Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    ja miałem sen że będziemy kolorować renifery i będzie nowy warsztat :D
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ojej, na to nie wpadłam :(
    No dobra, odszczekuję 8)
    Zostanę w grze, nic mnie wprawdzie nie zmusi do siania, ale obiecuję regularnie super paszę kupować 8)
    Tak może być...? xD
     
  3. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    a ja słyszałam coś o podkuwaniu reniferów... hmm ciekawe, przecież one latają :D to po co im podkowy ? na szczęście ? xD
     
    bartek1231996 i kotwbutach. lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Renifery są z TS-ów, tak...?
    To musieliby najpierw dać event z zagrodą do wygrania...
    Jedną zagrodą, oczywiście. Średni interes jak dla mnie ;)

    EDIT: a co do podkuwania, to w świecie, w którym młyn produkuje koce, a żaglownia - jakieś drewniane konstrukcje, wszystko jest możliwe.
    Czy mamy kuźnię...? Widzę tu wielkie możliwości dodatkowego zarobku dla firmy.
    Hallo, Panie Varun, czy Pan mnie czyta...? 8)
     
  5. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    haha , śmieję się z Miecia , własnoręcznie przez Ciebie zamordowanego ,szybko i na temat :p, co do G&T to mam takie samo zdanie , powinno być , a tak na przyszłość ekipa mogłaby uregulować wreszcie na stałe daty takich eventów , a nie tylko domysły ,czy będzie i kiedy:)
     
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    ciekawe jak translator to panu V przetłumaczy:)
    przecież mówił, że nie zna języków i musi polegać na tłumaczu:D:D więc znając realia Twoja wypowiedź będzie przetłumaczona tak:
    Zagroda reniferów to powód do nowych TS-ów....warto je zrobić w trakcie eventu, żeby wszystkim od Miecia otworzyły się portfele.
    Jest kotlarnia to następna będzie kuźnia....albo kuźnia do dzielnicy przemysłowej....więc nowe produkty do zakupu za realną kaskę...i będzie na premie:D:DxDxDxDxDxD



    a co do GT to myślę, że pan V bardzo go nie lubi i to z kilku powodów:
    1. część osób zdobywa TS-owe zagrody i sadzonki bez płacenia realnej kasy
    2. zawsze w trakcie GT wieszają się serwery
    3. czyli więcej pracy mniej zarobku....
    kto by na miejscu szefostwa lubił takie eventy:p
     
  7. _Olenka47

    _Olenka47 Komandor forum

    haha, jesteś świetna , jak będziesz regularnie kupowac super paszę to może jakieś kolorowe reniferki wyhodujesz :p
     
    kotwbutach., malinarp oraz zzizzie lubią to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie mam ani jednej zagrody renifera - gorzej, że wcale nie chcę mieć (jak wspominałam, Mieciowi się zmarło 8)).
    Może kupię parę sztuk, bo lubię nowości w oazach... ale tak bez spinki, spinka u mnie (podobnie jak nieboszczyk Miecio) to zamierzchła przeszłość ;)
    Translator marnie sobie radzi z językami słowiańskimi, więc pewnie będzie jeszcze gorzej xD
    Zwłaszcza Miecio utknie w translatorze xD

    No fajnie, to kiedy G&T...? 8)
     
  9. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Wita Brunet z Rana Koło Gospodyń Wiejkich

    GT wedle rankingu eventowych dochodów BP, zajmuje Pierwsze Miejsce.

    Zarabiają na licencjach tyle ojro, że ja do tylu liczyć nie umiem :)

    Więc dziwi dlaczego go jeszcze nie ma, tym bardziej że w Kalendarzu są wolne okienka na niego.
     
  10. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Okienka są tu zbędne. Polowanie w balonie , czy wysyłanie prezentów w niczym nie koliduje z ewentemami, przynajmniej dla mnie. Zawsze tak sobie można dopracować czasowo, że nie będzie problemu. Również czekam na GT.
     
  11. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    dawac to g&t i to juz .............. :cry::cry::cry::cry::cry:


















    5
     
  12. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dla ciebie nie koliduje, a BP pewnie nie chcę się odpalać i pilnować błędów w dwóch eventach jednocześnie.

    Choć z drugiej strony, na okrągło latają w mieście Balony z wyprzedażą za Floreny, i jest gitara :)

    Z tego co czytam w Zgaduli, ten Magiczny Mikołajowy Miesiąc, to praktycznie dla bogatych, a przecież Mikołaj kiedyś miał dobre serce, rozdawał i biednym i bogatym, a teraz zrobił się jakiś pazerny.

    Rozumiem że teraz prawie wszędzie są strefy płatego parkowania, i Mikołaj musi gdzieś zaparkować Renifery z Sankami, i zanim przeciśnie swój tłusty tyłek przez komin, to wszystko trwa i musi w parkometrach kupe kasy zostawić, ale to powinien mieć na to jakiś Mikołajowy fundusz, bo my przeca biedne jesteśmy.
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a mi to czy bedzie w tym roku gt czy tez nie jest obojetne ..jakos przezyje...nie tak dawno temu bylo wiec jak bedzie w styczniu to swiat sie nie zawali.szczerze powiedziawszy gt mi pasuje 3 max 4 razy do roku nie czesciej.
    z reszta pewnie duzo rzeczy poblokuja wiec zabawa bedzie okrojona niestety.
     
  14. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    to niech sobie zalatwi darmowa karte parkingowa , taka jaka maja inwalidzi. moze wtedy nie bedzie juz tak lupil nas ........;)
     
  15. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Nie tylko Miecio, Mania tez. ja chcialabym zdobyc zabki, nie pytaj po co ! Wilka tez dla tej pary, niechaj sie ciesza.
     
    malinarp i Kasialka lubią to.
  16. Lunari78

    Lunari78 Stary wyjadacz

    ja renifery mam tylko warsztaciku brak :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Tez mam renki, a warsztatu jeszcze nie ma. Zdobyte warsztaty stoja w pasku, az beda do czegos potrzebne.
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oj, ciągle zapominam o tej Mani xD
    Pewnie dlatego, że do mnie się nie przyplątała, pewnie dowiedziała się skądś, jaki straszny los spotkał u mnie Miecia 8)
    Bo ja wiem, czy żaby pasują do wilków... ale to już - jak rozumiem - zależy od decyzji twojego Miecia z Manią xD

    To jak, nie będzie jednak G&T...?
    No, Panie Varun... 8)
    Bo super paszy nie kupię 8)
     
  19. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Na to wygląda że adwentowa hodowla to renifery a wpóżniejszym czasie będzie warsztat coś tam wymyślą
     
    kotwbutach. lubi to.
  20. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Jesli renki, to inne, ewentowe, chyba.
     
    kotwbutach. lubi to.