Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    witam i życzę spełnienia marzeń i postanowień w 2015 roku..

    Ech ten pociąg..zapewne to nie pendolino,dlatego daleko...Kurza stopka to znowu jakieś klonowanie,się szykuje?
    a co z jajkami kukułek..bo zalegają w stodole Nikt nie śnil w tym temacie...Bedzie capilo jak zbuki się zrobią
     
    azikowo, ma-ter oraz kybek93 lubią to.
  2. aknik

    aknik Okazjonalny autor

    To jak już jestes po zakupach zdradź co kupowałęś - Twoje przeczucia są dla mnie bardziej wiarygodne niż biuletyny Pana V;) a patrząc na grafiki wciąż mam wątpliwości z jakiego poziomu kolorowańce będą potrzebne.
     
    marmlada, blazers oraz kabokazekana lubią to.
  3. haft61

    haft61 Fanatyk forum

    Siemka wszystkim

    Zdrowia szcześcia w nowym roku i oby wszystko co przepowiada kula spelniło sie dla nas
    ja tez czekam i na gt i na pociąg chcec baobaby
     
    empatyczna lubi to.
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    ja najbardziej oczekuję kameleonów, bo chyba dobrze rozumiem, że będą na Bahamach, a kiwi będzie w zwykłym TSie na farmie ?
     
  5. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Ja mam dziwne przeczucie, że kukułki trafią do spółdzielczych misji na stałe. W zamian będziemy mieli nowy cykliczny event hodowlany "słodkie maluszki", czy jak tam będzie się on zwał. Mam też przeczucie, że kukułki nie będą już tak chętnie przeskakiwać a "słodkie maluszki" będą bardzo super-paszo-żerne;) Oby nagrody były adekwatne do kosztów:)
     
    azikowo, monia1125 oraz kabokazekana lubią to.
  6. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ciekawe, kiedy zajrzy do nas Wyrocznia? :)

    Czekam na G&T...
     
    monia1125 lubi to.
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Oj sąsiadeczko masz marzenia..niema to tamto...Przyznaje że ja też marze o pociągu a jak by tak jakieś olbrzymie drzewko z SP..Ale sie rozmarzyłam..to jednak win nowego roku zapewne..
     
    gosiagosia60 lubi to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wszelkie święta to ciężki czas dla zakupoholików 8)
    Podejrzewam, że zdesperowana Wyrocznia stoi w kolejce po hot doga na stacji benzynowej 8)
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hyyyyhhh to bardzo duzo jak dla mnie ...:oops:
     
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    obstawiałabym raczej uzupełnianie płynów po sylwestrowym odwodnieniu 8)

    czy gt serio na widoku skoro moje Marcelki licencjami dzielą? :music:
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Serio Mariolko, ja widzę G&T wszędzie..majaki mam czy co po wczorajszym.. :p
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No coś ty, sugerujesz, że Wielce Szanowna Wyrocznia cierpi na więcej uzależnień...? 8)
    Marcelków nie posiadam, co oznacza, że licencje zakupię za realną kasiejkę 8)
    Halo, Panie Varun - za duuużą realną kasiejkę 8)
     
  13. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    uzupełniaj Grecia żeby nie minęło xDxD
     
    igr66, gosiagosia60 oraz gretag lubią to.
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Panie Varun, ja kupię trzy razy tyle licencji co Zzizzie :p
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Licytujemy...?
    To ja kupię trzy razy tyle licencji co gretag 8)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Podwajam :p ..i tak wygram bo nie masz tylu fantów do rozesłania :p..ja gram dłużej i kupuję setki TSów :p
     
  17. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    gdzież bym śmiała sugerować 8) ale myszki wcześniej raczej też bez powodu się nie pokazywały ;)
    w końcu człowiek nie wielbłąd, Wyrocznia raczej też
    :p

    licencje oczywiście też dokupię, te od Marcelków to kropla w morzu
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ech, poddaję się xD
    Przejrzałaś mnie xD

    Ale mogę kupić TS-y - czy to nie jest zawsze tak, że tuż przed G&T oferowane są dodatkowe możliwości zdobycia niepotrzebnych kurników...? 8)
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    taa obiecujemy ze wezmiemy wszystkie xDxD:cry:
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jeest, obiecujemy,ze zabraknie licencji , tyle zakupimy :p Panie Varun, daj Pan G&T bo nie będę się powtarzała :p