Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Kilka stron wcześniej była mowa o zwierzętach - ale czy na pewno dotyczyło to komiksu nie wiem. Na pewno będzie jedna roślina i młyn. O godzinie 14 powinien być poradnik - wtedy zobaczymy.:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  2. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Nie będzie wypadajek :eek: Jedną łąkę mam już zasianą na SP i jutro zbiór. Chyba wstrzymam się z resztą...O 14 t ja w pracy będę -.-xD
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    kotwbutach. i ross2 lubią to.
  5. 11eveline

    11eveline Książę forum

    :)Te kredki będą wypadać, i pewnie z roślinki eventowej i kredek bedziemy coś robić we młynie.Jak nie będzie opóźnień wszystkiego dowiemy się za 48 minut.:)
     
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Kalendarz imprez na czerwiec prawdopodobnie w piątek się pojawi.
     
  7. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Usunęłam kilka postów. Proszę Was o trzymanie się tematu Zgaduli. :)

    Przypominam również, że jak czytamy w wątku: Reguły obowiązujące w grze Farmerama oraz katalog kar

    "Wykorzystywanie błędów w oprogramowaniu i programów typu exploit (bugusing)

    Celowe wykorzystywanie/używanie błędów w oprogramowaniu (bugi zwane robakami) określa się jako bugusing i jest niedozwolone. Błędy w grze należy niezwłocznie zgłaszać mailem do pomocy technicznej. Jako bugusing uznajemy wykorzystywanie kombinacji dozwolonych poleceń, które mogą prowadzić do luki w systemie bezpieczeństwa i do bezprawnych korzyści w grze użytkownika aktywnego lub pasywnego. Kary:
    1. 1 raz: blokada konta na 7 dni i podwójne odciągnięcie bezprawnie zdobytych przedmiotów w grze
    2. 1 raz: blokada konta na 14 dni i podwójne odciągnięcie bezprawnie zdobytych przedmiotów w grze
    3. 2 raz: blokada konta na 28 dni i podwójne odciągnięcie bezprawnie zdobytych przedmiotów w grze
    4. 3 raz: trwała blokada konta w grze

    W zależności od wagi przewinienia może dojść też do natychmiastowej trwałej blokady konta!"
     
    kotwbutach. lubi to.
  8. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Posty nie na temat usunąłem, bardzo proszę trzymać się tematu wątku. :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  9. marysiacec

    marysiacec Okazjonalny autor

  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    O mamuniu, a za co ta biedna gęś do ciupy trafiła??xD:)
    Czy ta praca w kamieniołomie nie podpada pod znęcanie się nad zwierzętami?:eek:8)
    A poważnie to będziemy w końcu mieć zagrodę dla gęsi? A jeśli tak to do kupienia, wygrania, czy w TSach?
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Podobno w Tsach...
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiadomo coś jeszcze na czerwiec oprócz Dni Oceanu 2015 :) ? Domyślam się, że na lipiec jeszcze kule nie spoglądają bo to dla nich odrobinkę za daleko ;)
     
    kotwbutach. lubi to.
  13. cheray

    cheray Aktywny autor

  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może i tak xD 1 dzień najprawdopodobniej do dodania kalendarza na czerwiec - jupiii xDxDxD !!! Tylko nie wiem czy dla zgadusiów (osób dających plotki w tym wątku) też :(
     
    kotwbutach. lubi to.
  15. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    raczej kolejne ts gesi, lub nagroda w evencie, po chmurach z cjm tylko upadek farmeramy mnie zaskoczy xD:cry:;)
     
  16. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Podobają mi się chmurki z CJM. A może ktoś widzi następny rząd chmurek z dżemem wielkanocnym?- przydałby się. Czy przewidywane gęsi będą miały swój warsztacik jak kameleony?
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a czy ktoś widzi chmurki z kerstolem, super nawozem i super paszą xD ?
     
    kotwbutach., Majowe oraz chrumcia91 lubią to.
  18. Artur_Ko

    Artur_Ko Okazjonalny autor

    Chmurek nie, ale wiele innych rzeczy i itemów, ale regulamin nie pozwala ich tu wkleić....
     
  19. zazulec

    zazulec Książę forum

    [usuwam]
    Coś podobnego już widziałam, tylko tu się ryby rozmnożyły


    Post edytuję,grafikę usuwam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 maja 2015
    kotwbutach. lubi to.
  20. Artur_Ko

    Artur_Ko Okazjonalny autor

    [usuwam]
    To jest przeróbka itemu z latającą rybą - grafikę Wyrocznia pokazała z 2 dni temu.
    Co do tej przeróbki to niestety jest z nieregulaminowej strony :(

    Post edytuję,grafikę usuwam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 maja 2015
    ross2, gretag oraz kotwbutach. lubią to.