Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Krasnoludku:) .... mój obecny avatar, to screen avataru ze starego forum, tak na pamiątkę ;):)

    Czy doczekamy się OO o "gęsim" ?
    A może będzie to taki łatwy evencik ..... no raczej misja:), że nie warto się tym przejmować ;):)
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wiesz co czytałam, że do gęsi ma być misja (prawdopodobnie 5 zadań) w spółdzielni, ale też widziałam grafikę do urodzinowego, trochę przerobioną pod gęsi.

    Jednak bardziej się skłaniam ku tej misji, a nie coś na zasadzie urodzinowego.

    A to będzie ikona tej misji:
    [​IMG]
    http://it.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/arriva-loca.19130/
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Też to czytałam i graficzkę widziałam..... i sądzę, że był to tylko sposób na przedstawienie co potrzebne bedzie do tej misji, a nie jaką formę będzie miał event.
     
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No zobaczymy, ale wyjątkowo cisza co do daty pojawienia się OO do tego wydarzenia, Jonas zazwyczaj do eventów dawał tą swoją słynną graficzkę, jeszcze jej nie widziałam.

    Może faktycznie się okaże, że dopiero jutro dadzą ten poradnik..

    Edycja:

    I jutro będzie, Jonas nie dał co prawda graficzki, ale w jednym z postów napisał, że poradnik do gęsi jutro rano.

    No i jeszcze jest wielka nadzieja na powrót nublonów...
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2015
  5. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    A pamiętacie te czasy gdy poradnika nie było?
    Człowiek nie wiedział co jest w drugim zadaniu jak pierwszego przynajmniej srebrnego nie zrobił.
     
  6. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Trochę późno poradnik, oby nie wróciły stare zwyczaje - poradnik wraz z rozpoczęciem eventu. Lubię być przygotowana do pracy i wiedzieć wcześniej " na czym stoję" żeby potem " nie leżeć".
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No widzisz:) ...... czyli są dwie opcje:
    - misja trudna z dużą ilością towaru i BP chce uniknąć wykupu towaru przez graczy co dzisiaj czytają forum
    - misja łatwiutka, że nie warto się nią przejmować
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Obstawiam drugie, bo jak coś trudniejszego to zazwyczaj ten poradnik jest dzień wcześniej..

    Poza tym gęsi od razu mają być kolorowane, wiec nie zdziwię jak po evencie zagrody będą do kupienia w galerii handlowej za SG ( to będzie takie same zwierze jak kury, kozy czy ryby).
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a wiesz co dokładnie i w jakich ilościach ??? czy jakieś jabłka i dynie będą potrzebne xD ?
     
    kotwbutach. i ross2 lubią to.
  10. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Wtam,
    hmm, a moze z kokosow nagrody poleca;)
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    nie wiem nic poza to co tu już było napisane.


    Poza tym BP nie jest tak hojne żeby podawać konkretne ilości, zdarza się to, ale coraz rzadziej.

    Wystarczy poczytać chociażby posty na poprzedniej stronie....
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2015
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    krasnoludek10, nie spamuj, jak masz słabą pamięć, poczytaj raz jeszcze.
     
  13. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Zawsze lepiej zapas mieć, jak nie teraz to kiedyś się przyda ;) co tam mln SG w tą czy w tamtą :D ;) Stodoła pojemna jest, swoją drogą że te zwierza się w niej nie zagryzą, jakiś kiwi, wilki itp. :D :D

    O świnki dokupione :D :D u mnie na targu przy świnkach szaro ;) ledwo zdążyłam :D

    Ale owczej sporo na rynku 87 ofert jest, natomiast królików tylko 35 ofert mam. W każdym razie, dokupiłam obie.

    A rafa pięknie się zapowiada :) no ale zobaczymy mam nadzieję, niedługo co i jak.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 maja 2015
  14. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Rafa wygląda bajecznie, już się nie mogę doczekać. Gąski też mnie ciekawią. Normalnie chyba kropnę coś na uspokojenie :D
     
  15. branicka501950

    branicka501950 Koneser forum

    Ja również niecierpliwie czekam na oo- a tu nic, chyba będzie jutro w godzinach rannych
     
    kotwbutach., ross2 oraz Anetta41 lubią to.
  16. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Albo jest błąd w kalendarzu i ogłoszenie będzie jutro a event we wtorek.
     
    kotwbutach. i ross2 lubią to.
  17. Artur_Ko

    Artur_Ko Okazjonalny autor

    Większość kalendarzy pokazuje Gęsi na jutro, ale faktycznie np. francuski pokazuje ten event dopiero 3 czerwca - w środę
     
    kotwbutach. i ross2 lubią to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  19. -Fantazja-

    -Fantazja- Okazjonalny autor

  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Yhy, w tytule masz Oceanday 2015, czyli Dni Oceanu 2015