Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    Ja tam w tym biuletynie nawet proby nie widze ..jedynie obietnice zobaczenia....pewnie w biuletynie czerwcowym ujrzymy nowa grafike wnetrza i opis...a potem za kilka miesiecy bedzie 1 dniowa proba...aby za 6 miesiecy dac ew. G&T>:( Ja tam pakuje karte do tego czasu..

    Co do rafy i przyjemniego zaskoczenia...bo ona ma byc dostepna dla wszystkich....to pewnie bedzie bananowo-gwiazdkowy kalym za nia...co by wyjasnialo ograniczenie w zdobywaniu gwiazdek.
     
  2. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    witam rozczarowane towarzystwo wzajemnej adoracji, zaraz wam się humor poprawi jak zobaczycie w newsach obrazek z napisem : nowość: hodowla kameleonów ! i co my tam widzimy na tej ikonce ?? no proszę, pierwsza/y która odpowie prawidłowo zdobędzie szansę na.......
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    30 TS-ów o_O (mam szanse na coś? xD )
     
  4. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    xDDzień dobry
    ta graficzka również mją uwagę przykuła, wygląda na to, że w najbliższych TS-ach będą pakieciki z pewniakiem :p
    [​IMG]Edit: Ten "kameleon" jakoś tak bardziej do dziobaka podobny :eek:
     
  5. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    30 ts + dziobak kula widzi
     
  6. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    no masz.. na zakup xDxD
     
  7. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    ależ ta graficzka to kameleony pokazuje, a jak to kameleony to się zakamuflowały na dziobaki xDxDxDxDxD
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A moja kula zobaczyła, że do misji z dziobakami będą potrzebne myszy i bociany8)
     
  9. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    ojejej, właśnie oddałam wszystkie na puchar żywa legenda :cry:
     
    gretag, malinarp oraz patrycja9922 lubią to.
  10. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    Proponuję plebiscyt na najbrzydszego zwierzaka na farmie. ..................................Stawiam na kameleona. :D. Jak to on umie sie zakamuflować . Potworek. Nawet kolorki mu nie pomogąxD.
    A czytając biuletyn zapytam kule i wszystkie zjawy. - W którym to roku będzie ten czerwiecxDxDxDxD
     
  11. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Nie róbcie sobie jaj z pogrzebu! W jakim czerwcu????????????
     
  12. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    no, czerwiec to taka wcześniejsza postać, tylko nie pamiętam czego, chyba pszczoły... no to w tym czerwcu...
    wyguglowałam, że to owad..jakiś..
     
  13. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    No tak w czerwcu 2015 pierwsze próby, w 2016 poprawianie błędów, w 2017 właściwe G&T :cry::cry::cry::cry::cry:
     
  14. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Hej
    Śmiało - już jest jutro :p
     
  15. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Obiecałam wczoraj, no to proszę już dodany detal mały, lecz podpowie troszkę Wam ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    patrycja9922 lubi to.
  16. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Dodany tylko młyn.

    Czyli nic nowego.
     
    malinarp i aweva55 lubią to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

  19. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    To wszystko już !!!!!!!!!?:sleepy:o_O
    Te detale to My już widzieliśmy nie trzeba off topować :p
    Proszę jakiegoś Moda aby post ZZ usunął ponieważ już takie grafiki w tym wątku istnieją więc ten post jako dubel zaśmieca wątek8)
     
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    QQryqu - haha :D cóż, może Twoja kula lepiej widzi, ale pozwól i Wyroczni w swoją pozaglądać :p