Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Się okaże. W najgorszym przypadku za trzy dni...
     
    kotwbutach. i zonaania2122 lubią to.
  2. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent


    Raczej nie bo po pierwsze gęsiowy był no co tu ukrywać banalny więc z OO mogli zwlekać na ostatnią chwilę a po 2 gdzieś tam wyżej ktoś przekazywał info pochodzące z oficjalnych komunikatów BP, że coś ukarze się dzisiaj ok 15 jeśli dobrze pamiętam
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    A Ja się wcale nie zdziwię jak rafa będzie na zakończenie eventu z "kokosami" ;)
     
  4. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    A dostęp do niej - główna nagroda kalendarza, po otwarciu wszystkich kokosów ;)
    Resztę (czyt.: tych, którym się nie udało z różnych powodów) za wszystko serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość, bo...
    za błędy trzeba płacić...
    Chyba kawa mi zaszkodziła :p
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2015
  5. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    O kurde walizki gęsiowe? a ja już pomysł na punkt zbioru gęsich piór miałem. A może walizki będą produkować z sprzedawać się za sg?
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. lazurowa76

    lazurowa76 Aktywny autor

    Dobij,dokop i przydeptaj lezacych i placzacych nad zamknietymi kokosami xD
     
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Na moje oko faq wejdzie tak wcześnie z powodu zagród potrzebnych do eventu. BP jest na tyle miłe, że daje nam czas na przemeblowanie farmy. Dzię-ku-je-my.
     
  8. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    W ostatniej skrzyni to mogą być co najwyżej złote banany a nie rafa banany sa do odblokowania posągów wg mojej kuli nawet nie bedą potrzebne do rafy do niej to będzie potrzebny towar z wyspy w dużych ilosciach i wszystkie komnaty zwierzat roślin i drzew odblokowane ewentualnie mogą jeszcze jakąś nową komnatę dołożyć do odblokowania
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2015
  9. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    No właśnie o to mi chodziło ;) xD
     
  10. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    wcale by mnie to nie zdziwiło:)
    bo wszystko na wyspie odkrywa się przez misje....a do misji potrzebne towary wcześniej odblokowane przy pomocy bananów...więc i teraz tak może być....misja w której potrzebny towar....a żeby kupić na targu ( to czego brakuje) trzeba odblokować posąg...oczywiście za ZB...
     
  11. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    wszyscy czekali na poradnik do letniego a tu kalendarz na lipiec, no tego w fusach nie było :)
     
    eliza9070, Rashimka oraz AsiaPelasiax lubią to.
  12. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    wycyckali nas????
    :cry:xDxDxD
     
    kotwbutach. i Rashimka lubią to.
  13. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Na zakończenie to będzie Rząd Cudownego Pnącza jakby co.
     
    -norbijas- lubi to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    OO bedzie o 16 takze luzik;):)
     
  15. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Pomiędzy 16 a 20 lipca nie ma żadnego eventu to obstawiam TSy z Zimorodkiem.
     
    kotwbutach. lubi to.
  16. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Może nie TSy tylko pociąg z zagrodami lub drzewkami. Dawno nie było.
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  17. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    g
    glowna nagroda z kokosow to pnacze dajace punkty na wyspe,pisze w poradniku o tym
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  19. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziś zaglądam w naszą kulę, patrzę, patrzę i co widzę???

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  20. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Kilka stron wcześniej norbi wkleił zdjęcie z ikonkami następnych eventów i jest tam event TSowy a ta przerwa to jedyna taka dłuższa przerwa w kalendarzu. Pociąg? Fajnie by było, ale wątpię czy kiedykolwiek on wróci w takiej formie jakiej go znamy, raczej już nie, a jak przyjedzie zasady zostaną zmienione.
     
    kotwbutach., babula40 oraz ***kacper*** lubią to.