Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mmisztal71

    mmisztal71 Czeladnik forum

    A gdzie stacja dla pendolino???????????????
     
    picantinio2012 i agnieska lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czy ja wiem,może i tak być,ale czy ten obecny choć nie na pierwszym planie czy nie jest bardziej widoczny i okazały ?

    [​IMG] No ale wszystko jest możliwe,pożyjemy,zobaczymy :)
     
    ewelina80-80 i Anetta41 lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale po tym obecnym nie widać, że jest bankiem... takim prawdziwym bankiem z prawdziwą walutą.
    Kiedy będą forexy...? 8)
     
    malinarp, Anetta41 oraz fg-1 lubią to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No,ludkowie...Żeby to wskazówka przypadkiem nie była.że bez banku nic się nie da....(a kysz....)
     
  5. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Kilka dni temu wróciłam do gry i nagle ni stąd, ni zowąd w stodole pojawił mi się Morszczyn =) Jakiś błąd?
    [​IMG]
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    mini gra bedzie polegala na zestrzeleniu jak najwiekszej ilosci balonow z Zoska;)koniec gry nastapi w momencie zapelnienia sie calej planszy balonami;) a ich pojawianie bedzie od dolu planszy do gory
     
  7. -tunia03-

    -tunia03- Czeladnik forum

    A ja na Forum DE / http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/producer-newsletter-januar-2015.19557/cos takiego przeczytalam:
    So wurde die Überarbeitung von „Handeln & Schenken“ aufgrund Eures Feedbacks vorgezogen. In Zukunft wollen wir diese Eventmechanik häufiger verwenden, auch wenn ich Euch dafür keinen festen Zeitpunkt versprechen kann. Aber wir arbeiten daran! Spieldesigner und Community-Manager werden auch weiterhin Umfragen durchführen und Euer Feedback sammeln, damit wir unseren Projektplan danach ausrichten und Features priorisieren können.
    Krótko mowiąc : będzie GT.
    Yupi!!!
     
  8. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Brawo więc mamy rozszyfrowany obrazek z puzzlami..
     
    malinarp i gretag lubią to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to mnie załamałeś :cry::cry::cry::cry:W Renzo słabiutka jestem,to i tu rady pewnie nie dam-.-
     
    malinarp, gretag oraz empatyczna lubią to.
  10. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    A to [​IMG] ma sie rozumieć to ułatwienie w strzelaniu ?xDxD
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Masz wątpliwości? przecież to " nowa mechanika"xD
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Z A Ł A M K A -nie dam :(
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    m
    nie bedzie tak zle:) to gra eventowa wiec powinna byc latwa;)
    co sie tyczy aktualizacji mlyna:)
    [​IMG]
    na oficjalnym forum http://farmflüsterer.de/ pojawilo sie dzis info,ze bedzie mozliwosc ustawiania kolejnosci produkcji paszy np 15 jednostek dla kur nastepnie 20 dla kaczek
    cytat,,,
    Des weiteren sieht es danach aus, das man eine Reihenfolge festlegen kann, welches Futter automatisch nach Ablauf, des bis dahin produzierten Futters, produziert wird.
     
  14. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    :cry:Sie łudziłem że na koszyczkach poprzestaną:cry:
    A jak będą ' Wilki "? lub ta nowa śliwa co taka droga na targu ? - do ustrzelenia oczywiście ;)
     
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja tak właśnie pomyślałam jak zobaczylam te graficzki, i oby tak faktycznie było, bo to będzie wygodne, tylko czy aby ta opcja nie będzie dostępna za florkio_Oo_Oo_Oo_Oo_O, ale pożyjemy zobaczymy, skoro grało się prawie 5 lat bez tej opcji, pogra sie dalej:)a tylko czemu stary mlyn przeszkadza rafie? póki co tego nie rozumiem:)może to tylko wymówka:) bo po kolei też mozna kręcić:) chyba,że cos ekstra wymyslili i pospadamy ze stołków jak zobaczymy nowy młyn.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    opcja za florki chyba bedzie gdy chcesz szybko pasze zrobic;) a nastawa 2 kolejnych bo tak wynika z grafiki bedzie chyba za free:) moze odplatnosc bedzie dla opcji nastawy wiekszej ilosci rodzajow paszy;) co jeest bardzo mozliwe
     
  17. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    Wtedy błędów nie było , wszystko się zaczynało o wyznaczonej godzinie , gra nie muliła - wyliczać dalej?
     
    ewelina80-80 lubi to.
  18. Sekme

    Sekme Generał forum

    Ciekawe, czy w nowym młynie da się:
    a) ustawić w kolejce SP
    b) ustawić 3 razy SP*
    8)

    * albo chociaż SP, coś, SP


    Piszą coś na ten temat?
     
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    może być tak,że ustawiamy w kolejce 3 rózne pasze i płacimy, ciekawe ile, i mamy je gotowe od ręki:)albo ustawiamy 3 rożne pasze i czekamy normalny czas:) w sumie obie opcje nie byłyby złe, kto chce szybko płaci, kto nie to sobie czeka, oby tylko przy tej okazji, nie zginął abonament na młyn.
    chyba 3 różne, ale pomysł z SP mi się podoba:)
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie pisza nic o tym:)
    mysle ,ze kolejnosc sp..pasza...sp bedzie mozliwa
    edit..
    azikowo tak tez moze byc;)