Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Nie widziałem na razie jakiejś większej aktualizacji. Dobrze, że gwiazdki i banany nie mają limitu miejsca. ;)

    *****

    Mam za to wstępny zarys wydarzeń na październik:

    1. Tematycznie czeka nas miesiąc strachu. :wuerg:xD
    2. Z drobnych szczegółów uda nam się złożyć większą całość... :)
    3. Straszność nie da nam spokoju nawet w weekendy.... 18-4-25. :music:
    4. Domek z sercem może się przydać :inlove:, a po imprezie może przyjść do nas nowe dziecko... ale patrząc na jego cechy, nie jest tak słodkie i urocze jak przeciętne puszyste dziecko... o_O:eek::oops:xD
    5. Możemy sprzedawać nasze nasiona, które możemy dostać w małych torbach... ;)
    6. Możemy też polecieć w niebo, a do tego nie jest nam potrzebna nawet miotła wiedźmy... :):p
    7. Jeśli mamy już dość zabawy, możemy też urządzić wielką ucztę... ;)

    źródło

    Wygląda naprawdę ciekawie. :) Pierwszy punkt mówiący o miesiącu strachu to moim zdaniem albo zapowiedź otwarcia strefy pełni na cały miesiąc albo kalendarz halloweenowy albo jedno i drugie. :p
    Event hodowlany przyniesie nam nowego zwierza, sądząc po opisie prawdopodobnie mrocznego, więc pewnie trzeba będzie owce-zombie zagonić do oazy. :music:
    Nasiona w małych torbach - czyżby kolejna edycja eventu Klątwy Inupeta? ;)
    Natomiast punkt szósty to myślę, że po prostu G&T, no chyba, że jednak Asy Przestworzy. ;)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a punkt drugi - puzzle :p xD
     
  3. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Event hodowlany przyniesie nam nowego zwierza, sądząc po opisie prawdopodobnie mrocznego, więc pewnie trzeba będzie owce-zombie zagonić do oazy. :music:

    Skojarzył mi się z krokodylami
     
    tamako, panda-p25 oraz margaretazet lubią to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL