Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    [​IMG]


    [​IMG]

    Kalendarz Rzeka Dusz
    Przygotuj się na straszne dni pełne upiornej zabawy! Odwiedź kalendarz Rzeki Dusz już teraz i codziennie otrzymuj upiorny prezent!

    źródło

    ****

    Nowy item na koło:

    [​IMG]

    Farmerskie Koło świeci jasnym światłem! Zakręć nim i wygraj nową wannę do swojego zestawu: wannę z naparem Czarownicy!

    źródło
     
  2. lonli

    lonli Młodszy ekspert

    Może Wyrocznia widzi w weekend promocję hodowli w oazach za 1SP??
     
  3. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Obserwuję sytuację, ale na razie cisza. ;)

    *****

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Cukierek albo psikus

    Straszny sezon nadszedł w FARMERAMIE! Załóż swój najstraszniejszy kostium, weź największą torbę i idź zbierać słodycze ze swoimi zwierzętami. Miłej zabawy z gorączką cukierków!

    Graj w „cukierek albo psikus”, siej kwitnące księgi czarownic i zbieraj papierowe torby, aby zrobić w młynie czaszki, dynie i kociołki na cukierki.

    Odblokuj etapy jeden po drugim i wygrywaj nagrody, gdy dostarczysz wymagane przedmioty. Niektóre poziomy odblokowują nawet zadania specjalne!

    Najedź kursorem na zablokowane etapy, aby je odblokować. Baw się dobrze i zjedz wszystkie słodycze!

    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2023
  4. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Wygląda na to, że możemy potrzebować sporo potwornych pomidorów do eventu, skoro zagrody wrzucili do koszyków :p I te bonusy do stajni i warsztacików... Akurat jak większość zwierza oddałam do misji w spółdzielni :cry: Chyba trzeba szybko event skończyć i zabrać się za robienie zapasów :oops:
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A może te bonusy to będziemy wygrywaćxD:cry:xD
     
  6. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Opisy powyżej. :)

    Też mi się tak wydaje, że trzeba gromadzić pomidory :oops: swoją drogą koszyki z pomidorami mogliby dać teraz, gracze bez tych zagród mieliby możliwość ukończenia obecnego eventu w całości. Byłoby to niesprawiedliwe i po chamsku, że niektórzy musieliby zapłacić realną kasą za możliwość kontynuowania eventu, ale chociaż byłaby jakakolwiek alternatywa.
     
  7. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Z niesprawiedliwością to raczej niewiele ma wspólnego xD Jeśli faktycznie zagrody będą dostępne jako zakup za realne pieniądze, to poniekąd jest to wymuszenie na świeższych Graczach wydania tych złotówek, żeby event ukończyć, bo co innego mieć przynajmniej 1 sztukę i wydać FL w atrakcyjnym zakupie, a co innego startować od 0 za przelew z konta :p Oczywiście, przymusu nie ma, ale niesmak jednak pozostanie. Chyba, że dopuszczą czasowo pomidorki na targu, żeby te szanse w teorii wyrównać, może to będzie jakieś rozwiązanie?
    Nie wiem, jakoś dobrze to nie wygląda... Ale chyba nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, bo na razie to są tylko domysły i zobaczymy co event faktycznie przyniesie :p
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Raczej nie ma co zdzierać skórki z pomidorka.:p
    xD:cry:xD
    Ja myślę, że to już czas wprowadzić te zagrody do mrocznego sklepiku.
     
  9. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    I mamy też itemy :) Spore będzie to pnącze (oczywiście do eventu "Cukierek albo psikus"):

    [​IMG]
    Nadchodzi straszny sezon
    [​IMG]
    Zamieszanie złej czarownicy

    [​IMG]
    Straszny nagrobek

    [​IMG]
    Skrzynia pełna potworności


    Oczywiście nazwy to tylko sugestia, raczej tłumaczę to dość dosłownie i ostateczne wersje pewnie będą się różnić :D

    Źródło
     
  10. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Garść plotek z Węgier... ;) chociaż sam nie wiem co o nich myśleć xD

    1. Odnośnie hodowli w listopadzie:

    Jeśli dobrze widziałem, pojawił się ciemniejszy niebieski, na lewo od zielonego i pomarańczowy kolor...

    Wygląda na to, że można spróbować z ptakami, stawonogami oraz owcami-zombie. :)

    2. Odnośnie jajka Halloween czy coś w tym stylu:

    Cena wyniesie ćwierć tysiąca złotych... :(i powiększy obszar, który jest już otwarty.

    Złote są zarówno floreny jak i farmerki, ale skoro 250 to myślę, że raczej floreny, bo na farmerki to za mało. ;) Nie wiem co z tym powiększaniem powierzchni...

    3. Odnośnie nowego itemu na koło oraz nagród z kalendarza halloweenowego:

    Nagroda, którą można uzyskać z koła, będzie miała wpływ na obszar, który jest jeszcze otwarty... :music:

    Kalendarz jest obecnie zakryty chmurą przed moimi oczami, niewiele z niego widzę...


    4. Odnośnie tajemniczych zagród:

    Nasz mały orzeszek (słodziak z orzechami laskowymi?) nabiera żółto-pomarańczowego zabarwienia.

    A nowy będzie uwielbiał jeść 2 rośliny hodowlane... rosną 2*2 godziny. ;)

    Tu szczerze mówiąc nie wiem... teraz byłaby kolej na nowe zwierzątko na farmie, czyli te ulepszenia żółte i pomarańczowe to dla wiewiórek? o_O Albo koszatki.

