Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak, to ten post..
     
  2. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Dziękuje Wam bardzo :)

    A żeby w temacie: coś mi przemknęło, że event urodzinowy jest od wtorku czy mi się już przywidziało? (kaca jeszcze nie mam :p )
     
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Hym ja dotarłam dopiero do portu...zostały jeszcze wszystkie komnaty w 9-tej
    10-stą zrobić dla nich to nie problem..Nie mogę znaleźć postu w którym też wyczytałam że to ma być ta komnata z portem i to te zaraz za figurą portu..ale to na razie tylko dywagacje. Pośpiechu nie ma ,będę robić jak do tej pory ,spokojnie i bez spinki.Fajnie by było mieć to zarz po wprowadzeniu.ale to mi nie ucieknie...
     
  4. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Jak w pokerze na otwarcie wystarczy ZB, ale pytanie, czy to sie bedzie oplacac? Zobaczymy, moze z ZB wroce na wyspe cos odblokowac.
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    A no od wtorku..Kaca może nie a mroczki w oczkach? Wszystkiego naj.. i dopłyn do rafy..:p
     
  6. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum


    Jak beda mieli takie wymagania to gracze w koncu sie wkurza i zaczna rezygnowac, chyba i sie to im nie oplaci. Oni tez mysla, im wiecj zadowolonych tym wieksze zyski. Uwazam, ze przesadzac nie beda w swoim wlasnym interesie.
     
  7. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    jakos ostatnimi czasy nikt nie jest zadowolony ,praktycznie z niczego co się dzieje na farmie ,a dzieje się sporo ,tylko nie to ,czego wszyscy oczekujemy :)
     
  8. Majowe

    Majowe Baron forum

    Aleście napłodzili od rana... Się pochorowałam i zaraz pakuję się do łózka - czy mogę prosić o powtórkę co mam kupić ze zwierząt bądz wyhodować?? I z roślin też?? :) Pamiętam, że świnie, mleko krowie i kozie, marchewkę i pszenicę i sałatę (?) - czy coś jeszcze...
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    i tu sie z Toba nie zgodze o rafie trabi sie juz dosyc dlugo i kazdy z farmerow mial duzo czasu by sie do niej przygotowac
    u mnie stan zb wyglada tak,,,,[​IMG]
    wiec jestem przygotowany na kazdy wariant:)
     
  10. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    będą komnaty na odkrycie rafy to i pewnie floreny wystarczy wpłacić by je odkryć i chętnych na pewno nie zbraknie;)
     
    malinarp lubi to.
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja mam na wyspie jeszcze dużo do odblokowania,więc przemyślę:zbierać bananki na rafę czy na odkrywanie...............
     
    malinarp, chris975 oraz _Olenka47 lubią to.
  12. magdalena

    magdalena Weteran forum


    A worek florenów masz ???
     
    malinarp, renia111979 oraz _Olenka47 lubią to.
  13. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    haha , chyba juuż przesadzili ...:p
     
    gosiagosia60, malinarp oraz gretag lubią to.
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wytlumacz mi do czego niby bedzie on mi potrzebny? bo ja nie kumam
     
  15. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    No teraz to dowaliłeś z ilością ZB, ja prawie tyle to mam, ale kto oprócz mnie ciebie i est-orki ma takie ilości :D
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    26 styczeń to poniedziałek:) a od tego dnia zaczyna się nowy event
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Od wtorku bo termin przesunięty..u nas pewnie też podadzą.
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tyle bananów?:eek::eek::eek: Pękniesz jak je spożyjesz:eek: Kiedyś na takich zapobiegliwych gospodarzy kułak wołalixDxDxD
    U mnie 100 zaledwieo_O
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kilka osob sie jeszcze znajdzie :) np Krol mikserow;):)
    oby mi wujek Bolek tego nie zabral;)xD
     
  20. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Nie znasz chciwości pewnego pana... .
    Miałam zły sen.
    Oby się nigdy nie ziścił.
     
    Dorota1020 i malinarp lubią to.