Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Właśnie o to chodzi, że nic nie dają xD
    Milo poczytać taki biuletyn napakowany konkretami 8)
    To i czekam na niego i czekam i doczekać się nie mogę 8)
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    drzewko to pewnie mleczko od owieczek bedzie dawac :D
    no i chyba trzeba bedzie w najblizszym czasie owce i swinie powystawiac do nianki. tylko SP malo...
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Przyczyną spowolnienia gry jest przeciążenie serwerów przez Wesołe Miasteczko Renzo.
    http://es.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/juego-lento.14979/#post-158790

    - - -

    Raczej nowych roślin nie będzie..

    - - - -
    Do kalendarza imprez w miesiącu lutym należy dodać komiks 3

    [​IMG]
    [​IMG]
    http://cs.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/farmoraculum.7663/page-11
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2015
  4. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nubloni kiedyś przylecą ale moim zdaniem trochę w innej wersji..
    Wyobraź sobie,że odpalamy kasztankowe pnącze i siejemy np. cebulę aż do bólu...a nublońskie baterie lecą i lecą..z owocami na wyższych poziomach nie ma problemu a gdyby brakło to można sprzedać zgromadzoną cebulę i tylko wrzucać wszystko do maszyny i zgarniać nagrody....ale co z tymi co nie mają kasztankowego pnącza i nie mają baobabów ?
     
  6. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    no wlasnie moja kawa bez fusów z mlekiwm pyta co wtedy ci co nie maja pnącza i baobabów, co oni maja zrobic
    cebulka rosn ie im wolniej , wypadajki blokuje mleko i co w tedy

    oby sie moje mleko w kawie nie zwarzyło bo bedzie z niego wtedy ser bialy i maslanka
     
  7. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Nie martw sie " naprawia " kasztanki i baobaby, co by nie bylo.
     
  8. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    wieczorna , wirtualna lektura zaliczona:p to zmykam do realnego łóżka i książki :), dobranoc wszystkim :)
     
    gosiagosia60, Mojabonanza oraz gretag lubią to.
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Chciałaś może napisać Niezrównoważonego ?:D
    A to następne mleczko z drzewa to pewnie ptasie mleczko o_O? Bo pan V uważa , że w grze już wszystko mamy tylko ptasiego mleczka się domagamy (niesłusznie zresztą) :p.
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Proszę mi takich wstrętnych rzeczy nie imputować 8)
    Zresztą Pan Producent (oby żył wiecznie) jest moim zdaniem osobnikiem wyjątkowo zrównoważonym xD
    (A może po prostu nikt mu nie tłumaczy tego, co o nim tutaj ludzie piszą ;)).
     
  11. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Oby zyl wiecznie i dziewice tez wiecznie sypaly mu pod nogi kwiaty, wiec dla niego czas istnieje inaczej. Za jego chwile bedzie biuletyn i na pewno " tresciwy " .
     
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    A niech sobie chłopina wiecznie żyje ale z dala od farmy bo jego biedne ale bardzo dobrotliwe serce nie wytrzyma tłumaczenia z naszego forum o_O:eek:
     
  13. boska48

    boska48 Czeladnik forum

    Aktywacja bonusu po odświeżeniu strony lub ponownym zalogowaniu
     
  14. goldii1

    goldii1 Stały bywalec

    Jatrofa przeczyszczająca??
    nie wiem co oni biorą ....ale tez chcę.....
     
  15. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    jak co?
    zlotowkixD
    a co do proroctw, to u mnie dzis kawa rozpuszczalna, bo to co widze w fusach jest bardzo czarne:cry:
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Pij prawdziwą kawę..przecież wsio jasne i wiemy co będzie w lutym..

    popatrz na obrazki, które w nocy umieściłam..
    ..a tu widać,że będzie komiks, kolorowe kameleony, walentynki, z lewej owca..znaczy misja "Niania".. w oddali drzewa czyli TSadzonki, do tego pełnia...pozostałe to mini eventy wyprz, które będą dla nas miłymi niespodziankami :)

    - - - -
    Nie ślijcie dziennych prezentów...poczekajcie na rozpoczęcie eventu i dopiero wysyłajcie budziki bo mogą być b. potrzebne przy restarcie zadań..
     
  17. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    mateczko swinta, i mam panike w oczach, co bedzie dalej, skoro teraz tak ciezko, poszukam lekarza co da mi zwolnienie od farmy, podesle do BP, moze uwzglednia, a co do komiksu w spoldzielni to faktycznie komiks i mozna sie smiecxD
    a ja i tak widze czarna dziure farmowa, to jakas nowa odmiana, ooo widze dalej...
    to worek bez dna......
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    No tak,komiks, to zaczyna być normą i zapewne dodadzą też do spółdzielni,kolorowe kameleony..wiadomo zaraz zapowiedzieli dlatego tak hojnie nas zaopatrzyli w zagrody,wprowadzą też nowe misie do spółdzielni,to też przewidywalne.Ten nowy produkt ,hymm tu można po fantazjować..Więc wyruszę w świat wyobraźni (kula dalej na mnie obrażona) Zaczynamy.. będziemy coś produkować to coś to może być, guma?,klej?A będzie tez zapewne niańka i dochodzimy do smoczków,które pokazała wyrocznia,fantazjujemy dale.może te smoczki będą z tych kostek produkowane w młynie? Coby nam maluchy zbytnio nie płakały,te co zostały mi z poprzedniej niańki okropnie płaczą nie ma ich czym nakarmić,więc cumelki zatkały by im dzioby..Moja wyobraźnia podpowiada też że mogą zrobić stałą misje z niemowlakami.Wszak SP też daje pieniążki a jak młyn będzie zajęty??Zaznaczam ,że to tylko moja wyobraźnia..podsuwa takie obrazy...:p:oops:
     
  19. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    A mi się śniło, że biuletyn będzie w piątekxD(ostatni gwizdek) z zapowiedzią co w styczniu xD i nasz pan V nie mógł wcześniej go napisać i umieścić gdyż był bardzo zajęty wymyślaniem nowej roślinki eventowej- przeczyszczającej(burza mózgów ponoć była)xD
     
  20. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Teraz nie tak latwo zdobyc to uszlachetnienie. Zawzielam sie i uszlachetniam roze od pol roku, teraz bardzo intenstwnie po dwa razy na dzien cale cykle i nic. Milosci do SN. w zaden sposob , nie moge dostac. Z cebula to samo. Chyba, ze jest jais sposob o ktorym nie wiem. Czy Twoja miotelka nie widzi czasem wyprzedazy kombajnu?