Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Wiemy, wiemy, ale przy okazji czarno wieszczymy :p Zawsze może coś się zmienić w poradniku ;)
     
    kotwbutach., babula40 oraz ma-ter lubią to.
  2. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    QQRYQ333, Twój post usuwam, nic nie wnosi do tematu. Zapoznaj się proszę z Regulaminem forum.
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    _kubus1404_, post usuwam gdyż nic nie wnosi do tematu.

    QQRYQ333, kolejny Twój post usuwam. Pomimo prośby nadal nie stosujesz się do Regulaminu forum wobec tego nakładam punkty karne. Dodatkowo podważasz decyzje moderatora.

    EDIT:
    Adamn10, Twój post również usuwam gdyż nic nie wnosi do tematu.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 czerwca 2015
  4. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Gąski są słodziutkie, już nie mogę się doczekać. U mnie w stodole ponad 850 sztuk siedzi i czeka na kolorowe rozmnażanie. Czy nasza kula widzi, kiedy to nastąpi?:D
     
    kotwbutach. lubi to.
  5. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Od 8 do 14 lipca:

    KLIK
     
    kotwbutach., babula40 oraz eliza9070 lubią to.
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2015
    kotwbutach. lubi to.
  7. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Ta gąska jedzie na wycieczkę [​IMG] , zgubiła chyba walizeczkę [​IMG] i urwał się breloczek[​IMG] , ta gąska ciężko pracuje [​IMG] , a tu pomocnik gąsce wtóruje [​IMG] , ta gąska się gdzieś pakuje [​IMG] [​IMG] ale nam chyba nie odlatuje???


    Te wyrosły patrzcie sami...

    [​IMG]
    [​IMG]

     
  8. melisanda

    melisanda Forumowy żółtodziób

    A czy "wyrocznia" widzi w szklanej kuli kiedy pojawia się nowe pomysły na spożytkowanie gwiazdek? :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  9. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Oj! Przydałoby się. U mnie na stanie ponad 2400 sztuk. Mogłaby być na przykład wymiana gwiazdek na złote banany.
     
    -]Xena[-, kotwbutach. oraz ma-ter lubią to.
  10. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    ja sie nie bardzo ciesze na te gaski,bieda straszna z s.pasza,a wszystkie eventy z kolorowancami zaczete i nie pokonczone z braku paszy ,troche za czesto te kolorowe daja
     
  11. frytka77

    frytka77 Zaawansowany

    a czy ktoś widzi pociąg z drzewkami?
     
    kotwbutach. i babula40 lubią to.
  12. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    gram już ponad 5 lat i tez wszystkie 'stałe' kolorowance mam zrobione do 8-9 poziomu... jak cos wyższego wyjdzie z BB, to się trochę daną misje podgania.. reszta nie zając.... rob misje czasowe, bo to ma znaczenie
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2015
  13. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Niestety, potrzeba coraz więcej SP. Kończy się na inwestowaniu PLN, mimo, że większość na razie deklaruje, że nie będzie kupować.
     
    zonaania2122, kotwbutach. oraz ma-ter lubią to.
  14. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Patrzę dzisiaj w Kulę i co widzę?

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Dokąd te gąski się wybierają i co ze sobą zabierają?

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Pomożecie mi rozwikłać tę zagadkę?
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wyrocznio:)
    tak nam ślicznie przedstawiłaś pismem obrazkowym czego możemy się spodziewać, że wystarczy kupić pakiecik SP i wszyscy rozwikłamy zagadkę:inlove::music:
     
  16. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Gąski wybierają się do nas a zabierają ze sobą... To co miała ta gąska w 9 od góry poście
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany

    Gąski faktycznie są fajne ale ....
    Przyłączam się do głosów, że zdecydowanie za często mamy zadania z kolorowaniem ...przez co niepokończonych misji całe mnóstwo ... wiem, że misje stałe nie uciekną ale lekkie zwolnienie tempa chyba większość osób ucieszy (oprócz BP - bo Super Paszy mniej się sprzeda...) ...
    Przez chwilę, kiedy przy turbo młynie i pnączu pasza produkowała się 3 godziny można było ciut podgonić produkcję i misje ...

    co do innych wyczekiwanych eventów i niespodzianek .... na pendolino w lipcu się nie nastawiam - ani z drzewkami (choć dawno nie było) ani z zagrodami ... tym bardziej , że ostatnia zmieniona wersja dawała szansę na nowy warsztacik, który ładny - ale póki co do niczego nie przydatny...
    Ucieszyło by mnie sprowadzenie na farmę Nublonów czy 5XPD z drzew .... o majaczącej gdzieś w oddali coraz słabiej Rafie nie wspominając ...
     
  18. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    I przydałby się też biuletyn. Ostatni jest kwietniowy - i dotyczył tylko aktualizacji w młynie i wychodzących z tej aktualizacji faktów - a przecież jutro mamy już 1 lipca... Może widać go gdzieś na horyzoncie?
     
  19. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Biuletynów już nie będzie:
    Przyszłe biuletyny oraz nowe funkcje w grze
     
    eliza9070 lubi to.
  20. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    O, nawet nie wiedziałem :(
    Szkoda, że już ich nie będzie :(