Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest mozliwe ,ze to produkt fabryczki:)
    to napewno ze beda potrzebne przeciez to bedzie misja na wzor tych z kiwi oraz wilkami
    a jakie ilosci..przyrost jest co 40 zaczyli od 60 pozniej 100 to moze teraz 140 albo ciut wiecej
     
  2. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Właśnie wiem o tym:( A tajemniczości nie kupuje takze zostaje mi targ i czekać aż ich cena spanie. Albo istnieje bardzo mała szansa (ale jest), że zdobędzie się kiedyś zagrodę dziobaków (zreszta i innych nowości) ze stajennych wygranych jako nagrody w eventach.
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie tylko same dziobaki będą problemem bo pająki będą bardzo drogie..kto teraz zrobi zapasy będzie miał jeden problem z głowy a jak kupi więcej to sprzeda część i będzie na dziobaki..
    ..ja już mam praktykę w polowaniu nocami na targu.. :p
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oj to,to...:D Takie przepowiednie chcę słyszeć ;) Nadzieja,że Norbijas przedstawił prawidłowe wyniki sprzedaży pakiecików z drzewkami i podobne wyniki będą z pakiecikami z dziobakami xD Więc cena pewnie szybko spadnie :p
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    koncowe wyniki na tym forum sa takie..i mysle ze to ok 10 % wszystkich zakupionych
    w sumie
    Insgesamt wurden: 13179 Setzlinge ausgewertet.
    farma..
    Es wurden bisher 7506 Setzlinge ausgewertet.
    wyspa
    Es wurden bisher 5673 Setzlinge ausgewertet
    dodam jeszcze % udzial nowosci...
    Kowhai 2.02%
    Amherstia 1.38%
    nie ma ich zbyt duzo
    edit
    co sie tyczy tarniny;) sprezentuj jesli bedzie mozliwosc jakiemus mlodziakowi:)
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Oki,u mnie słowo droższe pieniędzy ;)
     
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ja ma zapasik 100 pająków, ale wyjmę moja pajęczarnie, ale to w sumie wyjaśnia obecność świetlikarni w evencie.

    Wroniarnie mam różową, ale jakie jeszcze zwierzaki mają być potrzebne oprócz tego?
     
  8. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Pewnie losie, psy i wrony, tak bylo wyzej. A ceny juz rosna.
     
  9. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Moj targ oszalal, doslownie, w ostatniej chwili udalo mi sie ustrzelic losie pajaki i wrony w ilosci ponad 150 szt. w miare normalnych cenach, bo teraz to juz dwa razy drozej. Wniosek jeden coraz wiecej osob czytuje zgadule:). Mam nadzieje, ze zwierzaki potrzebne do nowej misjii nie ulegna zmianie, to moze uda mi sie zarobic chociaz na psach.
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  11. KaczuszkaMakKwacz

    KaczuszkaMakKwacz Analityk forum

    Czyli jak dla mnie jasne, ze Rafa coraz blizej, powiedzialabym nawet, ze bardzo blisko, w koncu firma musi zaczac zarabiac na czyms w zastepstwie wszelakich misji i pakietow ts-owych, a ze gracze czekali na Rafe dlugo to sklonni beda wydac duzo, bardzo duzo. Zastanawiajace czy produkt z fabryczki dziobaka, bedzie mial jakies zastosowanie na Rafie?
     
  12. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja sie rozpedzilam i mam pajakow ponad 300, poczekam i zaczne nadmiar wystawiac na targ. Reszta po 100 i wystawie zagrody po ewencie. Sie zrobi, tylko te dziobaki, moze choc 1 zagroda bedzie w misji do zdobycia?
     
  13. piotruś6666

    piotruś6666 Wielki mistrz forum

    na Hiszpańskim forum znalazłem to
    [​IMG]
    to jakaś zagadka:D
     
  14. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    ewelina80-80, malinarp oraz _Olenka47 lubią to.
  15. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    "Gdyby Orla nie lumbago, to oni przekażą przekwalifikować gorące rytmy gwizdki tych zwinnych kameleonów sportowych. "Olé! Olé! "Orla ledwo usiedzieć. "Leżę nie podnosić xD:cry:xD:cry:Całość jest pięknie przetłumaczona :inlove: ale to mnie rozwaliłoxDxDxD
     
  16. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    xDxDxDxD
    Mnie też, ale to jest translator i to jego wina (to tłumaczenie).
    Ale ogólnie coś jest na rzeczy. Potrzebny jest ktoś, kto zna Morse^a i jęz. niemiecki do tego.
     
  17. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Moze orly trzea znow wystawic?
     
  18. arek26039170

    arek26039170 Ekspert forum

    Hej gretka jak mysli do ilu dojdzie cena pająków kupione 600szt po srednio 1700sg da sie na tym zarobić;)
     
    malinarp i gretag lubią to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie wiem do ilu może dojść cena pająków ale tanie nie będą...
    ..jednak zwierząt w misji z dziobakami będzie więcej..ma ich być razem 9
    ..pająki, psy, wrony, łosie...i być może lisy, renifery, żaby, wilki, koguty..

    ...JosJons powiedział,że zwierzęta z poprzednich misji będą potrzebne ponownie..ale nie wiemy jeszcze dokładnie które z nich..
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2015
  20. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Też tłumaczyłeś na translatorze ????xDxD
    Czyli z tego wynika , że orły będą miały lumbago i tylko gorące rytmy ewentualnie sportowe gwizdki kameleonów mogą je uleczyć xDxDxD. I wszystko jasne- będziemy produkować gwizdki xD