Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Czyli będzie nowa komnata? Bo teraz mamy 9 chyba.

    Dzisiejsze OO mnie oczywiscie jak większość rozczarowało...nikłe były nadzieje ale człowiek się łudził...wygrała jak zwykle chęć wyciągnięcia kasy od graczy. Dawno już brak jest tej równowagi pomiędzy braniem a dawaniem. Gra miała być odskocznią od częstych problemów w realu a tu w grze jak w życiu: kłamią w żywe oczy że Cię słuchają i że Twoje zdanie jest najważniejsze a robią co chcą...
    Z wielką przyjemnością przyłączam się do grupy bojkotujących wszelkie TSy, wyprzedaże itp... i na tym koniec marudzenia na dziś :)
    Idę szykować imprezkę na którą wszystkich serdecznie zapraszam :)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gretka 10-tej komnaty to nikt jeszcze nie odblokował bo jej nie ma xD;)
    Coś czuję że tych złotych bananów mi zabraknie :eek:ale co tam,nie muszę przecież odkryć wszystkiego od razu :p
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak jak pisałam wcześniej,że około 100 bananów powinno starczyć.

    Wiem i poprawiłam zaraz :)
     
  4. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Licząc posążek po 20 bananów + te 50 na komnatę to wychodzi 110 minimum ,chyba że, posążki będą różnej "wartości bananowej ";)
     
  5. rumun846

    rumun846 Mieszkaniec forum

    O masakra mam na stanie 3 sztuki bo skonczyła mi sie cierpliwosc i odblokowałam zawartosc 9 komnaty:oops:

    Licze ze pan V. jeszcze troche pozwleka z tą rafą az zdąze troche uzbierac;)pozdrawiam
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wiem zauważyłam ;)ale w pierwszej chwili pobiegłam do mojej świątyni,bo myślałam już że coś mi umknęło;)

    100 bananków mówisz?no to może jakoś ogarnę :D
     
  7. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    sorrki , teraz jak weszłam to tez nie ma :eek:

    o_O100 bananów :p , to ja siądę na rogatkach i będę prosiła"co łaska " może coś wpadnie :D
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2015
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    no to moja rafa poczeka,bo mam tylko kilka bananów....................
    ale jakoś mnie to nie martwi:D
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    komnata 50 to sie zgodze ale reszta? wedlug mnie te poziomy to tak jak na wyspie odkrywanie pol ;)minimalny poziom obstawiam 30 a reszta? co 10 zb w gore czyli calosc 170 zb
     
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    A tak w sumie,to co my będziemy na tej rafie robić?Tyle się o tym piszę,a ja tak naprawdę nie wiem:oops: Uprawy,zwierzaki,czy itemy?Czy jeszcze coś innego?
     
    strazak41, becia1989 oraz malinarp lubią to.
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Czyli zabawa dla nielicznych.
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Na początek wystarczy odblokować 10 komorę i pierwszą statuetkę a z czasem pozostałe.
     
  13. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Jak 100 banankow to spoko, bo już sie bałam że może zabraknąć , uzbierałam 214 niby dużo, ale jak ostatnio też byłam taka pewna to ledwo mi starczyło by naraz wszystko odkryć.Ciężko na nie pracowałam,od dopalaczy jeszcze brzuch mnie czasami boli choc już naprawde rzadko jem te paskudztwa;)Fajnie że od jakiegoś czasu można zdobywać pnącza które dają TPD,jest mi teraz łatwiej przechodzić poziom,a coraz więcej chcą za przejście,teraz ponad 1mln.

    No i standartowe pytanie
    Gdzie moje GT wrrrrrrrr
     
  14. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    tak piszecie i piszecie o tej rafie..a nigdzie nie widzę oficjalnych wiadomości czy coś mi umknęło?...proszę o pomoc
     
    becia1989, malinarp oraz _Olenka47 lubią to.
  15. picantinio2012

    picantinio2012 Półbóstwo forum

    ale po co? żeby się znowu dołować?? poczekajmy na G/T :D
     
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Bo nie ma takich.Poszukaj w biuletynach,jakieś wzmianki były.
     
    becia1989 lubi to.
  17. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    No to nie płynem :( A taką miałam fajną załogę

    [​IMG]
     
  18. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Popieram cały Twój post, już odpalam swój samochód i jadę do Ciebie na urodzinową imprezkę i życzę Ci dużo szczęścia, radości i spełnienia wszystkich marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych :)
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Grecia czy o to chodzi?:"
    esquitos ciemne pogłoski dotyczące rafy koralowej świata
    mówi się, że nowy aparat, byłoby 10th. 3 statuetki w sekcji, aby uzyskać dostęp do 3 poziomy,
    niskie średnie i wysokie,"? wujek Google tak tłumaczy:p
    Czy:"
    Witam Dzień dobry wszystkim, pogłoski, plotki, nowoczesny, komentujących i czytelników.
    Więc myślę, że powinniśmy doprowadzić trzy skrzynie, że po komentowane, widzieliśmy im srebro, złoto i diament.
    Okazuje się, że w nocy, a kto nie chce rzeczy, ale uwielbiam być ciekawy, widziałem relacji między obiektami złota i trzech strajkujących skrzyń. gdzie będą ??? Nie mam pojęcia ...... ....
    Pierwszą rzeczą, którą musimy umieścić Srebrny Światło
    "Waga musza" z tych trzech skrzyń powiedzieć, będzie on zawierał przydatne dla rolnika jako nawozy i Rękodzieła.
    Drugi, że nazwał Złoty Średni
    To pole będzie zawierać rzemieślnicze powiedzieć i Fertililzantes konieczne dla Ciebie.
    Trzeci, że nazwał go Diamante Skarb Ciężki
    "Od rolników Fertilzantes" powiedzieć, co jest w tym polu można pozostawić blada zazdrości, nawet świnia Pirate Captain Klaas Schwartebekers" - o rany ..:eek:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2015
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    chris975 wszystkiego naj,naj....lepszego z okazji urodzin:*:*:*
    a rafa wcale mnie nie pociąga.............