Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    gubie sie juz z tymi wszystkimi przepowiedniami.....
    Co szykować na nastepny event? :D (wiosenny)
     
    malinarp i gretag lubią to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Do eventu związanego z wiosną mogą być potrzebne..myszy, koty,osły, krety,pandy(zen),kameleony,ser..słonecznik, orchidea, lawenda..

    = = = = = =
    Nowa misja na Wyspie..

    ..mogą być potrzebne..
    ..słonie, szympans, małpy, wyjec, panda niemowlak, anakondy, tańcząca panda, wielbłąd mumia, wielbłąd archeolog, wielbłąd sułtan, leniwce, kawa, papryka..


    = = = = = = =

    Komiks z kukułkami..
    ..mogą być potrzebne..
    ..kaczki, bobry, wilki, gołębie, koguty, bociany, motyle,myszy, koty,..
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2015
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dzekuje, zapisuje juz sobie;)

    a ilosciach nic nie wiadomo jeszze? ;) to bedzie misja zadaniami w spoldzielni?
     
  4. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    kilka plotek z zaprzyjaźnionego forum .fr

    Tajemnice Komiksu VIII wydają się stopniowo rozpraszać ...

    Na drugiej stronie komiksu będzie można wygrać grzebień [​IMG] i schronisko / zagrodę dla kukułek [​IMG]
    Grzebień będzie narzędziem potrzebnym do budowy ulepszenia zagrody dla kukułek, Centrum wąsów (?) [​IMG] i [​IMG]. Te doklejane wąsy będą do wyprodukowania w młynie [​IMG].

    Wraz z końcem eventu ta fabryczka wąsów i same wąsy znikną.
    Jeśli okaże się, że ta fabryczka będzie do zdobycia w ostatnim zadaniu, to otrzymamy w ten sposób wersję ostateczną do ustawienia na farmie (coś mi to przypomina, z żaglownią tak chyba było o ile mnie pamięć nie myli).

    Roślinami eventowymi będą dynia [​IMG] i melon [​IMG] a wypadać będą kubeczki [​IMG]


    co do akcji w kwietniu, pojawiają się następujące opcje :
    - event wielkanocny
    - event czeski
    - wprowadzenie nowości w młynie
    - nowy strach na wróble
    - dwa rozszerzenia drzew oraz dwa nowe drzewa, prawdopodobnie te, o których wspomniał -norbijas- w poście #8801


    źródło : http://fr.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/songes-des-jours-dhiver.13979/page-22
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ojoj misja nowa na wyspie ciekawe sie zapowiada, ale chyba szybko nie dla mnie bo: hodowli pand i wielbłądów jeszcze nie mam odkrytych, kawy również, no ale jest czas ;) kiedys sie uda. ta misja to jeszcze w marcu czy kwiecien? ;)
     
    ewelina80-80 i malinarp lubią to.
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  8. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    czyli koszyczki różnej maści

    [​IMG]

    a moja skarbonka pusta


    -------------------------------

    EDIT : a na czeskim jadą z wierszykiem

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Vlci, myšky, kočky, kachny, kohouti, čápi, motýli, holoubci i bobři,
    do Komiksu 8 budou dobří.


    i obowiązkowo tłumaczenie żeby nie byłoxD albo nie, interpretacja co by rym zachować :pxD

    wilki, myszy, koty, kaczki, koguty, bociany, motyle, gołębie i bobry
    do Komiksu 8 (każdy tuzin) będzie dobry


    źródło : http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/farmoraculum.7663/page-14

    ----------------------------------

    a na węgierskim JosJonas zapodał zagadkę :

    100000110100011110000110000001

    źródło : http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...né-is-szabadon-szárnyra-kelhet.11086/page-133
     
    Ostatnie edytowanie: 13 marca 2015
  9. nana290159

    nana290159 Książę forum

    No to ladnie, znow te same TS, ja sprzedaje, co urosnie, potem bede sie martwic.
     
    ewelina80-80, dorota444 oraz malinarp lubią to.
  10. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Co się dzieje z miotłami? :eek:Coraz mniej wpisów. :eek:Niedługo umrze śmiercią naturalną.:oops:
     
    ewelina80-80 lubi to.
  11. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    a może twórcom gry o to właśnie chodzi? któż to wie
     
  12. elajjj

    elajjj Forumowy żółtodziób

    a ja mam pytanie do miotel i kul dotyczace zupy2, kiedy mniej wiecej bedzie i czy przy apsiku beda rozowe kameleony i klej?
     
  13. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia


    Na 9 rodzajów zwierza 7 powtarzających się z : "A kto to taki ?" tylko bóbr i kaczka dodane.
    Ciekawe czy kolejny raz BP nie myli tropów i nie rozpuszcza fałszywek ?


    Patrząc na logikę właśnie tak powinno być jak piszesz , ale jak wiemy to BP i V. pociągają za sznurki i może być różnie.
    Dziwi mnie , że prawdopodobnie pominą zwierza z pełni (wrona , gacek).
    Odblokowanie ich hodowli nie przekracza możliwości żadnego gracza i zupełnie nie wiem dlaczego tak ma być.
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    hej:)
    wiesz moim zdaniem ta falszywka nie jest autorstwa bp tylko ktos userow jst jej autorem a teraz by dojsc do zrodla to bedzie bardzo ciezko bo krazy to juz po wszystkich forach;)
    tak samo jak sprawa slynnej juz zupy 2;) moze kiedys bp wprowadzi ta misje ale na pewno nie dzis a ni za miesiac...wiec luzik jesli o nia chodzi;)
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No, a nikt z BP też tego nie potwierdzi, bo oni ostrożni są w podawaniu informacji żeby po opublikowaniu poradnika do danego wydarzenia był element zaskoczenia, gdyby tak wszystko było potwierdzane to nie potrzeba było by poradników, stąd wiele jest fałszywek, jak to z pająkami, łosiami, psami co niby miały być.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie:)
    zreszta czasy slynnych juz salatek dawno minely;) i wielu graczy na tym korzysta puszczajac co jakis czas swoje bomby eventowe;) by na tym dobrze zarobic i nie tylko to zreszta
     
  17. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    A czasem dla zabawy i frajdy ;)
     
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jonas potwierdził to co wcześniej było pisane, nowe drzewka na wyspie będą do odkrycia w Świątyni Małp, trza szykować ZB, bo drzewa mają być w nowym pomieszczeniu.....
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    czyli trzeba dużo bananów:( 40 lub 50 na samo odkrycie kolejnej komnaty i na kolejne na same drzewka, w 9 komnacie drzewka pomiedzy 35 -40 bananów,w nowej pewnie będzie drożej. Były przepowiednie,że banany będą cenniejsze:)bo na komante ok 50 ZB + średnio po 40 ZB na drzewko, czyli potrzeba ok 170 ZB.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2015
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Patrząc na tą tabelkę:
    [​IMG]
    Żródło Bahamarama - od A do Z
    to ilość ZB wzrasta o 5, czyli kolejne pomieszczenie to będzie prawdopodobnie koszt 50 ZB.

    Edycja:
    Chwila wróć, nie będzie kolejnego pomieszczenia, chodziło o pomieszczenie IX:
    [​IMG]
    źródło: moja farma.
    W tym pustym miejscu mają być 3 nowe drzewka:)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 marca 2015