Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    To ja może doprecyzuje
    [​IMG]=[​IMG]
    [​IMG]=[​IMG]
    [​IMG] = [​IMG]или[​IMG]+[​IMG]
    [​IMG] = [​IMG]или [​IMG]+[​IMG]
    Źródło
    *или - "lub"

    EDIT:

    Te kanki to wypadajka do eventu szwajcarskiego:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2015
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ta graficzke to juz Gretka wkleila;):) mnie zastanawia jedna rzecz czy nie ma w tych rownaniach jeszcze jednego znaku + pisanego takim specjalnym atramentem chyba on sie nazywa sympatyczny czy jakos tak;)
     
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A ja jestem ciekawa jakie produkty z fabryczek będą potrzebne? W pierwszej "Niańce" mieliśmy pióra (62 szt., owczą wełnę (113 szt.) i jajka (80 szt.), a w drugiej "Kołysance" kozie mleko (8 szt.), krowie mleko (28 szt.) i paletę farb (20 szt.). Przypuszczam, że idąc tym tropem w przyszłym zadaniu hodowlanym też przydadzą się produkty:)
     
  4. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    To co obstawiamy?
    Lekcje jazdy, angorska wełna, miód?
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    lekcja jazdy i mleko krowie to moim zdaniem mogą być potrzebne do misji.

    A jeżeli chodzi o produkcje tych słoiczków to może trufle, angorska wełna i strusie jaja? xDxD
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Lepiej chyba mieć zapasik wszystkich produktów bo jak było w poprzednich misjach było zawsze coś potrzebne :)
    Jutro oo więc się okaże :)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No u mnie wszystkiego po trochu jest, więc jeżeli nie będą chcieli dużych ilości, to produkty jak się okaże, że będą potrzebne to nie będą stanowiły problemu.
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie wszystkie rancza wystawione ;) i koniki tez, krowek mam zapas, roslinki po trochu uzupełniam
    a gdzies nie widac pociagu z drzewami? wlasnie upolowalam milosc do SN dla róż :) ktora daje 20% wieksza efektownosć SN wiec b sie drzewka z SN przydały ;)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Również się nad tym zastanawiałam i jeśli to ma być misja "Rodeo" to można liczyć,że zawołają lekce jazdy konnej..ale różnie to u nich bywa. Obserwując targ..nadal niskie ceny owsa..może to o inne zboże chodzi..
    Dobrze mieć po parę produktów i to różnych bo nigdy nic nie wiadomo....mogą nawet farby wołać..

    ..i może to przypadek ale na moim targu jakoś wymiata powyższe zwierzaki z 3 poziomu..
     
  10. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Przecieram kulę i ...

    [​IMG]

    co też ja widzę?

    [​IMG]
    Stary, dobry znajomy, ale co to, dokąd on leci?
    [​IMG]
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    magiczny pył? fabryczka motylkow sie zbliza
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Motyle będą miały swój warsztacik...w którym będą produkowały coś w rodzaju świecącego pyłu..
     
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Tak się zastanawiam czy nasza Wyrocznia nie bierze wszystkich nowinek od naszych Wróżek,Wróżbitów itp
    Wszystkie newsy podaje z poślizgiem :p
    Podoba mi się ten warsztat dla motyli :)
    Jednak w dalszym ciągu pytam,kiedy G&T???
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    gdzies czytalem ,ze ilosc roslinek nie przekroczy 1000 wiec moze dlatego ceny eventowek nie ida w gore;)
    kolorkow z 3 poziomu dosc sporo nie widac masowego wykupu;)
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    oo to zaraz pszenice dosieje bo jakos mi ją wywiało ze stodoły :p
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tu właściwie nie chodzi o zwierzaki czy rośliny do oddania..tu chodzi o SP, która będzie potrzebna do oaz żeby zdobyć maluszki i zajęty młyn, w którym trzeba będzie robić dżemiki. Żeby przynajmniej dali możliwość produkowania ich w młynie wyspowym a nie tylko na farmie..
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wiem,ze event jest oparty na sprzedazy SP..zreszta na kazdym takim evencie traci sie troche z swoich zapasow bo trzeba oddac odpowiednia ilosc maluszkow i tutaj BB nic nam nie pomoze w ich zdobyciu;) z tego co pamietam to w ostatnim takim evencie koszt eventu wynosil ok 30 jednostek SP ( wklad sp - sp z nagrod)
     
  18. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    GT muszą ogłosić nasze wróżki , wtedy dopiero powiadomi nas o tym wyrocznia :)
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    I pewnie nowe narzędzie do budowy tego warsztaciku:oops:
     
  20. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Ostatnie edytowanie: 20 kwietnia 2015