Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Właśnie o to mi chodziło
     
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Czy Ty mnie masz za prawdziwą czarownicę, która w kotle miesza mikstury i potrafi przewidzieć ile SP trzeba do hodowlanego ?xD
    Wiem,że sprawdzasz i gdyby okazało się,że taką czarownicą jestem to zaraz byś mnie wypytał o pytania jakie dostaniesz na najbliższym egzaminie.. :D:cry:xD
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    czechu79 Twój post bez żadnego związku z plotkami o grze, usunęłam.
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Widzę,że graficy się postarali i kolorowe zagrody dla salamandry odmalowali na medal.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    = = = == = = = = = =
    Gra w kości

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    - - -- -
    - - -- -
    Nowy item na farmerskim kole
    [​IMG]
    [​IMG]
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2021
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czy to nie w kościach były florenowce?
     
  6. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Florenowce były w evencie gdzie wyszukiwaliśmy przedmioty na planszach :)
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przy moim szczęściu w grze w kości to czeka mnie ostre sianie.
    Oby nagrody były tego warte...
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gra w kości
    Naklejka
    [​IMG]
    O innych nagrodach nic nie wiem ale trzeba liczyć,że dadzą punkty sezonowe..
    = = = =
    Hodowlany
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    źródło
     
  9. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    w kościach o ile mnie pamięć nie myli było wielkie drzewo z sn,chyba nawet xl?xD
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zagadka/podpowiedź z węgierskiego forum

    -4,2, -9,5, -3 (owoce), -15 (niebieskie), -13,5, -3,5, -6, -4,5, -13, -3 (bulwy), -16.


    -60, -130 (drzewo XXL było skarbem), -125 (małe czerwone), -135 (złoto), -90, -127,5, -135 (to też jabłko),
    -70, -130 (sok) , -132,5, -90, -120.

    -450, -382, -280, -25, -159, -115, -667, -189, -189, -985, -312, -320, -210, -165, -95, -135, -450 , -1,172, -78, -380, -400, -140, -72.

    -685, -2,690, -2,648, -1,587, -969, -3,000, -6,884, -956, -740, -2,512, -2,200, -2,850.
    źródło
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Jeżeli gdzieś się nie pomyliłem, powinno być tak:

    A. słonecznik - soja - jeżyna - chaber - fiołek - owies - ogórek - proso - żurawina - ziemniak - groch


    B. jabłko - złotokap - jarzębina - złote liście - śliwka - żołądź - pigwa - orzech włoski - kwiat brzozy - dzwonki surmii - liście miłorzębu - gruszka (ew. czarny bez)

    C. pies - żaba - motyl - kurczak - świnia - indyk - kawia domowa - koń - krowa - lama - ryba - wiewiórka - chomik - wrona - kaczka - mysz - kot - jak - koza - borsuk (ew. niedźwiedź) -orzeł - owca - królik

    D. guano (ew. trufle) - nauszniki - naszyjnik z zębów rekina - dziadek do orzechów - karp koi - pałeczki - totem tiki - garnek - miód - masło orzechowe - bikini - latający dywan

    Źródło - własna stodoła
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Brawo ! Dobra robota :)
    Z tym,że tam gdzie zwierzęta mogą być również zwierzęta hodowlane.. Tak przynajmniej we wcześniejszych eventach było.
    Teraz można się przygotować do eventu 2 z 3
     
  13. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Nie wiem w co wierzy Krasnal,ale jeżeli chodzi o mnie to tak właśnie sobie Ciebie wyobrażam GreciuxD:cry:xD. A tak na poważnie to chciałam dopytać co ten nowy item Świnka w skrzynce będzie dawał i czy ta ostatnia podpowiedź oznacza,że trzeba będzie oddawać rzeczy ze stodoły? Pozdrawiam i miłego dnia życzę.;):)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Item, świnka w skrzynce ma dawać skrzynkę z ptakami i jakieś tam PD czy TPD w zależności gdzie będzie postawiony.
    Do eventu 2 z 3 zawsze oddawaliśmy towar ze stodoły i w środę będą potrzebne te rzeczy, które rozszyfrował z zagadki Krokodylek75.

    = = == = = = =
    Hodowlany
    [​IMG]
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2021
  15. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Brawo Krokodylek75, znalazłeś klucz do tego szyfru, napracowałeś się -piękne dzięki, a my wszyscy teraz dzięki Tobie wiemy na czym stoimy...lub leżymy ;):pxD
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Lub siedzimy:p

    Widać gdzieś tam na horyzoncie, czy event pełniowy będzie warto robić, Greciu, czy może lepiej nadrobić mroczne misje:D? Słowem - wiadomo coś o nagrodach czy tylko o wymaganiach:p;)?
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Już pisałam o mrocznym evencie..

    "..Jack otworzy również bramy pełni księżyca na wydarzenie.
    Widzę teraz roślinę eventową i dwie wypadajki.
    Nie ma możliwości przygotowania się do wydarzenia.
    Nie należy spodziewać się deszczu,widać na razie trzy dekory.
    ***
    (może zmienić się w marcu )
    :)
    źródło
    Czy warto go robić tego nie wiem..Każdy sam musi ocenić po pojawieniu się poradnika :)
    deszcz= rząd na pnączu

    = = == =

    Nazwy kolorowych salamander

    Lazurowa salamandra
    Punktowa salamandra
    Leśna salamandra
    Ognista salamandra
    Starożytna salamandra
    Albinos salamandra
    Buntownicza salamandra
    Alpejska salamandra

    źródło
    Soki dla salamander..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    źródło
    Przypomnę jeszcze co wcześniej było pisane o hodowlanym..
    :.. Będziemy musieli robić smoothie (shake) z napojami warzywnymi. Nie będzie to więc prosta impreza hodowlana."
    źródło
    Z tym,że w podpowiedzi warzywa a ja przy sokach widzę owoce..jabłko, wiśnia, pomarańcza,śliwka..
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To SP i jeszcze stodołę chcą nam opróżnić ,oby nagrody były tego warte.
     
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Też jestem ciekawa nagród :)
    = = = =
    Mam jeszcze naklejkę ale nie wiem z jakiego wydarzenia..może podpowiecie?
    [​IMG]
    źródło
    But bungalow... ;)

    To naklejka z eventu hodowlanego..ale dziwna..widać but, kosz do koszykówki, tablice wyników, piłeczkę, na górze to chyba rower treningowy..itd.. sądziłam,że to będzie event związany ze sportem..
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2021
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mówisz i masz.xD
    [​IMG]
    Ale pewnie to nie taka będzie nagroda.
    Chyba że...
    xD:cry:xD