Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Majowe

    Majowe Baron forum

    grecia ty mi nie mów, że ja na te maski i hity bezsensu polowałam, bo będę w Ciebie rzucać tym zapasem marchewek i żurawiny z mojej stodoły xDxDxD Oczywiście żartuję ;)

    Ale to co jagoda = paw, ale z kolei truskawka = ?? kura xDxD
     
  2. mikavmx

    mikavmx Czeladnik forum

    Wszystko możliwe, przecież chodzi o węgierski :p Poza tym kto tam wie, może wujaszek przetłumaczył "samogłoska" zamiast "spółgłoska" -.-
     
  3. Majowe

    Majowe Baron forum

    Wtedy byłoby jagoda = jeż hihihi

    Z tą samogłoską to chyba jednak będzie udany strzał... Bo z fiołka wyszedłby indyk lub lis, z ołownicy osioł , z truskawki struś i nie pamiętam już co za roslinki miały być...
     
    Ostatnie edytowanie: 11 lutego 2015
  4. mikavmx

    mikavmx Czeladnik forum


    Nom, a teraz wszyscy tej osobie, co o tej domniemanej samogłosce zgadła piszą: gratulálok :) Jako, że od czytania węgierskiego forum mój poziom coraz bardziej się podnosi, mniemam, że mu gratulują odgadnięcia zagadki xD
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    ceny produktow poszly do gory z kilku powodow i to nie zwiazanych z plotkami;) po pierwsze po zmianie bonusu z runy pilny gospodarz czas wsrostu dlugich fabryczek jest powyzej 24 h a nie kazdy uzywa dla nich sp wiec jest troche mniej towaru a po drugie ostatni event wyzylowal tez troche rynek w tych produktach wiec wedlug mnie ceny na nie bede caly czas wysokie
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Zgodzę się z tym,że ostatnio więcej oddawaliśmy produktów w zadaniach ale trzeba wziąć pod uwagę,że miejsca coraz mniej na stawianie fabryczek..a doszły kameleony, które większość chce sama wyhodować do kolorowania.

    ..i przypomnienie dla tych co nie śledzili naszych prób rozwiązywania zagadki JosJonasa..należy przygotować do eventu karnawałowego:
    pawie
    ryby
    krowy
    świnie
    konie
    indyki
     
  7. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    [​IMG]
    dobry i prosze bardzo wedlug tradycji
    dzis moja kawa sie rozlala i musze skorzystac z waszego jasnowidztwa;)
     
  8. Majowe

    Majowe Baron forum

    Właśnie sprawdziłam stan zwierzyńca i mam zero ryb xD Karpie koi mi zeżarły xD
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Skończył mi się turbo-młyn. :(

    Czy ktoś nie widzi w swoich kulach, miotłach tudzież śrubokrętach mini eventu Abonament na młyn?
     
    becia1989, skaliwa oraz gretag lubią to.
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    już gdzieś tu wcześniej było pisane, że podobno w tym tygodniu ma być.
     
  11. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Pewnie będzie, ale po evencie, cobyśmy za szybko tych strzał nie ukręcili ;):p
     
    becia1989, gretag oraz Reniarama lubią to.
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Oby, tydzień dobiega końca, może jutro dadzą?
     
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    tak patrzę, że ostatni abonament był z piątku na sobotę, więc możliwe, że od jutra dadzą.
     
  14. mikavmx

    mikavmx Czeladnik forum

  15. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum



    [​IMG]


    Lidziu to ja swoją kawką częstuję ;)


    czy już widać gdzieś w oddali Wielki Balon ;)G&T
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No i jest od jutra turbo młyn :)
     
    becia1989 i malinarp lubią to.
  17. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    no moja kawa bez fusów i z mlekiem tez w oddali wczoraj go zobaczyla ale myslalaze bedzie dzisiaj
    a tu bryndza
    bedzie jutro ale i tak dobrze
     
  18. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    lepiej późno niż wcale :) Toć tylko o jeden dzień się pomyliłaś :p Moniu masz śliczną sygranturkę :)
     
  19. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    moja kawa bez fusów z mlekiem
    pokazuje ze dobrze że w ogole dali

    Magiczna dzieki kochana twoja to wymiata
     
  20. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Dzięki. SYGNATUROWNIA się postarała. Moje grabie narazie milczą, chyba czekają na te sadzonki i nowe drzewka.
     
    gretag lubi to.