Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Dla grających dłużej ilości trzciny i zwierzaków wyspowych od razu wskazywaly na żart. Dla młodszych to faktycznie mógł byc sygnał, ale oprócz treści należy zwracać uwagę na odpowiedni wyraz zamieszczonej twarzyczki. Jeżeli posiali lub kupili to nie przepadnie będą mieć zapas na dłużysz okres czasu.
     
  2. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Nie zabrałam się za trzcinę, ale trochę głupio wyszło, oby ten wątek nie zaczął
    być zasypywany takimi żartami.
     
    picantinio2012 lubi to.
  3. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Swoją drogą byłoby ciekawie gdyby wstęp na rafę wymagał wysiania np przeze mnie i moich sąsiadów jakiejś ilości roślin. No nie w takiej ilości oczywiście :)

    Czy jakaś kula widziała kiedy pojawi się poradnik do komiksu?
    Kiedy ten nowy kfiatek wejdzie?
    No i kiedy GT? (dziś chyba jeszcze nikt nie pytał :D )
     
  4. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Norbijas chyba miał setki tysięcy trzciny do sprzedania Reklama Dzwignią Handlu
     
    agnieska i .Farmeria. lubią to.
  5. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    Żart z trzciną ...to żarcik typu "Kot bawi się z myszą ,dla kota to żart ale dla myszy to już niekoniecznie" a z drugiej strony to Ci co robią eventy w 2 godziny to chyba nazbierali odpowiednie ilości Trzciny.może się przyda? Ja rośliny które są tanie/pierwsza strona w Galerii/ kupuje zawsze po wejściu do gry, nie wiadomo kiedy i ile będzie potrzebne a nadmiar idzie z zyskiem sprzedać na targu. Pozdrawiam
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie w kazdym poscie byl szeroki usmiech sugerujacy,ze nie mozna tej plotki brac zbyt powaznie
    widzisz ten watek jest juz od dawna zasmiecany duza iloscia spamu i dla wielu osob staje sie on nieczytelny
    nie bawie sie w takie rzeczy bo nie jest mi to potrzebne
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Obserwowałam ten wątek z żartami wczoraj. Powiem tak: zabawa była przednia i mieściła się w ramach domysłów, a przecież ten wątek to domysły plotki itp.
     
  8. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    A to też prawda.
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oczywiście, że wpisy o trzcinie i dalsze dot. wielkich ilości zwierząt odebrałam jako żart, nawet nie sprawdzałam swojego stanu posiadania ani cen na targu:), jeżeli taki żart pojawi się od czasu do czasu, będzie urozmaiceniem tego wątku, natomiast takie codzienne pitu, pitu nie na temat jest faktycznie drazniące, są od tego inne wątki.
     
    kybek93, malinarp oraz ***kacper*** lubią to.
  10. wadam63

    wadam63 Młodszy ekspert

    Witajcie na Czeskich stronach piszą że "szukajo G&T" ;) xD
     
  11. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    To moze ja bardziej powaznie, bedzie czasowka. Jaka? -na razie - nie wiemy, ale pomyslalam , ze mozna najpierw zjesc matate 50% i np. wieniec wiosenny 30% i to juz daje sporo bo 80 % na wyspie, zebrac recznie drzewka, usunac matate, wsadzic dzem wielkanocny i zebrac dopiero reszte. Licze, ze madrzejsi ode mnie dokladnie wylicza co i jak. A co do trzciny u mnie na targu cisza, nikt jakos potraktowal powaznie naszych zartow z iloscia.
     
  12. Agafarm71

    Agafarm71 Okazjonalny autor

    bo to trzeba też umieć czytać między wierszami - co domysły, co prawdopodobne a co malutki żarcik ;) przecież to zgdaduj-zgadula ;)
    a w temacie - pytanko, czy nikt nie widział pociągu? chętnie bym uzupełniła baobaby ;)
     
    grakula16 lubi to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z moich powaznych wiadomosci to bedzie czasowka i tak jak pisala juz tutaj Gretka:) trzeba bedzie zebrac 60 tys pd..tpd by zebrac wszystkie nagrody co sie tyczy nagrod za te zadania to ja obstawiam sadzonki oraz kilka toi toi;):)..co sie tyczy roslin ktore oprocz eventowej trzeba oddac to kraza plotki tylko o trzech..grzyby 800 szt. jezyna 1000 szt oraz kregi kanciaste 1000 szt
    kwestia jak zrobic czasowki..wystarczy wielkanocny oraz wiosenny..matate bym sobie darowal te 20% wiecej pd ktore daje w porownaniu do tych dwoch przetworow nie jest warte jej ceny..wczoraj u mnie jej cena doszla do prawie 200 tys..jak za dobrych czasowxD
     
  14. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Dla mnie wątek czytelny. Zabawa była przednia. Targ się ruszył. Czytało się was wieczorem jak dobra książkę.
    Czekam na następne rozdziały.
    Ps. A może tej trzciny będzie potrzeba miliony.
    Pożyjemy zobaczymy. Na nowe wyspy kiedyś dopłyniemy, a kwiatki upolujemy.
    Ps2. U mnie wczoraj mate tylko do 118 doszło, tanizna.
     
  15. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    U mnie po 90 tys. To moze sie i oplaca.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jakbys miala cala bahame w morindze xxl zyskasz na jednym drzewku 46 tpd x188= 8648 tpd
    a tyle drzewek chyba nie masz wiec wedlug mnie nie warto jej kupowac
     
  17. oluchna2001

    oluchna2001 Czeladnik forum

    żart żartem ale w grę grają dzieci dla których zgadula jest jakby wyrocznią !!!!!!
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    te 46 tpd wynika z roznicy pomiedzy bonusem z mataty 50% a np wienca 30%
     
    kybek93, malinarp oraz ***kacper*** lubią to.
  19. Dorota1020

    Dorota1020 Analityk forum

    Proszę, przestańcie już z tymi dziećmi. Dzieci powinny mieć inne zajęcia zorganizowane przez rodziców a nie granie w Farmeramę.
     
  20. -danka47-

    -danka47- Naśladowca mistrzów

    Jeżyna czy żurawina?