Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

  2. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany

    Wygląda na to, że zwykła ... też dobrze - trzeba pokończyć misje ...

    Mam tylko niejasne wrażenie, że ten natłok eventów (RENZO, G&T i Pełnia) to zastępstwo zamiast rafy ...
     
    -]Xena[-, ross2 oraz Rashimka lubią to.
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    widzę, że Wyrocznia daje nam zadania matematyczne ;)
     
  4. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Hm zwykła pełnia 3 dni tego jeszcze chyba nie było, pewnie chodzi o dokonczenie zaległych misji a tym samym przybędzie gwiazdek przypuszczam że mogą być gwiazdki potrzebne do odkrycia rafy
     
    ross2 i chrumcia91 lubią to.
  5. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    3 dni pełni i żadnego mrocznego eventu.....będziemy robić misję w spółdzielni :D
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no i dobrze, kiedys to trzeba skonczyc :D
    co oprócz kóz i indyków mamy szykowac na hodowlany?
     
    -]Xena[-, zonaania2122 oraz dorota444 lubią to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu Zgaduli usunęłam i bardzo proszę o rozmowy zgodnie z zasadami tego tematu : >>>klik<<<
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    kozy i indyki, a co jeszcze w evencie hodowlanym ?
     
  10. -Iwa18-

    -Iwa18- Czeladnik forum

    Czy podczas trwania eventu hodowlanego będzie babyboom?
     
  11. 11eveline

    11eveline Książę forum

    My ciągle o tej rafie myślimy. Ja zbieram złote banany, mam ich 89 sztuk. Nie jest to może duża ilość, ale przy poziomie 235 coraz wolniej się je zdobywa. W SPA produkuję na potęgę czerwony kruszon, aby móc przeskoczyć kolejne poziomy. A tak na prawdę, nie wiadomo kiedy bedzie ta długo oczekiwana rafa. I co może być potrzebne do jej zdobycia. Może jakieś narzędzia. Na razie mamy niespodziewany wysyp eventów, a może i rafa będzie niespodziewanie szybko ;)
     
    ross2 lubi to.
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    z reguły jest wtedy Baby Boom, mam nadzieję, że tym razem też będzie :p
     
    asiamarek, lilianna70 oraz rysiek649 lubią to.
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dobrze ze event sie zaczyna w piatek to i BB zazwyczaj na weekend jest, wtedy bym mogła zwierzątka machnąć w piatek a w sobote i niedziele na ostatnie zajęcia pojechać xD
     
    asiamarek lubi to.
  14. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Też tak robiłam, miałam uciułanie 55 ZB ale po przeczytaniu TEGO ogłoszenia stwierdziłam, że nie ma co chomikować tylko wydaje na to czego jeszcze nie odblokowałam (a trochę tego jest). Nie lubię słowa "wkrótce" bo z doświadczenia wiem, że jego definicja jest względna i bardzo elastyczna. To "wkrótce" może oznaczać nawet kilka ładnych miesięcy.

    Jeśli nawet do odkrycia rafy będą potrzebne złote banany to ni będzie to ilość większa od 50-ciu. Przecież każdy ma mieć szanse jej odkrycia - ten co gra długa i ten z krótszym stażem. Mniemam że jeszcze długo rafy nie zobaczymy.
     
    -]Xena[-, ross2, zagma i dalsza osoba lubią to.
  15. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Nie byłabym taka pewna. Równie dobrze mogą to być kosmiczne ilości. Spójrz na drzewko i za jaką ilość gwiazdek były poprzednie zwierzaki hodowlane 20 - 55 gwiazdek, a ostatnia kukułka robotnicza za 280. Rafa może być za ZB, za gwiazdki, mogą być potrzebne jakieś nowe narzędzia do budowy. Właściwie to wszystko jest możliwe. Poczekajmy!
     
    ross2 i -absoluto- lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wątpię, żeby to był dzwonek. Moja hipoteza jest taka, że to będą imprezowe wejściówki a tam, gdzie pisała juliuszka to ilość(chodź i tak nic nie rozumiem z programowania), więc dostaniemy najprawdopodobniej 7 wejściówek imprezowych. Dlaczego? Otóż.... box to pudełko, ale również uderzenie, a ponieważ BP daje regularnie wejściówki do Renza to wątpię by były w 2 pudełku. To mój wywód.

    EDIT : Na rosyjskim forum to szkoda gadać. Tam nasz 1 wątek rozbili na 100 innych chyba.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2015
  17. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    taak, wyjaśniłaś to znakomicie ;) za co może być rafa.
    Poczekamy, zobaczymy xDxDxD
     
    ross2, lilianna70 oraz asiamarek lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak tylko na jakim poziomie jest kukulka robotnicza ;)
    a co do rafy..to o ile bedzie to tanio
     
    bacowa70, ross2 oraz ***kacper*** lubią to.
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    czy wiadomo coś więcej o evencie hodowlanym ?
    czytam, czytam i nic nie moge znaleźć :cry:
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    indyki i kozy ;)
     
    asiamarek lubi to.