiotło.Czyżby...?

    U mnie także.Czyli coś z bobrami?

    Posty połączyłam ponieważ po usunięciu posta przez Gracza Twoje były jeden pod drugim.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 lipca 2015
  20. owokzceiwo

    owokzceiwo Czeladnik forum

    Potwierdzam zniknięcie z targu bobrów i drewna, ale z drugiej strony nie kolorowaliśmy też pawia, który nawet nie ma swojej fabryczki... Kto zgadnie ten zarobi :)
     
    zonaania2122 lubi to.