Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Może będzie nowe zdanie w spółdzielni z tymi produktami i innymi typu maska szopa, ser itd., a w TS-ach nowa fabryczka:p, jak myślicie?
     
    malinarp i gretag lubią to.
  2. DianaP

    DianaP Czeladnik forum

    To była moja pierwsza myśl, kiedy zobaczyłam tę grafikę - wyciagnąć fabryczki z paska, bo coś się może kroi ;)
     
    malinarp i TETUNIA lubią to.
  3. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    może widzicie gdzieś w swoich kulach wysprzedaż turbo młyna w promocji
     
    becia1989 i malinarp lubią to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    xDxDW sumie..podobał mi się hit jako jeden ze składników....no właście czego ? Paszy?xDxDxD
    Edit: No tak muzyka jest pokarmem duszy..:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2015
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    czytam sobie te Wasze dywagacje na temat aktualizacji mlyna i dochodze do wniosku ,ze jest celowe zagrnie ekipy mc kwacza by odciagnac Nas od najwazniejszego tematu jakim jest rafa po prostu nie potrafia jej wprowadzic do gry wiec dajmy im cos niby ekstra a przestana na jakis okres czasu(do nastepnego biuletynu) o nia pytac a jak przyjdzie marzec to znowu im cos podrzucimy;)
    edit
    a jeszcze jedna rzecz przelecialem na szybko forum i widze ,ze mamy forumowy ,,americam dream,,;)
     
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Młyn ma być przebudowany , bo potrzebny będzie na rafie. Na wyprawy mamy zabierać SP , produkty i pewnie zwierzaki( wyposażona ekipa). Pewnie to będziemy w młynie mielić i karmić tym (zmielonym proszkiem?czy będzie to jakaś specjalna pasza) ginące na rafie gatunki.
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    To coś ekstra to mogłoby być gt a nie psucie młyna, który działa sprawnie :)

    A co to ten american dream? (w wolnym tłumaczeniu "amerykański sen") ;)
     
  8. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    No BA (niedługo) xD.

    Kula widzi czarną , ponurą przyszłość na naszych gospodarstwach rolnych 8).
    Trochę mało wyprzedaży ostatnio , martwię się , tylko SP mogę kupić przez weekend.
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ginace gatunki mamy ratowac w laboratorium;):) nie widze w tym powiazania z mlynem
    sasiad komus cos przyroslo..;)
    co szybciej rafa? czy BA?xD
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Rafa , tak podpowiada zdrowy rozsądek , ale kula cała oburzona krzyczy : "Blazers , zdrowy rozsądek w tej grze ? Oszalałeś do reszty?"
    Odpowiadam skruszony : "BA" ;).
    Kulę w złości obiłem zdrowo.
    Pewnie znowu ma rację , ale przynajmniej mi ulżyło.
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie to drugie xD

    Po ostatnim biuletynie rafy to szybko się nie doczekamy....
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w marcowo-lutowym biuletynie juz bedzie o tym;)xD
    a co do rafy to bedzie w rocznice aktualizacji wyspy;) wtedy bylo wesolo;) czemu nie moze byc po raz kolejnyxD
     
  13. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    może to będzie fabryczka florenowa;) stąd tyle produktów potrzeba.
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    o_Oo.... taka wizja mi się bardzo podoba.:music::inlove::music: Jak nie ma się ani jednego drzewka florenowego to taka prywatna mennica jest wymarzona. (ciekawe jaki musiałby być wsad?)
     
  15. ksmyk

    ksmyk Zaawansowany

    ... w kwestii nowej wersji młyna - moim zdaniem kolejkę produkcji będzie można ustawić albo mając PREMIUM albo za FL.
    Co do możliwości ustawienia produkcji paszy na zasadzie SP, SP, SP lub SP, Pasza, SP - byłoby fajnie - pod warunkiem, że pomiędzy ustawianiem produkcji będzie można uzupełniać ilość wody w zbiorniku - bo generalnie to już teraz ilość produkowanej jednorazowo paszy zależny od pojemności zbiornika.
    Mam tylko nadzieję, że przy okazji tej zmiany nie okaże się, że np. jednorazowo mogę nastawić max 100 szt paszy (teraz jest 1000)

    ... czy zajawka o G&T ma gdzieś potwierdzenie ????
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  17. Y81S

    Y81S Młodszy ekspert

  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..ja wierzę ,ze dadzą już to G&T ale tak z zaskoczenia..bądźmy czujni.. xD
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czujni powiadasz...?
    Dobra, robię sobie poczwórną kawę, za pół godziny zawisam pod sufitem od wzrostu ciśnienia i wiszę tak przez.... właśnie, przez ile, tydzień, dwa, miesiąc...?