Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Pewnie tak ale na naszą niekorzyść. Każdy powielany do tej pory jest gorszy od poprzedniego
     
  2. 22vader

    22vader Zaawansowany

    tylko nie ten event... jakoś źle mi się kojarzy
    może dlatego że zawsze były w nich problemy z wypadajkami :p
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem łatwo nie będzie. Po ostatnim evencie nie ma się co spodziewać prostego eventu z super nagrodami .
    -- -
    Franio bardzo tęskni za Zosią..aż mi go żal
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    źródło
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech też coś tak czuję :sleepy: Trzeba będzie Jaśki pogonić na pola.
    Zosia będzie miała co czytać jak te wszystkie listy w butelce od Franka wyłowi :D
     
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Z węgierskiego forum:
    "..przybyli ze wszystkich stron róży wiatrów po butelkowane małe nasiona, nie widziałem ich w wiklinach, musiały zostać utracone w morzu, gdy statek się rozbił.
    Zobaczyłem ciekawą rzecz w mojej książce cytowań i aby upewnić się, że nie zapomnę, umieściłem tam również duży wykrzyknik... Małe nasiona są tutaj bardzo chwytliwe, musisz się nimi zająć. ;)

    Niebiańskie błogosławieństwo powoduje drobne burze codziennie, ale dla doświadczonych podróżników nie powinno to stanowić problemu... Powietrze trochę się ochładza, prawie zamarza.
    Jeśli ktoś ma ochotę na odrobinę muzyki, w końcu można to osiągnąć nawet za pomocą małego solo fletu."
    źródło
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ten event z na wyspie będzie ciężki, tam ogromne ilości wypadajek potrzebne :oops: pewnie od dłuższej rośliny zacznę jak zwykle.
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Z węgierskiego forum:
    "Wydarzenia pojawią się w drugiej połowie naszego tygodnia, a ja drapię się po głowie, gdy je przeglądam... ;)
    Według mojej książki z cytatami, chmury ponownie zbiorą się do weekendu, mam nadzieję, że nie przysłonią ważnych zabytków ...
    Nadchodzą naprawdę przecenione rzeczy, może warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem, aby zaoszczędzić pieniądze ... :music:
    Możemy kręcić miejskim młynem, dom złamanego serca będzie miał składniki, a my nie będziemy w stanie posprzątać miejsc dla zwierząt.

    Możemy uzyskać pomoc w produkcji w ten weekend, widziałem kilka fajnych rzeczy zbliżających się ...

    Wraz ze zbliżającym się nowym miesiącem wyciągnąłem kalendarz i przerzuciłem go tam i z powrotem... Myślę o tym, żeby przez chwilę patrzeć na to codziennie."
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2023
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wyprzedaże, wyprzedaże...
    Zadziwiające jak sprawnie one działają, gdy wokoło tyle błędów...
    Znowu misje codzienne?
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    O tym samym pomyślałam. W grze ogrom błędów a wyprzedaże działają jak należy :oops:
    Z tekstu wynika, że mogą być zniżki w oazie ale nigdzie nic nie ma na temat hodowli w lutym.
    Na myśl o misjach dziennych aż ...nie napiszę co.. >:(:wuerg:
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tam zaraz misje...a kalendarz walentynkowy?
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak, masz rację to może być kalendarz z prezentami :)
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ano fakt, może być, ale...
    Codzienne pilnowanie kalendarza, to też jakaś misja.:p;)
    Mogą też być oba warianty...o_O
    albo żaden.:oops:
    Na dwoje babka (Greta?) wróżyła;)
    xD:cry:xD
     
  15. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Jak tak się chwilę zastanowić, to wydawałoby się to nawet logiczne. ;)
    BP ostatnio wykazuje się wyjątkową złośliwością wobec graczy, a zwłaszcza tych skupionych na zdobywaniu PD.
    Jakby tam w centrali przeszkadzało komuś, że można szybko skończyć event i wrócić do układu z itemami. Tylko czemu w tej centrali nie dostrzegają, że żeby skończyć szybko event, ludzie wykorzystują duże ilości bonusów.
    A misje codzienne? Są idealne, by utrzeć nosa zdobywcom PD. Bo nie da się w dzień wysiać wszystkich badyli, bo przecież co dzień są inne do wysiania. Chcesz graczu zdobyć nagrody? To odstaw swoje ukochane itemy na bok na cały tydzień... ;)xD:p
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  17. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Czyli będziemy biegać z koszykami za Królową Karnawału:)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja wszędzie widzę małpę. Gdzie ta prawdziwa?
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie podejrzewam, żeby do koszyka leciały jakieś ciekawe fanty. Ta królowa, które takie rzucała już pewnie nie wróci, a patrząc na ciekawe nagrody na grafice, pewnie będą one do zdobycia za wykonanie określonej ilości przejazdów, a to za pewne bedzie się wiązało z wysianiem dużych ilości zielska na Bahamie.