Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A słyszały może kule szklane, śrubokręty, młotki, fusy itp. o 5xPD z drzew? Bo ostatnio mamy co chwilę 2xPD z pól, 2xPD z zagród a happy trees nie było od lipca. Zdąży mi się premium skończyć zanim dadzą ten mini event ;)
     
    paparara lubi to.
  2. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    GT chyba wszyscy, a przynajmniej wiekszosc lubi. Oby zostalo.
     
    gretag i toDzasta lubią to.
  3. dorag45

    dorag45 Okazjonalny autor

    jak marzę o możliwości wysyłania magicznego ale bardziej od GT to czekam na nublonów, gdzie oni do jasnej w tym kosmosie latają
     
    -]Xena[-, toDzasta oraz ryba4862 lubią to.
  4. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Witam wyrocznie o poranku .Czy może wyrocznia coś wie o Zielonym Expresie bo wyczekuje go z niecierpliwością ???
     
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Witam ;) Tak czytam co tu rozmyślacie i co do rafy, pomysł dostania się do niej przez port wydał mi się na tyle prawdopodobny, że aż postanowiłam go odblokować ;) (do tej pory szłam do przodu po nowe uprawy itd, a on jakoś pozostał zapomniany).

    A co do współpracy sąsiedzkiej, to aż włos mi się jeży na głowie jak o niej pomyśle, bo ja stałych towarzyszy miedzy mam znikome ilości, a resztę regularnie wymieniam, bo świeca na czerwono... O kontakcie i sympatycznych rozmówkach już nie mówiąc xD



    A co do pociągu też bym się ucieszyła, gdyby się pojawił, widzi ktoś jakieś szanse? ;)

    Fragment o sąsiadach ciacham.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 października 2014
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dziś śniło mi się, że byłam pogromcą duchów i zbierałam ektoplazmę do odkurzacza:D Myśle, że ten sen był dlatego, że niedługo Halloween8)

    Fragment o sąsiadach usunęłam.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 października 2014
    gretag, ryba4862 oraz marmlada lubią to.
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  8. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Musa masz racje, ale poniewaz ludzie snia o wspolpracy sasiedzkiej, to chyba w tym watku tez mozna cos napisac?
     
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Można ogólnie napisać o sąsiadach, ale nie,że ich szukamy, bo do tego służy inny dział na forum.
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  12. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Sloni mam prawie 200 i rosna, ale bardziej czekam na rafe.
     
  13. ngale

    ngale Młodszy ekspert

    Ja też czekam na rafę.
     
  14. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

  15. pingu

    pingu Czeladnik forum

  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To znaczy,że niewiele przeczytałeś.Nie nowa grafika słoni tylko kolorowe fabryczki masła orzechowego,których przypominam nie ma jak dotąd. A jako nagrody w evencie? A czemu nie? A jak było z szopami?
     
  17. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    To poczytaj post wyżej, znajdź sobie w opisach eventów i przekonasz się, że to jest możliwe. Zresztą dla twórców gry nawet jaja rosną na drzewach i nie tylko to.
     
  18. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Lece sprawdzic ile mam masla na stanie. Pewnie bedzie w koncu do czegos potrzebne.
     
    Sookie, toDzasta oraz gretag lubią to.
  19. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    jestem za pod warunkiem, że za misje będą banany a nie gwiazdki:p
     
  20. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    [​IMG]Mam pytanie odnośnie tego drzewka tam u góry po prawej
    to jest stary klon ? - bo podobny
    Tak zapowiada się na ostro:p
     
    paparara i Moje_Rancho_Hot lubią to.