    5. Nowe pnącze, pakiety itd.:

    Następna nowa gałąź fasoli zwiększy nasze poziomy i da nam doświadczenie w zielonych wydarzeniach.

    Widzę nowego kolorowego potwora... będzie olśniewający na żółto i pomarańczowo...

    Widzę też nowe pakiety, ale ich zawartość jest wciąż niejasna...


    Może któreś zwierzątko pełniowe dostanie ulepszenie? Może gargulec? ;)

    źródło

    I to by było na tyle, lekko nie było, może coś przetłumaczyłem totalnie bez sensu, ale to w niedalekiej przyszłości się okaże. :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dopiero co naprodukowałem trochę owiec-zombie a tutaj już żądają kolejnychxD:cry:xD
     
  12. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Wygląda na to, że aktualizacja Pełni wprowadzi 2 nowe rośliny, drzewko, no i jak już wiadomo nowego zwierzaka ;) Na razie znany jest tylko wygląd, o konkretnych nazwach na żadnym Forum jeszcze nie wspomnieli:
    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    Podejrzewam, że więcej szczegółów może pojawić się dzisiaj lub jutro- rosyjskie Forum zawsze jest ok. dzień przed pozostałymi, ale podają jedynie grafiki.

    Też taką informację na innym Forum znalazłam, więc coś w tym może być :p Pewne wydają się ptaki i stawonogi, ale czy po tak długiej Pełni i teraz pomidorkach znowu wrzucą owce? Chyba, że jakoś z halloweenowym eventem to połączą :p
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2023
  13. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Zagadkowe zagrody

    [​IMG]

    źródło
    Wygląda na muflona lub koziorożca. ;) Temat muflona przewijał się po forach od jakiegoś czasu, ale myślałem, że to tylko takie gdybanie, a tu jednak coś jest na rzeczy. :)
     
  14. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    A odnośnie paszy pojawiła się podpowiedź, że będzie potrzebował 2 roślin o czasie wzrostu 2*2 (o czym pisałeś wyżej) i dodatkowo będą one w odcieniach fioletu i różu ;) Dokładnie 4 godziny czasu wzrostu ma lawenda i szałwia, a i kolorystycznie się zgadza, więc teoretycznie można zakładać czego w młynie się spodziewać.
    A o Pełniowej aktualizacji nadal cisza... Wyjątkowo długo czekają, żeby zagadką w nas rzucić :p
     
  15. ela4514

    ela4514 Forumowy żółtodziób

    A mi dzisiaj ze skrzyni pełni księżyca wypadł ćmiak i pasza do niego. Opis do niego: to zwierzę liczy się do celów hodowli jako zwierzę pełni księżyca. Może to będzie to nowe zwierzę pełniowe.
     
  16. foremka.

    foremka. Zaawansowany

  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    Otworzyłem moją księgę cytatów i zobaczyłem, że wkrótce możemy mieć coś, czego poziomy można zdobyć, uczestnicząc w różnych wydarzeniach....
    Może to dać łowcom skrzyń różne umiejętności, ale jeśli chcesz w pełni z tego skorzystać, będziesz musiał myśleć w kategoriach paczki.... :music:

    Zakończenie 6 - 20 - 2x2 - IX - 170

    źródło
    Eh prawdopodobnie znów item z nakładami do zdobycia w kilku eventach... xD a to na końcu nie mam pojęcia cóż to jest. :sleepy:


    *****

    Nowy sezon

    Jaskółka Joachim powrócił w samą porę na sezon potworów.
    Sprawdź nagrody na nowy sezon.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2023
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Hmmm, czyli 6 eventów, 20 ulepszeń 170%? Chociaż to by ciut mało było. Chyba, że jeszcze jakaś skrzynka? Ciekawe co to będzie? Standardowo będzie duże, 2x2 to pewnie rozmiar.
     
  19. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Skrzynka pewnie będzie z IX, ale kto by tego szukał ;)
    Fabryka balonów miała 160, więc 170 nie brzmi tak mało. Gorzej z tą 20. 2 pakiety po 5 ulepszeń to wychodziłoby 10 z eventów, więc pewnie 2.Chyba, że byłyby po 4... to wtedy sensowniej się "układa". 6 to raczej liczba "typów" Fabryki. 1 to podstawa i 5 wersji ulepszonych.
    Zapewne wystartuje 1 listopada, to się dowiemy co to za cudo.

    ***
    Ciekawi mnie czy 26 będziemy znowu lepić potworki w laboratorium Lulka?
    Wychodziłoby na to, że teraz czas na jedną z tych ciekawszych mechanik - "pizza", "łączenie w linii", a może "segregowanie w stosy"?
     
  20. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Znalazlem :p tylko jedną
    Skrzynia z farmerskim wyposażeniem IX

    Zawiera jeden z przedmiotów:
    150 000 PD, 1 500 000 PD, 50 000 SG, 500 000 SG, 2 000 PD x poziom Farmy, 20 000 PD x poziom Farmy, 6 x super nawóz, 4 x super nawóz Zosi, 2 x turbo nawóz Zosi, 2 x farmarka, 4 x ekskluzywne perfumy, 2 x super pasza, 1 x kupon na kombajn (3 godz.), 1 x skrzynia bonusów, 2 FL
     
    Ostatnie edytowanie: 21 października 2023