Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Kula coś mi wyjawiła....

    ..co to za ptaszysko się pojawiło??

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ale moment....chwila

    Co ten królik wyczynia?

    [​IMG]
     
  2. Merrick

    Merrick Ekspert forum

  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    o_Oo wyrocznia wróciła z zakupów ;)
    Chyba wojażowała do Nowej Zelandii, że tak jej długo nie było po tego ptaszka ;)

    A liczyłem, że przyleci do nas balonem...ptaków na farmie mamy aż nadto :D
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  5. 666kobieta

    666kobieta Okazjonalny autor

    jeszcze się kameleony dobrze nie upasły a już nowe zwierzę, nie wierzę... ;)
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Tyle, że tamte dostaliśmy za free a za to nowe trzeba będzie wyłożyć sporo $$$ ;)
     
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Wrócić wróciła ,pytanie kiedy znowu nam się ukaże xDxDa to przecież zgadula to chyba do niej należy..a może sie mylę:oops::oops:
    Greciu..że koszyczki będą to nie ulega wątpliwości.Kwiatki są ładne.i pnącze można będzie wypróbować
    Jednak głosowałabym żebyś została wyrocznią..:)
    o zastanowieniu ,chyba nie,kto by nam tak ładnie na tacy podawał te wszystkie ploteczki,które zwykle się sprawdzają..
    Nie wiesz ile godz.. będą rosły i ile tego trzeba byleby nie w dziesiątki tyś..
     
  8. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    od dziś ścisła dieta...aż do przyjęcia urodzinowego ;)
     
  9. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Miała być w styczniu, ale jak mówi bajka o łodzi..."łudź się łudź"xD Chyba kupię sobie akwarium, kolorowe rybki i zacznę je karmić złotymi banankamixD Mam nadzieję, że nie nabawią się niestrawności:p
    A w temacie-u mnie na dworcu smarują szyny olejem kokosowym, wieszają flagi...chyba spodziewają się pociągu relacji Intercity Farmerama-BPxD
     
  10. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    Zapraszam wszystkich 22-go na dżamprezę urodzinową 8) tylko nie wiem czy tego 23-go wszyscy będą w formie na to zdarzenie-niespodziankę bo mam mały zapasik do wykorzystania (jak nasza wyrocznia udałem się na małe zakupy :D )


    to ja poproszę o dżin z tonikiem,kilka kostek lodu i plasterek cytrynki

    Miała być w styczniu, ale jak mówi bajka o łodzi..."łudź się łudź"xD Chyba kupię sobie akwarium, kolorowe rybki i zacznę je karmić złotymi banankamixD Mam nadzieję, że nie nabawią się niestrawności:p
    A w temacie-u mnie na dworcu smarują szyny olejem kokosowym, wieszają flagi...chyba spodziewają się pociągu relacji Intercity Farmerama-BPxD



    Ja już rybki mamz tym że bałabym sięim dać banany,aż tak ryzykować nie będę
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    brzmi to bardzo ciekawie;):) tylko ja sie tak zastanawiam jesli jest tu mowa o budzikach dzieki ktorymi bedzie mozna skrocic czas oczekiwania czy to nie chodzi o czas wzrostu roslin bo popatrz jaka jest 1 czsc opisu eventude
    tlumaczenie
    jestes gotowy na 5 urodziny? zwierzeta juz tak ale brakuje jeszcze gwiazd ..krolik lenny zbudowal maszyne..teleporter dlatego musisz przeniesc na farme ..bunlin bonroe itd.. a wiec pospiesz sie siej rosliny eventowe i zbieraj baterie przy zbiorach by urochomic teleportera
     
  12. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Z tłumaczenia w Twoim wcześniejszym poście wysnułam taką wizję:
    Klikamy na zadanie. Wymogi są losowe. Po odkryciu zadania widzimy, że losowość obdarowała nas np. koniecznością dostarczenia 3 mln trzciny;) Stwierdzamy o nie, nie. Zamykamy zadanie i czekamy na ponowną możliwość odkrycia okienka. Ten czas możemy skrócić budzikami.
     
  13. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    tak, tak Wiewiórko w styczniu...tylko nie wiedzieć w którym roku:p a pociąg już przejechał i nawet dobrym farmerom nie pomachał... a w temacie wyroczni i marzeń....marzenia są po to by się spełniały....tylko BP każe nam na zbyt długo czekać. Bo ani rafy, ani g&t ani pociągów gigantów ani widu ani słychu. Pozdrawiam.
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem wszyscy będziemy oddawali rośliny eventowe i baterie a losowo np. zwierzęta, owoce i inne rośliny czy też produkty.
    Event będzie się składał z 2 części.
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    trzcine bym wziol;)xD
    moze te zadania losowe beda w drugiej czesci i tak jak pisze grecia;):) podzial eventu na 2 czesci w tej pierwszej roslinki a druga juz bardziej skomplikowana w ktorej wedlug mnie beda 4 zadania wynikjac z opisu na de(tam jest mowa o 4 gwiazdach) i jesli je wszystkie (gwiazdy) przeniesiemy na farme czyli wykonamy 4 zadania dostaniemy ektra nagrody..
    przeciez to 5 urodziny farmy i powinny byc one ekstra:)
     
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No miejmy nadzieję, że qpy i wody nie będą rozdawać tak jak rok czy dwa lata temu ;)
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  18. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    o to mi sie bardziej podoba,niż moje skojarzenie xDxDxD obyś miał rację :p:p:p