Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    u mnie spory zapas, ale słoni w sumie brak. tez trzeba postawić ;)
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jeszcze o komiksie..prawdopodobnie rośliny rosnącej krócej będzie potrzeba około 17 tys a tej dłużej rosnącej okolo7 tys, komiksów czyli wypadajek trochę mniej niż tysiąc...sporo tego ma być..o_O
    ..a babeczki..jak będziemy mieli więcej to i nagrody będą lepsze..
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    tak się już doczekać tych babeczek nie mogę, że chyba własne upiekę ;) ciekawe czy takie domowej roboty będą się liczyć przy rozdawaniu nagród :p
     
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Dla mnie z całą pewnością takie domoowe powinny być super punktowane. W razie potrzeby mogę zjeść kilka, jakby miały się u Ciebie zmarnować ha ha.
     
    paparara lubi to.
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No witam :)Przez codzienny zestaw plotek już skołowaciałam do końca :pWystawiłam chlewiki,bo tylko one z tymi zakręconymi ogonkami mi się skojarzyły :DTe z długimi uszami tez stoją,stoją słonie...więcej grzechów nie pamiętam...:pNie wiem jak Wam ale mnie by się jeszcze ze dwie łąki na farmie i na wyspie przydały :D:D:D
     
  6. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    koniecznie, ale w biuletynie coś wspominane było o nowej powierzchni dla zagród, ale o co chodzi i jak to rozumieć, a przede wszystkim, czy plany dojdą do skutku - oto jest pytanie :)
     
    paparara, toDzasta oraz est-orka lubią to.
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Nasz Franek postanowił zaspokoić Twoją i Wszystkich chęć na babeczki ( nie mylić z "babeczkami" ;)) , że już przed eventem da nam ich posmakować ....:)

    [​IMG]
     
  8. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Buhaha właśnie mi te strusie różwe na kole wypadły i co lepsze 200% PD chyba faktycznie nagrody pozmieniali :D
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2014
    Moje_Rancho_Hot i gretag lubią to.
  9. ijur

    ijur Czeladnik forum

    Na niemieckim forum plotkuje się, że w związku z rafą koralową może być do wykonania jakieś zadanie wspólnie z sąsiadami. Niemieccy farmerzy zwracają też uwagę, że w miejscu gwiazdek i złotych bananów jest na rafie koralowej inna ikona. Kula przebąkuje też o coś o różowym kameleonie.
     
  10. gadek

    gadek Fanatyk forum

    O to dobre wieści,że będzie pnącze,bo miejsca brak nawet na igłę,a co dopiero na 3 itemy:)
    Dobrze mówisz,pewnie myślą,że nam pieniążki na drzewach rosną jak floreny;)
    To jak już postawisz to przegoń kilka sztuk za płot,bo u mnie słoni też niewiele;)
    Gratuluję,ja tylko oko pocieszyłam.
    Właśnie widziałam screena i tam były dwa herby widoczne,brzmi to bardzo ciekawie:)
     
    paparara i 0olimpia0 lubią to.
  11. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    fajnie by bylo gdyby rafa byla za cos innego niz za banany... :music:
     
    0olimpia0 lubi to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Taaa...za floreny...:D Też tam widzę puchar i herby o_O Ciekawe jak by to robić wspólnie ze sąsiadami-może nas jednak jakimś niezwykłym pomysłem zaskoczą :music:
     
    0olimpia0 lubi to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    a jak by to mialo wygladac od strony technicznej to niby wspolne zadanie z sasiadami..?
    wedlug mnie te herbiki to nic innego jak tylko oznaczenie moich sukcesow w ratowaniu rafy;)
     
  14. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Nie mam pojęcia jak by to miało działać,ale grunt,że brzmi ciekawie:p
    Powiedzmy,że to mój herb,ten od góry,a ten pode mną to czyj?
    Może coś jak z tymi "ślubami" na farmie i zbieraniem pd na zmianę:oops:
     
    0olimpia0 i est-orka lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    naglowek jest score czyli wynik,rezultat,,wiec moze byc tak 1 herbik to Twoj a nastepny oznacza Twoje osiagniecia;);)
     
    paparara, 0olimpia0 oraz est-orka lubią to.
  16. gadek

    gadek Fanatyk forum

    No też prawda,ale pomarzyć można,ze sąsiad pomoże;)
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam

    A tak z ciekawości, piszesz że 3 lata temu trafiłaś 120tyś SG, a dzisiaj zawitałaś ze swoim nickiem, u mnie w szkole farmerów jako kurczak z 4 poziomem gry :)

    A w temacie to widać kiedy BB ?
     
  18. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Witam ponownie :)
    Norbi :) .... stroną techniczną to się już zajmie BP ;) bo po co mielibyśmy mieć dwa herbiki na oznaczenie postępu na rafie???
    Pozwól pomarzyć, że to będzie taka współpraca z którymś z sąsiadów....coś, co uczyni tą grę ciekawszą......
    Zgadzam się .....pomarzyć można:)
    Ja tam marzę, że Norbi w sprawie rafy i tych herbików się myli ....:pxD

    Pewnie, że widać.....na pewno na koniec miesiąca ;)xDxD
     
  19. gadek

    gadek Fanatyk forum

    He he dobrexD
    Ania szkoda,że nie do mnie trafiłaś,ale bym Cię wykształciła,moment byś odzyskała 108;)
    Est-orka to obie będziemy marzyć,a marzenia czasem się spełniają:music:
     
  20. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Est-orka i Norbijas !
    Wasza para zrobi to w chwilę a reszta będzie się męczyć kolejne pół roku.
    A co tam ! I tak będę trzymać kciuki !

    Nie wiecie, co z dawno zapomnianymi monetami M6 ?
    Jakoś żadnej ich wymiany ani wykorzystania nie widać. Czyżby były jeszcze kiedyś potrzebne ?