Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No właśnie do kupienia - czy pan V. o tym nie wie czy jak :D

    Pewnie jakiegoś latającego skunksa, który da 10 qpy co 48 godzin ;)
     
  2. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    Hihihi znowu lapka poplułam, kochani jesteście super xD
     
  3. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Na urodziny powinni dac cos za free, ale w zeszlym roku bylo fatalnie. Nie postarali sie.
     
  4. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL


    Każdy Mikołaj przed rozdawaniem prezentów musi zrobić zakupy ;)

    [​IMG]

    Zobaczcie sami jaki zmęczony :)
    Nic dziwnego, koszyków całe mnóstwo.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    A Wy, który byście chcieli? :p




     
    WojchillA, kybek93 oraz smerf41 lubią to.
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Hmmm chyba się nie rozumiemy Wyrocznio bo nie o takie prezenty nam chodzi :D
    Poza tym nawet jeśli to dla kogo to niby prezent? :D
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żadnego, Wielce Szanowna Wyrocznio... żadnego 8)
     
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Witaj sąsiadko;) Masz rację ja również pamiętam okropne urodziny farmeramy. Za to dwa lata temu było ekstra! Aż chciało się te SG wydawać na targu na owoce drzew;)


    Ja chętnie bym wzięła ten, bo jest w nim chutney, ale ale... nigdy koszyczka nie kupiłam i nie nosiłam.... chociaż kłamie... nosiłam taki ze święconką na Wielkanoc do Kościoła:D Kochana wyrocznio a nublonów nie wypatrzyłaś przez okno? Może teleskop?:oops: A może zdradzisz tajemnicę o co chodzi z eventem hodowlanym?:inlove:
     
  8. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Bierzemy wszystkie ale jak beda za freee:D:D:D:D
     
  9. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    zzizzi dlaczego nie? Przecież wyrocznia pisze,że to prezenty:Dbierzemy wszystkie:music:jak za darmo.
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale Mikołaj najwyraźniej płaci za te prezenty. I co, tak za friko będzie rozdawał...?
    Miałam chyba ze cztery lata, kiedy mi mój tatuś uświadomił, kto naprawdę zapłacił za prezenty od Mikołaja ;)
    Od tamtej chwili nie wierzę w darmowy lunch ;)
    A koszyczki wyglądają na boleśnie płatne 8)
     
  11. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Taaa za darmo to nawet nie boli gardło a co dopiero takie koszyki.Prezenty to chcą sobie zrobić BB
    a my im tylko dostarczymy kasiorkę,na prezenty oczywiście:p
    Dalej nie wiem dlaczego na targu brakuje kolorowych zwierzaków,Wyrocznio może tak zaserwujesz sen w tym temacie:D
     
  12. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    HejxDgram już 3 lata i wiem,że koszyki od zawsze są płatne:cry: to żart był:cry::cry:.
     
  13. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja rozumiem, ze BP musi z czegos zyc, ale prezent, to prezent, a nie za kase ( chyba ? ).
     
    kotwbutach. i malinarp lubią to.
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Spokojnie..wiem że to żart,,,,,:p
     
  15. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Ja też się pogubiłam - była mowa o kolorowańcach - na nie mnie nie stać, mam lipny targ ;)
    Potem o jajach, miodzie, piórach, wełnie - tylko jakiej??
    Anyż to już wiadomo, będziemy latać jak wariaci za wypadajkami po całej farmie....
     
    malinarp lubi to.
  16. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Drogi święty Mikołaju, jak wiemy masz dobre serduszko i nie jesteś ani małostkowy ani drobiazgowy..a jak dałeś nam teraz polizać loda przez szybę - to przestanę w Ciebie wierzyć....jak dajesz prezenty to daj nam wszystkim wszystkie i te same koszyczki - i języczka w emonce nam nie pokazuj - bo chyba nie chciałeś w ten sposób pokazać nam coś innego czyli figa z makiem:oops:
     
  17. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Odpowiedz na sowke . A koszyki, hmmmm......
     
    kotwbutach., malinarp oraz smerf41 lubią to.
  18. _Beeaa_

    _Beeaa_ Okazjonalny autor

    Popieram. Zbyt dużo zbędnych wypowiedzi z natłoku których trudno wyłowić cos konkretnego. Tracę dużo czasu przedzierając się przez to wszystko. Do tej pory Zgadula to był mój ulubiony wątek:(
     
  19. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Zzizzie jak zwykle żartuje:)każdy koszyczek chętnie przytuli:) a ja nawet chętnie przygarnę takie koszyczki pomnożone przez dwa;):p
     
  20. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Taki mały zwykły balonik, a może nam wszystkim sprawić tyle radości:music:BP my prosić....my chcieć G&TxD