Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Żeby być dopuszczonym do egzaminu trzeba najpierw kupić wszystkie pakiety xD:D
    Komisję się przygotuje ..a żeby było sprawiedliwie to weźmiemy kogoś obcego, np. Borstiego, właśnie buszuje na niemieckim forum :p
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na naszym już teżxD Wróżę z fusów jakiś event z nim w roli głównej w kwietniu:p

    Źródło - własne domysły
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  5. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Czyżby miała to być nowa zakładka w inwentarzu, która pokazywałaby nam tylko same skrzynki?:music::D:inlove: Jeśli tak, to będzie to świetna wiadomość, bo męczące jest to przeskakiwanie na sam początek po otworzeniu jednego rodzaju skrzyń:oops:
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Przeciez mozesz w opcji "szukaj" wpisac 4 pierwsze litery i bedziesz mial tylko skrzynki na widoku
     
  7. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    Co nie zmienia faktu, że i tak przekierowuje cię za każdym razem na sam początek...może dla kogoś to nie robi to różnicy, ale mnie, przy większej ilości skrzyń, lekko irytuje...:p także ja z takiego rozwiąznia jestem zadowolony:music: choć zobaczymy jak to będzie wszystko działało...
     
  8. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    nic nie przeskakuje bo są tylko same skrzynki więc otwierasz je kolejno.
     
  9. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    przeskakuje;) wybierz jakąś skrzynkę z końca i otwórz to przekieruje cię na sam początek...ja skrzynki lubie otwierać kiedy nazbiera mi się ich przynajmniej 100, więc nie otwieram "kolejno" tylko wybrane... jak mówiłem, dla kogoś to może nic odkrywczego, ale mi osobiście ułatwi to grę:)
     
  10. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    To ustaw sobie wg ilości. Ale masz rację, powinni zlikwidować to głupie powracanie do początku, bo to jest nie tylko w ozdobnych ale wszędzie, przy ustawianiu drzew, zagród itp.
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2021
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nowe podpowiedzi..
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    źródło
    = == = = ==
    Wspomniano już, że wprowadzą nowe zwierzę, sekretarza . W misji mogą poprosić o rudziki i jastrzębie.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2021
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czyżby Berta z mężem wrócili a my byśmy im mieli pomóc w wiosennych porządkach:p;)???
     
  15. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Też tak otwieram :)
    Właśnie średnio, bo co chwilę trzeba by było to zmieniać w zagrodach lub drzewach, bo mam tam ustawione według czasu :)

    Bardzo ładnie wygląda plansza :)
     
  16. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Przecież jastrzębi u nas nie ma, więc co to może być?
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    ..może to sokoły będą..
     
  18. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Orły , sokoły , herosi :)
     
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Jastrzębi nie ma, ale o jaszczombach kiedyś było głośno na farmie :cry:xD:p
     
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tak, tak, jaszczomby były, nawet ja pamiętam :)
    = = == = = =
    Misje 24 godzinne..
    "Jeśli się nie zmieni, jest to impreza na farmie.
    Sadzimy w jednym miejscu i zbieramy wylotki w innym.
    (gospodarstwo rolne)
    Zagrody są w stanie spoczynku. Ale będzie kilka wypadajek, które możemy zdobyć poprzez rozmnażanie."
    źródło
    = == = = == = = =
    Itemy z eventu hodowlanego


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Głodny chomik, Boa konstruktor i Salamandra krzewiasta
    https://board-de.farmerama.com/threads/gerüchteküche-zum-plaudern-und-spekulieren-neu.101671/page-99
    https://board-de.farmerama.com/threads/gerüchteküche-zum-plaudern-und-spekulieren-neu.101671/page-98
    Jeszcze puzzle dla chętnych
    https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=00725d5f496f
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2021