Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -gottin-

    -gottin- Młodszy ekspert

    Jutro podobno BB
    w temacie bb czy równiez macie problem z umieszczeniem zwierzaków w oazie.:p U mnie już od jakiegoś czasu trudno zmusić je do rozmnażania ;) Na siłę wpycham je do domku xD
     
  2. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Pomiędzy Dniem Matki i Dniem Ojca może być dzień gender'a. Taki "trochę ojciec i trochę matka" ;)

    A rafa ciągle w niepamięci ? ? ?

    Uprzejmie proszę o wróżbę z rafą koralową w tle z wykorzystaniem masek płetwonurków i pierdyliardem trzciny cukrowej (bo zaczyna mi się scukrzać)...

    Przecież już jest oficjalne ogłoszenie Wyprzedaż Super Paszy i Baby Boom - więc określenie "podobno" raczej nie pasuje.
     
  3. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Tutaj chyba nie miejsce, ale faktycznie miałam z tym pewien problem już podczas poprzednich klonowań.
     
    ross2, -gottin- oraz gretag lubią to.
  4. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany

    ... odnośnie rafy - przyłączam się do pytania powyżej. Jeśli Wasze kule/miotły i inne wróżebne przedmioty coś widzą - dajcie znać co powinniśmy szykować i na kiedy ...
    a w kwestii BB i wyprzedaży - chyba p. V posłuchał głosów graczy i już w ofercie nie ma super pakietu SP za jedyne okazyjne 58zł
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Z tego co czytałam to wnioskuję,że Rafa nie wcześniej jak po G&T a więc w czerwcu..a może nawet później..
     
  6. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Teraz to już obojętnie------- w czerwcu, czy grudniu, mi to lotto, a w temacie czekam na event szwajcarski ;)
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    U Niemców będzie dostępny super hiper wieli pakiet ;)
    My jak widać sobie nie zasłużyliśmy xD
     
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Moja kula widzi, że trzeba mieć to w ...... lotto
     
  10. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Może coś jest na rzeczy z tą rafą bo ceny naleśników podskoczyly dziś na rynku.
     
  11. bulkazmaslem

    bulkazmaslem Forumowy żółtodziób

    u mnie tez podskoczyly
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    event pelnia:)
    takie male rownanie matematyczne..
    [​IMG] +[​IMG] = [​IMG]
    i chyba wszystko jasne;):)
     
  13. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witajcie !

    Podobno miało być pnącze na takie itemy, jak "strach pogo" albo "kapitan strach".
    Podejrzewam, że jeszcze kilka itemów będzie potrzebnych.
    Czy coś więcej wiadomo o tej gałązce pnącza (bo jakoś się nie mogę doszukać) ?
     
    ross2, 0olimpia0 oraz gretag lubią to.
  14. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany


    ... czyli przy okazji pełnie pewnie znów będzie trzeba zapakować młyn na potrzeby jakiegoś zadania ...
    Tylko pytanie - czy proporcje zostaną takie ja na tej grafice tzn. jeden "grzybek"+ jedna gałązka = jeden ślimak (przynajmniej tak mi to wygląda)
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Znów będzie młyn zajęty żeby farmerzy mniej SP nakręcili..
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    na razie kule milcza w tej sprawie;):)
    wartosci na pewno beda wieksze mysle,ze dwucyfrowe;)

    szukaja kaski;)
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..i mogą jej trochę zdobyć bo robione w młynie upiorne sushi pewnie będziemy oddawać upiornym nietoperzom a one za to będą dawały nam nagrody....tak jak dawaliśmy królikom wiązanki..nie jestem na 100 % pewna,że tak będzie ale porównanie do królika Wielkanocnego nie jest przypadkowe..
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    u mnie już lata :D
    Szkoda tylko, że pełen paszy, a nie trade'ów :(
     
  19. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    W Ameryce i chyba w Anglii Dzień Matki w tym roku jest 10 maja, a u Nas i w innych krajach jest 26 maja. Ciekawe, kiedy to święto rodziców zorganizują, bliżej której daty? Ja bym proponowała coś ok. 18 maja (w połowie).
     
    ross2 lubi to.
  20. Sylwiunia

    Sylwiunia Mieszkaniec forum

    Będzie może możliwość dokończenia nieskończonych zadań z kukułkami?
     
    ross2 lubi to.