Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    O karnawale jeszcze mało wiemy ale liczymy,że zarobimy na maskach szopów :pJeszcze dodam,ze w BP pracują nad zmianami w sklepie z pamiątkami( chyba chodzi o itemy i ozdoby w Galerii Handlowej) ...oby nie próbowali tam wstawić starych itemów/unikatów za fl...bo tego nawet ja nie przeżyję (choć tych skarbów nie mam ale w taki sposób nie chcę ich nabywać)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2015
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To dodatkowo czekasz jeszcze na możliwość wysyłania tych baobabów - o ile wiem, dotychczas były nie do wysyłki 8)
     
  3. Majowe

    Majowe Baron forum

    To poluję na nie dalej w takim razie :)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja mam 722 maski.. i również poluję na okazje :)

    Nie były wysyłane i raczej nie ma co na to liczyć.. trzeba czekać na pociąg z sadzonkami..
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Wiem..Ale już mi chyba pomarzyć tylko zostało...-.-
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    srednia cena tych drzewek na targu wynosi 43 sg zapasik ok 1000 sztuk z kazdego powinien wystarczyc ;) czyli koszt na dzis 344 tys sg to przy dobrej cenie 2 zasiewy np cebuli i na drzewka jest kasa:) wole je sobie kupic anizeli wystawiac :)
     
  7. Majowe

    Majowe Baron forum

    Nie no to ja się nie umywam z moją liczba ok 100 masek xDxDxD

    I 7 kolejnych wpadło w promocyji ;) Do tego kilka trufelków po 650sg o_O:p
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2015
    malinarp, _Olenka47 oraz gretag lubią to.
  8. cheray

    cheray Aktywny autor

    to ja się do tych marzeń dołączę bo u mnie też tych drzewek na stanie jest zero:cry:
     
  9. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    to będę jeszcze bardziej :pgrzeczna ;)miła;) wyrozumiała;)

    a tacę już od dawna poleruję ...xD

    oj Piękna jest Nasza Farmerama :p
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    To i ja do Was dołączę bo większości stan "0"
    No i gdzie to G&T może ktoś wie?
     
    ewelina80-80, patrycja9922 oraz gretag lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na G&T to wszyscy czekają w tym temacie : W oczekiwaniu na GT ;)

    Walentynkowe ploteczki też już były,a teraz może jakieś kule czy miotły coś ciekawego na temat eventu karnawałowego widzą ?
     
    ***kacper***, patrycja9922 oraz gretag lubią to.
  12. Majowe

    Majowe Baron forum

    Masek skup pełną parą xD Wszyscy się przebierzemy i wystraszymy biednego Pana V. ;):p
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O maskach to już chyba Gracze z mojego targu doczytali,bo ceny poszły ostro w górę.W karnawałowych maskach to ja mam nadzieję się bawić a nie straszyć :p Ciekawa jestem co też twórcy gry wymyślą na ten event?[​IMG]
     
  14. Majowe

    Majowe Baron forum

    Moja miotełka pokazuje włosiem w stronę winyli, więc skoro się będziemy przebierać to w sumie muzyka też się może przydać... :music:
     
    _Olenka47 i gretag lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak mi przyszło do głowy... a właściwie dlaczego ten event karnawałowy zaczyna się ładnych parę dni po końcu karnawału...? 8)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Może dlatego,że nasz to taki farmerski karnawał,a po realnym też trzeba trochę odpocząć :p
     
  17. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Pewnie z tych samych powodów, dla których dożynki są na farmie w listopadzie ;):p
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No wiesz..w grze , w której łosie są disc dżokejami,gdzie jajka,perfumy i mleko rosną na drzewach ,zwierzęta są zatrudniane do wyplatania dywanów, robienia pałeczek ,masek i szycia strojów bikini karnawał nie może odbywać sie w normalnych terminach.:p
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a no dlatego,ze w tym, roku ostatki pokrywaja sie kalendarzowo z walentynkami,w Niemczech najwazniejszym dniem karnawalu jest rosenmontag (rozany poniedzialek) a w tym roku przypada on 16 lutego wiec dlatego przesunieto date startu karnawalu na pozniejszy termin
     
  20. Waldeusz1

    Waldeusz1 Młodszy ekspert

    A czemu czepiliście się masek ? ... No a hiciory na karnawał nie potrzebne ??
    O ile mnie skleroza nie myli, hity byly potrzebne tylko raz (góra dwa - bo malo ktory opuszczam) w jakimś evencie
    A ser ? - na zabawie można by czyms przegryzac ;)
    - ten zaczyna już pleśnieć ... i to wcale nie "szlachetnie" :D

    Pozdro