Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Kalendarz wstępny już jest (mroczne drzewa mogą się pojawić u Nagniotka). Dzisiejszy dzień tez ma w kalendarzu swoja karteczkę.
    Ale nawet w temacie żartów, trzeba liczyć na innych.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2023
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tajemnice ziół

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Możliwa zamiana
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Kung Fu Tygrysica

    Następnie zrób puzzle w młynie, aby rozpocząć mini-grę i wejść do sali treningowej.

    Przeciągnij elementy kafelków i umieść je wszystkie odpowiednio w sali treningowej.
    Ukończ łamigłówkę i zdobądź starożytne worki nasienne - im jesteś szybszy, tym więcej jest worków!
    Otwórz Starożytny Worek Nasienny i odkryj mistyczne nasiona. Posadź te nasiona, aby wyhodować mistyczne zioła i zebrać je. Następnie przekaż je na nagrody w zadaniach!
    Odwiedź Tygrysicę i wybierz mistyczne zioło do handlu. Podaj określoną wartość przedmiotu, aby trwale je ulepszyć. Za mało ziół? Kup je od innych rolników na rynku!
    źródło

    = = = == = = =
    Jednym z bonusów nowego jaja farmerskiego +1 dla roślin...ale będzie coś jeszcze..
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2023
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Za ziółkami średnio przepadam ale tygrysicę lubię, więc jakoś się z nią dogadam ;)
    +1 do roślin... już mi się podoba :D Ciekawe co jeszcze będzie? skrócenie czasu wzrostu? A może więcej PD z roślin? A może coś zupełnie z roślinami nie związanego?
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Itemy do zdobycia w evencie z Tygrysicą :)

    [​IMG] Starożytna sztuka ceramiki
    [​IMG] Kung Fu trening
    [​IMG] Latająca Tygrysica
    źródło

    - - - -
    = = = == = = = = == = =
    Z węgierskiego forum:
    Znalazłem zmodyfikowaną stronę w mojej księdze cytatów... nowe informacje były na niej prawie zlepione! Nie chcę wcześniej zbierać liści i być może znów trafić kijem w dziesiątkę...-.- Kolejny bukiet pachnie po królewsku, róża nilowa też jest po prostu bajeczna... Do pierwszych dziesięciu razy dziesięć dołączyły kwiaty winogron i krzaczaste czerwone jagody. Warto też zrywać z lasu małe czerwone owoce, ale przyda się też szczęśliwa czterolistna koniczynka. Nie zapomnij zebrać marchwi ze ścierniska! :muzyka: Potrzebna może być też goryczka, a warto przypomnieć sobie pracę francuskiego malarza botanika na małej bylinie.
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2023
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Czyżby ta przepowiednia dotyczyła roślin potrzebnych do nowych misji dla wysokich poziomów? :)
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Bukiet od kwiaciarza? wspomagający ilość roślin na farmie.Była juz mowa o plusach dla roślin.
    Na farmie do tej pory nie ma nilowej róży ,kwiatów winogron,może kolejne rozszerzenie?
    Kolor goryczki kojarzy mi sie z Ogrodami Majorelle w Marakeszu;)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Może to dotyczy Wyspy. :)
    W kalendarzu 12 kwietnia zapowiadana jest aktualizacja Bahamaramy.
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Róża Nilowa - to może być lotos
    Kwiaty winogron to marzanka wonna lub pustynnik
    Krzaczaste czerwone jagody to porzeczki
    Leśne małe owoce to mogą być poziomki
    Dalej koniczyna, marchew ze ścierniska czyli poplon a więc chodzi o rzepę
    Jeszcze Goryczka ..

    = = == = = == = =
    [​IMG]
    [​IMG]
    źródło
    = = == = = == = =
    Aktualizacja na Wyspie
    Nowe drzewo, dwie nowe rośliny i warsztat dla ważki, będą produkowały czapki pilotki
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 5 kwietnia 2023
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ładne to nowe jajko :)
    Czapki pilotki? No to Zosia będzie miała stałe zaopatrzenie xD

    Drzewka na Bahamie zawsze mile widziane :) Zwłaszcza jak będą miały konkretną wartość w stodole :p
     
