Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Następna szantażystka ..haha ja nie kupię TSów a Ty nie kupisz SPaszy...jak tak dalej pójdzie to ze świątecznej premii Panie Varun będą nici.. radzę to przemyśleć i podjąć stosowną decyzję:p

    ..a z tymi reniferami to chyba plotka bo nigdzie w sieci nic nie znalazłam na ten temat..ale widziałam wzmiankę o kolorowych słoniach..ale to raczej też plotka..
     
  2. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Mam nadzieje, ze jednak beda kury, krole i kaczki, bo wszedzie je wystawilam, oprocz baobabow oczywiscie. a sloni troszku jest od wielkiego dzwonu.
     
    kotwbutach., malinarp oraz gretag lubią to.
  3. marysiacec

    marysiacec Okazjonalny autor

  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  5. hellwis

    hellwis Generał forum

    Gretag Panu V może by musiał ktoś wytłumaczyć ,że jak nie ma towaru którego klienci szukają to nie ma interesu ,człowiek chciał by trochę grosza stracić to BP oduczy nas wydawania gotówki i może też dobrze xD

    A w temacie żeby nie było śpię jak kamień i nic mi się nie śni ;););)
     
  6. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum


    Pan V chyba nie z tej planety pochodzi, bo nie zna tradycji Świątecznych.

    To ja może wytłumaczę, coby zrozumiał.

    Wszyscy, czy biedni, czy bogaci, piszą do Mikołaja listy z aktualnym zapotrzebowaniem prezentowym.
    BP napisało do Mikołaja, że interesuje ją tylko i wyłącznie, po pierwsze kasa, po drugie kasa i po trzecie kasa.
    No i teraz piszą farmery z całego świata listy do Mikołaja, jeden chce pod choinkę GT, drugi Nublonów, trzeci Experesa z Baobabami. czwarty drzewa x5, piąty talony zniżkowe 50% na wystko co jest do kupienia w Galerii.


    Mikołaj ma dobre serce i chce jak co roku, wszystkim podarować to czego oczekują, patrzy do wora, pełno kasiorki jest, ale nie ma w nim ani GT, ani Nublonów, ani Baobabów i wszystkich innych dynksów zawartych w listach.

    No i co robi Mikołaj drogie dzieci, i Koło Gospodyń Wiejskich ?
    W tym Roku nie da Nikomu Nic, bo Mikołaj może nie rychliwy, ale za to sprawiedliwy :)
     
  7. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    hahah ja nie kupię SP i TS jak GT nie będzie
    aaa sporo na to idzie więc Panie V niech Pan przemyśli sprawę :))
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Przebijam xD
    Ja to w ogóle już nic nie kupię xD
    Panie Varun, ostatnia szansa 8)
     
  9. Atomcia

    Atomcia Weteran forum

    Domniemuję jednak że czymś nas zaskoczą :D może nowe cudowne zwierzę lub chabiedź dawno sadzonek przecież nie było :D
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Właśnie, niedopatrzenie jakieś, Pan Varun zapadł w sen zimowy czy co...?
    Czy jakaś kula widzi może fascynującą wyprzedaż sadzonek/stajennych/prób na kole...?
    Z poprzednich edycji na premie świąteczno-noworoczne chyba nie wystarczy...?
    Zależy mi na tych super mini eventach, bo teraz to nie mam co wyniośle ignorować 8)xD
     
  11. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Ja nie chcę już nic, tylko GT:cry:, a potem może skuszę się na TS-y, pnącze, wiewiórkę i wszystko inne, obiecuję:p. A może załóżmy nowy wątek "prośbulki do BP".
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zrobiłam za Ciebie to ,co sama powinnaś zrobić ;)Ja też na GT czekam,bo o pociągu z baobabami,to już pomału nawet marzyć przestaję :cry:Jakby był pociąg.....to może kupię wiewiórkę :p
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oho, baaardzo ci zależy na tym pociągu xD
    Więc jeśli będzie G&T oraz pociąg, to ja rozważę możliwość kupienia dużego pakieciku SP... wiewiórki nie kupię 8)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    TSadzonki będą przed świętami.. i ulepszenia moreli i pistacji a do tego nowości.. Śliwa Tarnina oraz Tamaryndowiec indyjski...ale ja nie kupię, poczekam na G&T bo muszę najpierw to co mam w pasku rozdysponować. :)
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Czytałam już o tych nowościach... wszystko dla Miecia (oraz Mani), bo poza tym jak rozumiem ani trochę do niczego nie będzie potrzebne.
    Czy tutaj prezenty wręcza się wyłącznie Mieciowi...? 8)
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Też nie kupię, bo w pasku, aż kipi od nadmiaru TS-ów:)
     
    malinarp, chris975 oraz gretag lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Jak widzisz dziwne zwyczaje panują w tej grze :p
    ..ale dodam jeszcze,że będę również musiała zrezygnować z pięknej wiewiórki :(...aż cierpię z tego powodu..ale nie ustąpię :p

    [​IMG]
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/bo...resztelések-és-jós-jónás-otthona.7666/page-73
     
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Pamiętaj panie V., że poza GT to chcemy także aby były odblokowane rzeczy starsze niż trzy miechy :p bo inaczej NO $$$ for U ;)
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jajo,wiewiórka i czapeczka? :D Jak nic stówka by pękła :p
    a po cóż nam jakieś ograniczenia? :eek: Wszystko chcemy mieć odblokowane :p
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    nasze forum az trabi o GT,,przed swietami po sylwestrze..na 3 kroli;) a na de? jeden poscik o tym ze Polacy widza Gt tu