Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    No po tyle to mam xD
    A do tej niańki to konkretnie jakie produkty ?
     
    malinarp i Reniarama lubią to.
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Była mowa o świnkach wełnianych i w ogóle kolorowych od 1 do 3 oraz farbach,mleku krowim i wełnie owczej.
     
  3. Majowe

    Majowe Baron forum

    Mleko krowie i kozie, gruszki, trufle, farbki i nie pamiętam co jeszcze...
     
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Produkcja w warsztatach na calego, kameleony zaniedbane, a gdzie biuletyn sie zapodzial?
     
  5. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    OOOOOOO to biegnę na targ :cry:
     
  6. Majowe

    Majowe Baron forum

    Majątek trzebaby wydać, a pewnie połowa nie będzie potrzebna :)
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    do tego wełna i kukurydza a może i owies..
     
  8. Majowe

    Majowe Baron forum

    grecia nie przeginaj xDxDxD
     
  9. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Majątek to już dziś wydałem na zwierzaki :cry:bo robiłem te nowe misje z zwierzakami (zadania z kiwi i wilkami zostawiłem na lepsze czasy xD- kiwi na targu brak a wilki drogie jak chłelewa)

    Gretka to Ja już powoli wysiadam:cry: - idę znów na targ :sleepy:
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..oj tam, raczej nie przeginam (się) :D ale poważnie gdzieś czytałam,że będą dwie potrawy, jedna z kukurydzy a druga z owsa z mlekiem..

    ..i tak sobie w nocy pomyślałam,że nadchodzi event karnawałowy i mogą być potrzebne maski szopa, bo jak nie teraz to kiedy? Nawet raz nikt w żadnym evencie o maskach nie wspomniał...to lepiej zróbcie mały zapasik żeby nie było jak teraz z garnkami..u mnie z samego rana były po 55 tys ..
     
  11. Majowe

    Majowe Baron forum

    Czy 40 starczy... Tyle kupiłam... Mam warsztacik, ale nie mam szopów, a maski tańsze o połowę niż same zwierzaki xD
     
  12. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    z maskami może być coś na rzeczy:) poszybowały u mnie na targu w górę, a kupowałam po ok 1500, już dobrze ponad 2500, a ja się coś nie przyda w tym evencie, to przyda się w następnym xDxDxDxDxD od przybytku głowa nie boli:)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    ta pierwsza potrawa to polenta;) pojawia sie jej nazwa w opisie eventu hodowlanego i na tej podstawie zrodzila sie plotka,ze moze kukurydza bedzie potrzebna;)
     
  14. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Gretka Ja też myślałem że na wigilijny event będą potrzebne bombki i renki xD ale BP myśli inaczej jakoś :sleepy:
    Ale co !! idę kupić maski xD
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu Zgaduli usunęłam.Bardzo proszę o trzymanie się tematu,bo sami spam tworzycie,a później narzekacie że przez ten spam przebić się nie możecie żeby konkretne ploteczki wyłapać.
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Faktycznie wzmianka w plotkach jest o jakiejś polletcie.. i owsiance
    Kurza stopka... może będzie maka kukurydziana i płatki owsiane,jedno na mleku krowim a drugie na kozim..?
    Hihi kury i kaczki,to nie ssaki ale owce i świnie już potrzebują czegoś innego i skarpety na ich kopytka zapewne miast kocyków..żeby im ciepło było???:p
     
  17. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Cześć, czołem, czuwaj.
    Witam WBW.
    Chyba przepowiednia Norbijasa zaczyna się sprawdzać, bo u mnie na targu trzcina cukrowa poszybowała na ok. 16 sg.
    Nie wiem co jest na rzeczy, ale takiej ceny u mnie dawno nie było.
    Dlatego mam małe pytanko - czy wiecie coś może na temat trzciny?
     
  18. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    A patrzyłeś na resztę ? ceny każdego produktu z Bahy są kosmicznie drogie :sleepy: Może słynna rafa się zbliża :wuerg:
     
    Reniarama, _Olenka47 oraz malinarp lubią to.
  19. pdobrzynska

    pdobrzynska Komandor forum

    Też bym chciał, żeby nadeszła jak najszybciej. Ale póki co nic jeszcze nie słychać.;)xDxD
     
    Reniarama, _Olenka47 oraz malinarp lubią to.
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie trzcina w normalnej cenie 3,43

    ..ale do ostatnich misji w spółdzielni bardzo się przydały..zwłaszcza ne reniferach można nadal dobrze zarobić..