Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No ja nie w try miga ;) ale tez pewnie zrobię-kiedyś :p
     
    gretag lubi to.
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Zapytam tylko, czy może tajemne kule widzą GT? Bo moja coś zmętniała:oops:, zaśnieżona jakaś jest,chyba za dużo się w nią patrzę;)
     
  3. mieczu

    mieczu Baron forum

    wykupiłem właśnie wszystkie kury jedwabne i kaczory na targu 8, mam nadzieję, że się nie myliliście ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2014
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Przeciez zaraz bedzie BB, to te niskie poziomy sobie sama pokoloruje ( chyba, ze beda potrzebne ich setki...)
     
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    U mnie na targu wymiotło pióra...

    Mogłoby już być G&T... Nadal nie mam kilku stworzeń.. A ich ceny na targu teraz już wysokie za chwilę będą kosmiczne... A robiąc zapasy już doszłam do zaskórniaków..
    Cienko to widzę... Moje sny o braku SG na koncie są więcej niż prorocze..

    gretag całkiem ładne te roślinki urodzinowe... :)
     
    baska22 lubi to.
  6. goldii1

    goldii1 Stały bywalec

    Moi drodzy widzi kto BB?- bo mi troche stworzeń brakuje :)
     
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz mamy w mlynie produkowac kocyki [​IMG] tylko z czego? roslinki eventowej brak..wypadajek tez
     
  8. nana290159

    nana290159 Książę forum

    No to moze pozbedziemy sie zawartosci stodoly? W koncu z naszych zapasow bylaby produkcja. Gorzej, jak z kregow, bo tego chyba nikt nie ma w nadmiarze.
     
    olek2000n lubi to.
  9. paniprezydentowa

    paniprezydentowa Czeladnik forum

    No jak z czego? Najcieplejsze są kocyki oczywiście z wielbłądziej wełny! :DxD:cry:
     
    Mojabonanza i kabokazekana lubią to.
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czy oni powariowali w tej firmie...?
    Uparli się na te koce z młyna xD
    W realnym świecie koc tak ma się do młyna, jak ja do astronomii (na przykład) 8)

    Wczoraj na pewno nie pytałam, chyba nawet przedwczoraj zapomniałam spytać: czy jakaś kula widzi może dokładną datę G&T...?
    Mam tyle rzeczy do rozdania, przecież nie porzucę farmy z fantami, które mogą się komuś przydać...
     
    monia1125 i ankagdw lubią to.
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    chyba nieprędko będzie G&T...
    przecież nikt nie chce, żebyś porzucała swoją farmę:p8)
     
    monia1125, Mojabonanza oraz zzizzie lubią to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Już ją traktuję po macoszemu... w przeciwieństwie do forum xD
    Mnie tam forum zupełnie wystarcza, po co mi sianie ;)
    Więc... kiedy G&T...? 8)
     
  13. paniprezydentowa

    paniprezydentowa Czeladnik forum

    Czytam właśnie w obcojęzycznej kuli, że możliwym jest termin G&T 21.01 - 25.01... 8)
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dałam ci lajka, ale treść postu wcale mi nie odpowiada ;)
    Tak późno...? Ech :(
     
    paniprezydentowa lubi to.
  15. paniprezydentowa

    paniprezydentowa Czeladnik forum

    Nie dawaj mi lajka :D Z tej kuli jeszcze nie czytałam, nie sprawdzona jest, ale termin może być realny...
    Acz nie musi. :p
     
    zzizzie lubi to.
  16. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Przecież to nie tylko ta jedna zwariowana rzecz rzecz w tej grze. Nasza farma wygląda na domek postawiony na kominie i nie powinno Cię to już dziwić, bo grasz już sporo czasu. Wiadomości od mioteł,kul i fusów przewiduja datę Trzech Króli. Ale to tak jak z prognoza pogody. Albo się sprawdzi albo nie. xDxDxD
     
    monia1125 i zzizzie lubią to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Lajka dałam za szukanie w obcych kulach, to się ceni :)
    Termin właśnie niestety wygląda na realny :(
    Oni chcą mnie zabić, z nudów będę nawet event robić chociaż mi się nie chce... do czego jeszcze mnie zmuszą...?! >:(
     
    Funcia70 lubi to.
  18. paniprezydentowa

    paniprezydentowa Czeladnik forum

    Ale wystarczy zajrzeć do oficjalnego kalendarza, prawie cały styczeń jest już wypełniony, :wuerg:tylko od 21.01-26.01 jest luka. A wiadomo że tydzień bez eventu jest dla BP tygodniem straconym! :p
    Jeżeli więc G&T ma być w styczniu, może być jedynie w tym czasie. :p
    A jak nie to poczekamy do lutego... albo do marca?:music:
     
  19. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    BB zapewne w weekend tj. 9-11.01 2015 podczas misji hodowlanej ,która zaczyna się od 7 stycznia 2015 to dla tych co jeszcze nie wiedzą . Na G&T wszyscy czekają więc może będzie już w styczniu ale trudno to przewidzieć ,trzeba czekać ;)
     
    nikki2676 lubi to.
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A może zamiast kocyków będziemy produkować puchowe kołderki - to wtedy pióra byłyby na miejscu :)