Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Norbi, a czy misje jak sa stale trzeba robic od zaraz. Nigdy nie robie i dobrze na tym wychodze. Teraz tez zamiast je robic to sprzedaje
    owoce na targu bo drogie. Robie wtedy jak stanieja. I niech maja przewage, to tylko gra. A ja mam sg. duzo i kupuje co chce- jak tanio. Floreny kupuje czasem ale wydaje je tylko na kombajn. I czekam, zeby wyprzedaz byla.
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Polemizowałabym nadal ;)
    Ale nieważne.
    Natomiast TG to są Tulpguldeny, czyli niemiecki odpowiednik florków :)
    Niemiecki muszę znać - inaczej nie miałabym czego szukać w firmie, która mi płaci. Więc na ogół rozumiem, co napisano ;)

    Czy ja mogę baaardzo nieśmiało spytać, czy jakaś kula widzi biuletyn :inlove::inlove::inlove:?
    Ten styczniowy oczywiście.
     
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum


    Niestety moja kula obrażona,nie rozmawia ze mną:p:cry:xD
    A G&T ktoś. coś ,ewentualnie..:oops::oops:
     
  4. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Tez jestem ciekawa, czy p. V. w styczniu zdazy?
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wiecie gdzie Rosjanie mają farmerską wyrocznię :D ?
     
    malinarp lubi to.
  6. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    zzizzi z mojej strony nie bylo nic zlosliwego z tego co napisalam,:) a TG- tak to odpowiednik skrutu Fl. Nawet nie smiem polenizowac z Toba bo ja zkolei bardzo zle radze sobie w jezyku polskim :p niesmialo zaczynam z wami rozmawiac podziwiajac wasza polszczyzne ucze sie od was.
    Gretko co myslisz o tym? widze tam item zdaje sie ze to z Oskarow prawda? czy on ma jakies znaczenie?
    [​IMG]
    zrodlo- farmflüsterer.de
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ależ spoko, wcale cię nie podejrzewam o złośliwości :)
    Z naszą polszczyzną to lepiej uważać, niby niezła, ale czasami trochę za potoczna ;)
    No i zero brzydkich słów, co to za polszczyzna bez przecinków 8)
     
  8. dorota444

    dorota444 Ekspert forum

    G
    Całkowicie się nie zgadzam, masz jakieś złe mniemanie o graczach. Ja dostałam niedźwiedzie od sympatycznej farmerki. Sama też wysyłam młodszym graczom co nieco
    W temacie - chciałabym żeby już można było popłynąć na rafę - czy widać ją na horyzoncie ?
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Renia ten tekst nie jest wyrwany z zadnej dyskusji tylko to komentarz admina do nowej misji z nianka
    a tg to florki a nie gt;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rosjanie piszą chyba coś o warsztatach gdzie będziemy produkować ostrza (strzały) w Walentynki... Może będą dwa sposoby ;)
     
    malinarp i Reniarama lubią to.
  11. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    norbi :) ja wiem ze TG to Tulpgulden niemiecki odpowiednik florkow hihi kiedy on mowil o wymianie ja ujelam to krotko G&T . Tak kolego norbi masz racje ze to komentarz :p ja tylko nie umialam nazwac tego po polsku. Oj widze ze lepiej bedzie dla mnie nie odzywac sie bo nabroje z moja polszczyzna hihi Milutkiego wieczoru wszystkim :) aaa zapomialabym zapytac, co z ta rafa? dorota444 ja tez na nia czekam z niecierpliwoscia. xD ps- czekam na G&T bo mam 6 zagrod wilkow a misja zrobiona i szukam itemu o ktorym marze :p aaa wilczki wpadly mi ze swiatecznego tsa i ostatnich nagrod eventowych :D
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2015
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a dlaczego masz nie pisac? pisz smialo:)
    a co sie tyczy rafy to maike ;) w niemieckiej kuli pisze,ze juz niedlugo a ja mu bardzo wierze:)
     
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Odzywaj się Reniu ....odzywaj :) nie zniechęcaj się tak szybko:)
    Te poprawki i tłumaczenia jak jest z tym tekstem, nie były przecież złośliwe z niczyjej strony :)
    A żabiego króla znalazłaś już ?:)
    Miłego wieczorku życzę :)
    To kiedy to G&T :)
     
  14. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    norbi, niedlugo to moze byc za miesiac tez prawda? a ja juz nie mam cierpliwosci czekac na ta rafe :(od ilu miesiecy mowi sie o niej i niepotrzebnie daja nam nadzieje na jakies mile zmiany w grze skoro ona jest tak daleko. Co prawda czytam was od niedawna ale uwazam ze wszyscy ktorzy czekaja na biuletyn maja sluszna racje krytykujac opieszchlosc producenta.

    est-orka witaj milutko :D nie kochana nie znalazlam tego mojego brzydula hihihi ale ciagle licze na Ciebie :)
     
  15. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Tylko raz bylam oszukana, potem same dobre wymiany i prezenty, dla mnie i ode mnie, a raz sie nie liczy.
     
  16. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    witam :)

    poczytuję sobie co te Wasze kule ciekawego widzą na nadchodzącym czasie ;)
    GT z tego co widzę nie prędko będzie...
    na Renzo po ostatniej wizycie już chyba nikt nie czeka ;)
    ooo jeszcze Nublonki...ale to też nie widać na horyzoncie :p
     
  17. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja i tak lubie renzo, wejsciowek nie kupuje, bo za cienka jestem w walce.
     
    azikowo, gretag oraz _Olenka47 lubią to.
  18. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    zzizzie ja ci mogę odpowiedzieć kiedy będzie biuletyn na styczeń oczywiście z wyprzedzeniem xD zgaduję, że będzie jutro albo w piątek mogę pomylić się jeden dzień ,więc najpóźniej w sobotę xD
     
  19. bernadeta1998

    bernadeta1998 Forumowy żółtodziób

    Jeśli szukasz starych itemów mogę pomóc mam większość od marca 2010 do kwietnia 2012 niewiem czy chodzi Tobie o żabę w przebieralni 80 pD czy np. weselna karetę też 80pd mi akurat na itemach nie zależy gram tylko jak jest BB aby było w temacie z niecierpliwościa czekam na BB hehe
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nublonki to raczej widzi się w powietrzu :D
     
    malinarp lubi to.