  11. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    No niby fajnie, tylko ja nie mam już gdzie ustawiać tych nowości:mad:, tym bardziej, że stare drzewka i zagrody też trzeba trzymać, bo potrzebne są w sezonowych zleceniach dla klientów. I jak tu zrobić, żeby i wilk był syty i owca cała. Ma ktoś jakiś pomysł?
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nowy rząd chmur z Ingrid..
    Ingrid przychodzi z wielkim krzykiem i przynosi nam rząd chmur, który będzie można kupić.
    [​IMG]
    źródło
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O, i jakby jeszcze takie rzędy nawiązujące do ewentów były w nich pomocne.
    Np ww rząd ingrid - + 1 rzut.
    Podobnie jakiś rząd kościany - +1 rzut.
    Rząd łowów - + 10s do planszy.
    Oczywiście bonusy mogłyby być limitowane.
    Po odpaleniu bonus dla pierwszych 10 gier.
    Rzędy z takimi bonusami miałyby wzięcie.
    Byleby były za FL, albo jeszcze lepiej jako nagrody właśnie w dedykowanych ewentach.
    A każda edycja ewentu mogłaby podbijać wcześniejszy bonus do jakiegoś pułapu.
    Powiedzmy dodatkowe rzuty +1/10 gier aż do pułapu +1/50 gier.
    I +1/10 gier to stały bonus do wygrania w każdej edycji, tak żeby każdy mógł kiedyś zdobyć max.
    Podobnie łowy.
    +10s/10gier aż do pułapu +10s/50 gier.
    Tak mi się przywidziało.:p
    To pewnie przez pogodę.
    Pochmurno, pada, to kula ma niewyraźny przekaz i trzeba nadrabiać wyobraźnią.
    xD:cry:xD
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W tej chwili widzimy, że możemy się nim cieszyć co dwa dni. Może pomnożyć nasz poziom, a także dać nam stolarkę III. W cenie zwykle prawie 200 błyszczy.
    źródło
    Te błyszcze to floreny..

    = = == = = == = = = == = = = == =
    Event na polu specjalnym

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Młyn plotek do rozmowy i spekulacji IV| Strona 42 | Farmerama PL
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2023
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ojej o_O ale ci tą wyobraźnię pobudziło xD:cry:xD
    Przeczytam jeszcze kilka razy, może coś do mnie dotrze.-.-:)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    O evencie na polu w budowie
    Za chmurą jest tylko jedna gwiazda na niebie, mimo że moje oczy były wyłupiaste... o_O możesz dać do 2 X 3500 co półtora dnia, mówię to z doświadczenia.. :music:
    == ==
    W mojej książce z cytatami zobaczyłem coś ciekawszego:
    [​IMG]
    spojrzałem jeszcze raz na zdjęcie, skądś było znajome... Dlaczego to błysnęło? Coś naprawdę śmierdzi wokół tego obrazu...
    Zobaczyłem latające żółte i pomarańczowe fale i nagle stały się prawdziwą kawalkadą kolorów.
    - -
    W mojej książce cytowania można by przewrócić stronę...
    Widziałem pomarańczowego smoka, który nie potrafi latać... Koguty zaczęły kucać ze strachu i natychmiast polecieli wyżej na siedzenie. Kucały, dopóki nie mogły oddychać, ich piękny czerwony grzebień był tylko różowy od wysiłku... A multi-macka (ponieważ nie może iść na rynek) postanowił od teraz uprawiać własną uprawę!
    źródło
    Faliste czy to papugi ? mogą być ulepszenia papugi falistej a więc chodzi o TSy..
    Dostaniemy nowe zwierzę, które śmierdzi..drapieżnik na wyspie, który występuje w filmie " Król lew"
    Smok z Comodo czyli Waran z Comodo może dostać ulepszenia a ośmiornica warsztat..?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2023
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czyżby hiena ?

    PST w sumie lubię tam działać
    to może z nudów się machnie niezależnie co dają :p no chyba że mi się włączy marudzenie xD


    ps
    ''książka cytowania '' mogłaby być okrzyknięta jako najtrudniejsza powieść świata [​IMG][/QUOTE]
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na bank PD, tylko czy 3.500 x lvl farma/bahama, czy 3.500% PD?
    Ale to "2 x" wskazuje raczej na x lvl farma/bahama.

    Czy tu aby na pewno chodzi o kucanie?o_O:oops:
    xD:cry:xD
     
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A może guziec?
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak z filmem "Król Lew" i tym śmierdzeniem bardziej kojarzą się te hieny.. Nie zapominajmy, że w filmie żywiły się padliną. Na żywo chyba też tak jest...