Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wejsciowki to moga byc nagrody z maszyny;) a jesli to sie potwierdzi to bedziemy mieli namiastke eventu z nublonami:)
     
  2. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    Ja to już nie nadążam - sieję, sieję i ciągle wszystkiego mało. Przydałoby się jakieś pnącze przyspieszające wzrost roślin, bo SN żal na np. marchewkę.
     
    malinarp i gretag lubią to.
  3. ewzaw22

    ewzaw22 Czeladnik forum

    Czy już ktoś przewidział co będzie potrzebne do kolejnego eventu>
     
    gretag lubi to.
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W evencie urodzinowym też podobna maszyna była, zdaje się dwa lata temu... pamiętam,że trzeba było zdobyć 3 itemy na pnącze,..znudzony gość przyjęcia, jakiegoś kota i trzeciego nie pamiętam.. nie było łatwo zdobyć wszystkich itemów mimo iż wiele razy niektórzy restartowali event..i w końcu zmienili,że na pnączu można było postawić dowolne itemy.

    Znalazłam, tak wyglądała maszyna a raczej pudło , do którego wrzucaliśmy kartki urodzinowe i najczęściej owoce..

    [​IMG]
    źródło, własne zapiski

    ..a nagrody były fajne, itemy, licencje na prezenty, wymiany i sprzedaż, PD, SG, drzewka, kupony , przetwory z dzielnicy rzemieślniczej, próby na kole farmerskim, bilety do Renzo, Super Przyjaciel, SN, TNZ, SNZ..
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2015
  5. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Gretka ZNÓW?xD
    Sieję a co !!!! najwyżej masz kolejny raz "burę " na co kilku userów się obrazi xD ( taki klimat:sleepy:)
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak zgadza sie byla juz taka maszyna w tym evencie:)
    u mnie to pnacze jest zapelnione itemami nie z tego eventu;)
    [​IMG]
    a tu link dla osob ktore nie pamietaja jak to wtedy bylo:)
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/historia-eventów.10518/page-4#post-36732
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Trudno..haha..ale siej :p

    Właśnie to ten event, bardzo fajny..oby teraz taki dali :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2015
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie tylko fajny ale i czyszczacy stodole;)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    i kieszenie bo sama kupiłam kilka restartów :)
     
  10. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Kochana marchew i pszenicę to sieję nagminnie jak dorwę jakiś kupon na maszyny ;)xD
    wtedy tak jak w tej chwili siedzę na kompie i zajmuję się innymi stronami a tu tzn. na farmie wchodzę co jakiś czas i zbieram marchew - no co ?:cry:na tym kuponie sieję marchew :p

    EDIT - o tym evencie co piszecie to powiem tyle że to był KANT chyba najwiekszy od kiedy Ja gram xD jak BP już sie obłowiło na restartach to pozwolili na jakiekolwiek itemy aby postawiono na tej gałęzi xD
     
    malinarp i picantinio2012 lubią to.
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..oj zaraz kant.. dla nowych graczy w tym czasie to był luksus bo można było zdobyć sporo gwiazdek...przynajmniej ja bardzo potrzebowałam gwiazdek żeby odblokować trochę rzeczy na drzewie..a kto nie chciał to nie robił restartów, musu nie było.. :p
     
  12. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Ja nie robiłem restartu z dwóch powodów
    1- zdobyłem wszystkie itemy potrzebne w pierwszej wersji pnącza za pierwszym razem
    2 - gdybym nie zdobył itemów to na 100% i tak bym nie robił restartu z braku FL - w grę nie inwestuję (zdarzyło się kiedyś 2 lub 3 razy wysłać SMSa ale to stare czasy )
     
    malinarp, TETUNIA oraz .abea7171. lubią to.
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2015
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    poziom 89 begonia, poziom 18 pomidory, bawełna ekologiczna 75 poziom i 11 poziom koper włoski.. ale to nie o te rośliny chodzi, tak mi się przynajmniej wydaje..
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    rosliny chyba nie,,,za wysoki lvl;)
     
    ankak106, kybek93 oraz ***kacper*** lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czerwona kapusta była to może teraz sięgną jeszcze wyżej ale to mogą być produkty lub zwierzęta, tylko jak je odszyfrować..
     
  18. Majowe

    Majowe Baron forum

    Co by nie było po evencie nasieję pomidorów, kopru i bawełny xD I marchwi, duuuuużo marchwi...
     
  19. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    98 czy 89?
     
    malinarp i gretag lubią to.
  20. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    a czerwona kapusta to wysoki poziom ?
     
    malinarp i gretag lubią to.