Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie martw się - po kontakcie z drewnianym kijem z mysiej głowy niewiele zostanie 8)
     
  2. kalinka

    kalinka Czeladnik forum

    jest już kalendarz
     
    malinarp i monia1125 lubią to.
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ale,że ja?o_OTym kijem myszę?:cry::cry::wuerg::wuerg:
     
  4. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    U mnie brak snów, spadłam z łóżka głową w dół... :cry::cry::cry::cry:
    Teraz tylko siniak został wieki na czole, bo uderzyłam o kawałek stołka... :oops: :cry::cry:
    Eh i tak nie ma czego żałować, moje sny i tak jakieś takie.. :wuerg::wuerg::wuerg:

    Ale za to miło Wasze sny poczytać :) to co tutaj teraz wyczytałam... mmmmm.... oby więcej, ciekawi mnie tylko kiedy Wyrocznia się obudzi.. chyba że ona też miała jakiś upadek z łóżka i nabiła sobie guza... ;):p
     
  5. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    Nie niestety ale mi się spawdził. A skoro tak to chyba uruchomię od dzisiaj mój tajemny szpadel co by zaczął przepowiadac takie kataklizmy.
     
    kybek93, malinarp oraz Moje_Rancho_Hot lubią to.
  6. kalinka

    kalinka Czeladnik forum

    na grudzień oczywiście:)
     
    kybek93 i malinarp lubią to.
  7. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Czasami i takie sny są :D


    W dalszej części snów były jakieś nowe drzewka, jedno było podobne do tego: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aliwa_tarnina
    a drugie do tego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tamaryndowiec_indyjski
    Oprócz oczywiście tej Moreli w wersji szerszej i ze srebrnym i złotym płotkiem i jeszcze jednego drzewka z tymi płotkami, a jakie to drzewko to pomyślcie jakie weszło do gry na wyspie razem z Granatowcem. Iiii pyszne są takie orzeszki... ;)
     
  8. tomasz-nadmorski

    tomasz-nadmorski Okazjonalny autor

    A co to ten Event SantaKon ? Rozgryzła to jak miotła albo coś w tym rodzaju? Bo szpadel sie wyszczerbił jak to to zobaczył.
     
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Też się nad tym zastanawiam:eek:i nad tą adwentową hodowlą
    Moje Ranczo,prześpij się troszeczkę może we śnie coś zobaczysz
    Edit-mam nadzieję,że ta adwentowa hodowla to nic innego jak kukułki więc troszeczkę się uspokoiłam:music:
     
  10. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    Dean :inlove:w niedziele z samego rano dadzą albo przed północą xDxDxD
     
    MaraAcoma, malinarp oraz zzizzie lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dean :inlove::inlove::inlove:
    Nie mogliby dać Deana zamiast głupiego biuletynu...? :music:xD
     
  12. wiewiorka721

    wiewiorka721 Aktywny autor

    no właśnie czekam na kolejny odcinek a tu nic w internecie nie ma:cry:
     
  13. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany


    To ten Event ze Świętym Mikołajem, w snach już jakiś czas temu widziałam misję 6-cio zadaniową, Jutę na polach oraz Prezenty i Czapki Mikołajowe :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2014
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jak nie ma jak jest ;)
    Na stronie stacji (no, trzeba przekonać stację, że się jest z Hameryki, nie jest to zbyt trudne)... i jeszcze w takich różnych źródłach 8)
    S10 E07 jest rewelacyjny, Dean :inlove: zmęczony, smutny i mroczny, po prostu mega ciacho :inlove:

    EDIT: Santa to wiadomo, a ten Kon...? Idę powęszyć po świecie w sprawie Kona 8)

    EDIT 2: No i tu mamy problem. Kon jest wyrazem kreatywności osoby odpowiedzialnej za spolszczenie tej nazwy. Niniejszym przestaję dociekać, co by to mogło znaczyć, kreatywnością to ja takim osobom nawet do pięt nie dorastam.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2014
  15. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    dobra w końcu pokazał się kalendarz imprez teraz czas na ten biuletyn ale kiedy on będzie?ile jeszcze trzeba poczekać na niego tylko pan Varun wie o tym oby tylko nie zwlekał z tymi informacjami tak ważnymi dla Nas8)
     
  16. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Masz dobry gust a propos pierwszej części cytatu ;)

    A jeżeli chodzi o drugą część cytatu to myślę, iż masz zupełną rację i zapewne z "SantaCon" powstało "SantaKon" co i tak dobrze, że nie "SantaKoń" :D


    A co do snów, to przypuszczam, iż z tymi nowymi drzewami związane będą misje o których już wspominałam tutaj:

    Pewnie coś na wzór tak jak jest teraz z zagrodą dla Wilków i misją TS-ówą do tego, tak pewnie tu pojawią się nowe drzewa i misja z nimi... :)
    Oprócz tych moreli i cytryn widziałam w tym śnie jeszcze jakieś orzeszki, które mają coś wspólnego z parą wodną :D Jakieś granaty... na szczęście nie wybuchały... za to były smaczne :D Owoce tych dwóch nowych drzewek i jeszcze takie kwiaty, które zakwitają na wiosnę, są fioletowe i pięknie pachną :)
    Kto zgadnie co to za kwiaty? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 listopada 2014
  17. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    O matulu xD może była przepalona ?
     
    malinarp lubi to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No jasne, że była przepalona - nie gapiłabym się w taką działającą, bo oczu szkoda xD
     
  19. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    A wiesz że pierwotnie to pisałem w poście że od świecącej jak ktos patrzy intensywnie to oczy bolą i wtedy nic nie widzi;)xD

    PS> To zdanie to tekst miesiąca Listopada - jeszcze do teraz mam bekę
     
    malinarp i zzizzie lubią to.
  20. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Czy zna ktoś godzinę rozpoczęcia mini ewentu 100% jedna strona podaje że w sobotę od 9-ej a inna że wsobotę od 10-ejmoże czyjaś kula wie która godzina jest prawdziwa