Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Mikołaj mimo tego,że starowina to ma dobrze opracowany plan i zawsze w czasie dostarcza prezenty ..:) ale to wszystko wygląda faktycznie bajecznie,małpka, renifer i roślina eventowa ..oj już nie mogę się doczekać świąt :)

    ..śnisz w takim razie dość głośno..znaczy mówisz przez sen.. :)
    ..a w kalendarzu to jeszcze będzie TNZ, SNZ,PD na farmę i jakieś itemy..

    Ja również podatna i coraz mniej mam kasy na koncie..a sprzedać nie bardzo jest co.. ale miejmy nadzieję,że nie stracimy na inwestycji :)
     
  2. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Ty to taka sympatyczna marudka jesteś;)Najpierw ponarzekałaś na konkurs 12 wigilijnych potraw..a potem całkiem niezłe dziełko tam zostawiłaś:)Pozdrawiam cieplutko:)
     
  3. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Fajnie by było... może faktycznie rzucą nam z 5 bananów w Kalendarzu :)
    Może CMJ też będzie i jakieś inne przetwory.



    No niestety eventy są dostosowane do większości (i wcale się temu nie dziwię) więc nie masz co liczy na taką "miszion" dla Ciebie ;)
    Może kiedyś będzie jakiś event stylizowany na wzór pewnego serialu a itemy będą z Dean'em to wtedy z pewnością rzucić wszystko aby wykonać go do końca i zdobyć nagrody :D

    Też mi się wydaję, iż podbicie PD tylko z roślin eventowych nie będzie zbyt trafionym pomysłem ale zobaczymy co na to inni gracze ;)

    Mnie już tylko forum pozostało :D
    I dobrze - pieniądze zaoszczędzone a czasu zawsze trochę więcej choćby na pisanie tutaj więc się cieszę :)



    Mnie ciekawią te mysie rakiety co będziemy je robić na sylwestra z kijków, migoczącego piasku i głów myszy :D
     
  4. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    "Ja również podatna i coraz mniej mam kasy na koncie..a sprzedać nie bardzo jest co.. ale miejmy nadzieję,że nie stracimy na inwestycji"
    Ja nie uległam presji i mutantów nie kupuję, będę się martwić jak będą potrzebne, może będzie je można razem z BB klonować
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Tak się zastanawiam, bo jakieś ploty o tym GT były a od kilku dni nikt ani słów potwierdzenia ani zaprzeczenia (chodzi o nasze wszystkie wróżki i wróżów ;) ) nie daje...Czy może będzie ta niespodzianka przed Świętami a jest tak szczelnie przed przeciekami chowana?
    Wiem, że to już się robi nudne to ciągłe pytanie o to ale chyba już czas najwyższy aby bp spełniło nasze prośby ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2014
  6. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Całkiem możliwe, że będzie to co napisałeś :)
    Ale skarpety? jakie skarpety? Skarpety w skarpetach? :p
    Nowy przepis to nie sądzę... ale oby był :)


    Widocznie Węgrzy wiedzą gdzie pokazuje sny, to jeden sobie zabrali ;)
    Tak, też myślę, że może jakiś item będzie w Kalendarzu :)
    PD i wszelakie nawozy będą na pewno i pewnie CMJ tak jak już pisałam.
     
  7. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    No w zeszłym roku magiczne dostałem:)teraz taki przepis byłby miłą niespodzianką..najlepiej do dżemiarni;), bo takową posiadam - a może troszkę za późno piszemy co w skarpetkach świątecznych byśmy chcieli:p
     
  8. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    No a co faceci najczęściej dostają w skarpety, pod poduszkę, w buta lub po prostu pod choinkę? :p :p :p
    Zapomniałem jeszcze dodać do zestawu jakąś skrzynkę xl bo na większą bym nie liczył :D
     
  9. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    A może w Kalendarzu będzie pakiecik z kolorowymi zwierzakami,;) kurki i kaczki w czapkach i królik strachulik
     
  10. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany


    Tak, drzewo magiczne to był fajny prezent, oby w tym roku dali coś równie fajnego :)
    Ale nie piszemy co byśmy chcieli, tylko zgadujemy co dostaniemy :p
    Więc Ty byś chciał przepis do dżemiarni a zgaduje, że dostaniesz np super nawóz :D
    No niestety... pewnie tak to będzie ;)


    Aaaaaa no masz rację :)
    Ale tu raczej nie będzie skarpet w skarpetach :D
    O oo skrzynki z narzędziami to myślę, iż to dobre typowanie ;)
     
  11. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Widziałam w kuli jakieś naczynia...
    [​IMG][​IMG]

    Pomyślcie, co i kto z nimi wyczynia...

    Może coś upieczemy [​IMG][​IMG] , a gotowe ciasteczka farbką pomalujemy???
     
  12. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    O pierniczki znowu:D
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  14. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    A moze bedzie przepis na nalesniki?
     
  15. nefretete43

    nefretete43 Nadzorca forum

    nowa misja i wszyscy szaleją na targu a ja wcale nie bo misji z kolorowymi zwierzakami mamy dosyć dużo graczy w tym także ja ma nie ukończone misje z kolorowymi zwierzakami teraz już doszła misja w której też są kolorowe i to te z najwyższej półki troche zwierząt z ts bo ludziska narzekali że niema co z nimi robić ale żeby bp nie było stratne to oczywiście dali nowe zwierze w ts żeby kasa leciała i to też mają na myśli dając nową misje żeby kupować pakiety z sp szkoda że ta gra kręci się tylko wokół pieniądza a co do skarpetek to zgaduje że dadzą nam jakiś przepisik :p
     
  16. TETUNIA

    TETUNIA Komandor forum

    to byłoby super, bo nie mam tego przepisu :)
     
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    nie sądzę żeby dali przepis na naleśniki ,bo część graczy go ma ,przy innej okazji być może ale nie w kalendarzu
     
    malinarp, Moje_Rancho_Hot oraz gretag lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wyrocznio a ten worek soli to bedzie z naszych zapasow;) czy moze jakis inny jej typ;)
     
  19. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Dostaniemy kolejną promocję.... Albo jak kto woli wyprzedaż.... 8)
    Tym razem może na SP albo SN??? Jak myślicie? xD
    Bo tak sobie myślę że hmmmm dawno nie było... :p
    xDxDxD

    PS. To się chyba czarny humor nazywa??? :p
     
  20. zielona_stajnia

    zielona_stajnia Aktywny autor

    Tiaaa, latający po rynku balon niesamowicie mnie irytuje, zwłaszcza jak pędzę coś zalukać np. do spółdzielni, a ten się akuratnie buja, buja i buja zasłaniając to co człowiek chce kliknąć >:( i jak się przebuja przez pół ekranu i jest tuż, tuż - to przypadkiem kliknie się na niego i bierze człeka ciężka choroba.