Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nigdzie nie było zapowiedzi wyprzedaży kombajnu..ale może zrobią nam niespodziankę.
     
  2. foczuniu i gosiagosia60 z bólem serca ale posty musiałam usunąć :(

    Przypominam że tutaj jest dział do ploteczek o przyszłych eventach a nie o uszlachetnianiu roślin:)


    Możecie sobie w dyskusjach o grze założyć temat dotyczący szklarni zapraszam więc :)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2015
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Heh a tak się postarałam o śliczny obrazek :D I uważam,że szklarnia to też taka inna wersja zgaduli :p
    Gretka,ja nie lubię takich miłych niespodzianek :cry:Może jakbym dużo na koncie miała(a nie mam konta),to bym sie z nich bardziej cieszyła ;)A pociągu,to nie słychać?-.-Może w biuletynie coś o nim będzie...Od maja albo czerwca nie było...a ja wtedy jabłonki tylko miałam :cry:I chociaż bardzo się starałam je zapakować,to się nie dało xD
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ha czyli moje fantazje jednak nie odbiegają zbytnio od wyroczni..Można teraz dywagować ile tylko sie da..
    To może być drzewo kauczukowe..A jak je nazwę wymyśli BB to się okaże w praniu.biel wiziru wyjaśni wszystko.
    Może to drzewko dadzą w tym evencie?? No nie moja wyobraźnia nie zna granic i ograniczeńxD..
     
  6. mapelle

    mapelle Młodszy ekspert

  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ja wymyśliłam coś takiego
    z tego drzewka raczej jego mleczka będziemy produkować te kosteczki z kosteczek smoczki Smoczki po to by dać maluchom żeby niańka nie słyszała ich wrzasków..
     
  8. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Mi się wydaje że drzewka albo będą wypadajkami, albo będziemy je kupować za sg jak kibiców. Kosteczka będzie wypadajkąo_O Sok plus kostki w młynie dadzą smoczki. Tak jak w poprzedniej Niańce robiło się kocyki.

    Te kostki przypadkiem to nie masło orzechowe?
     
  9. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

  10. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum


    Dzień doberek Greciu :) , więc cały luty będzie "miłą niespodzianką" dla Graczy ;), już się cieszę xD



    worek bez dna... jak z florkami to ja poproszę ;), chyba że masz na mysli inne Dno....;)


    przeważnie jak się zaczynał nowy event to i kombajn w promocji był do kupienia , a tu cisza... , niespodzianka mile widziana xD
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2015
    azikowo i malinarp lubią to.
  11. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum


    nowe drzewko??
    ale wymyślacie :p
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    z tego co pisza na oficjalnym forum farmy..http://farmflüsterer.de/
    to
    smoczki..[​IMG] oraz mydlo[​IMG] beda wypadajkami ev produktem z mlyna w evencie nianka ..ja obstawiam mydlo..wypadajka,,smoczek produkt..
    natomiast to[​IMG] czyli drzewko kauczokowe ev drzewko gumowe ma byc nowym drzewkiem i chyba w tsach,chociaz pisza ,ze jest jakies powiazanie z eventem nianka ale moim zdaniem tak nie bedzie
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Powęszyłam po świecie ;)
    Różni czarodzieje w różnych językach jednak stawiają na drzewko kauczukowe, kauczuk z drzewka zostanie przerobiony w młynie na smoczki, a smoczki to wiadomo, do niańki.
    Czyli stara nowa mechanika, młyn zajęty ;)
    A drzewko pewnie będzie w TS-ach, bo dlaczego nie zarobić paru groszy, jeśli jest taka okazja... a na potrzeby eventu jakoś udostępnią ten kauczuk na smoczki
    Źródeł dużo, w rozmaitych językach - ale głównie niemiecka kuchnia plotek ;)
    Sugestie w sprawie walentynkowego kupidyna w zwierzęcej postaci przyprawiły mnie o drgawki. Idę poddać się terapii 8)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ta sugestia w sprawie kupidyna bylo zartem w stylu trzciny;)a plotka przeszla juz na wegierskie forum;)
    edit//
    Zzizzie pomysl nowe drzewko z tsa i bedzie potrzebne do misji? Varun lubi szmal ale tak pazerny to nie jest
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No wiesz, Agrariane po fizjoterapii to poważne źródło info, nie dziwię się, że plotka ruszyła w świat xD

    Ale taka na przykład świnia jako kupidyn (kolorystycznie pasuje, bo różowa), ze skrzydełkami, z tymi strzałami Amora wypadającymi z pól... to jest wizja zupełnie nie do zniesienia 8)
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Agri nie zartowal;) osoba piszaca pozniej juz tak ;) a wszystko wynikalo z zmiany pewnej runy na drzewie madrosci o ktorej to na naszym forum troche malo sie pisze natomiast na de az sie gotuja gracze
     
  17. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Przyznam szczerze,że taka myśl,przeleciała mi po głowie.Nowe drzewko,które jest potrzebne do zrobienia misji do zdobycia w TS-ach
    jak dla mnie szczyt pazerności,ale wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak było w rzeczywistości
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wiesz, ale oni się jednak tak jakoś słabo gotują ;)
    Ciekawe, tacy spokojni ludzie 8)
    W porównaniu z naszymi farmerami oczywiście ;)

    A świni w roli kupidyna (uwaga: ta świnia to moja prywatna wizja, nie plotka ze świata) to ja już nie przetrzymam xD

    Toteż mówię, że jakoś dadzą ten kauczuk do młyna na czas eventu... a że drzewko będzie fantem w loteryjce, to dla mnie nie ulega wątpliwości 8)

    A co sądzisz o sugestii, że te kostki to jest mydło...?
    Jakieś szare mydło, dziwne o_O

    EDIT:
    poszukałam kauczuku w grafikach u wujaszka - jak te kostki to mydło, to ja jestem Mahatma Gandhi. Na którymś tam etapie przetwarzania kauczuk wygląda dokładnie tak, jak ten obrazeczek.
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ponoć jak się skraca czas super nawozem to prędzej wpadnie, u mnie tak właśnie było.

    Czy ktoś widzi kombajn za pół ceny?
     
    malinarp, gretag oraz -norbijas- lubią to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    widzisz my sie gotujemy o gt..renzo a oni o rzeczy ktore w duzym stopniu zmieniaja uklad gry kto ma duzo rozowych fabryk z dlugim czasem wzrostu ten wie o co chodzi
    tym sie roznimy..my blahostki.... oni rzeczy ktore sa wazne w grze;)
    Moni watpie w to by tak bylo...chyba,ze drzewko bedzie do kupienia za sg co tez jest mozliwe,