Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Niezle, haha.
     
    malinarp i gretag lubią to.
  2. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

  3. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    to wiecej oznacza, ze na przyszly rok:D:D

    remont torow, wymiana prezesa no i kable ukradli na zlom, a i oglosili przetarg na konduktora, ostatni gapowaty ponoc byl i mysz go nakryla ogonem;)

    Posty połączyłam. Pisanie postu pod postem jest zabronione, jeśli chcesz coś dopisać, użyj proszę opcji edytuj.
    Mod Czekolada.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 listopada 2014
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tylko 24 godziny...?
    Eee tam, zero zgubiłaś ;)
    240 h oczywiście xD
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    tak wyglada item ktory podobno bedzie tylko dla Modow..
    [​IMG] [​IMG]
    http://farmflüsterer.de/
    co sie tyczy innych plotek..
    oprocz misji z wilkiem ktora ma byc misja stala planowana jest rowniez misja czasowa a oddawac bedziemy w niej zwierzeta nie ma mowy o zagrodach specjalnych;)
    ma nosic nazwe ostatnia swieczka ...die letzte kerze..[​IMG]
    sprawa zagadki..
    w mlynie bedzie mozliwosc wymiany zb oraz gwiazdek na floreny;)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2014
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Jaki fajny itemik:) ...... to ja też chcę być modem;):pxD .....ale, czy ja nadałabym się ???
    To jest dopiero zagadka:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2014
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    A to będzie niespodzianka;)
    wszystko razem zmielić w młynie i...wyjmiemy gotowiuśki,superaśny prezent pod choinkęxDxDxD
     
  8. sisi64

    sisi64 Stały bywalec

    Nie nadajesz sie i basta>:( tutaj z nami prosze siedziec i o dalekich podrozach opawiadac:)
    A na item,to sobie tylko popatrz :mad: jak i ja patrze ;)
    Jasne,,jeszcze Gretke i Anie za soba pociagnij >:(


    Talarku,sasiedzi nasi podobnie mysla.
    3banany plus 3 gwiazdki do mlyna,dostaniemy 6 florkow.
     
  9. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Dżem Dobry Wszystkim :)

    O oo właśnie tak wyglądał w moich snach ten item dla Modów :)
    Tylko link do źródła nie działa...

    Dzisiejszej nocy śniło mi się, że prezenty z zaległych skarpet będziemy mogli odkrywać jednak nie za bony, a po prostu za FL...
    Już niedługo zobaczymy czy ten sen się sprawdzi ;)

    Biuletyn Producenta mi się nie śnił i bardzo dobrze, bo w sumie nie wiem na co tak czekacie, jak tam jest zawsze zdecydowanie mniej jakichkolwiek informacji niż choćby tutaj w Zgaduli jakie serwuje nam np gretag :)
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry
    To się już uśmiałam z wilków - wegetarian, to teraz czekam grzecznie na biuletyn i kalendarz. A na pociąg jest jeszcze sens czekać, czy lepiej na piechotę?
    A Nubloni zjawia się tego roku, (albo w ogóle?)
     
  11. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Ja mam mroczne wizje...widze ciemnosc..Mamy ostatnia swieczke i zeby cos do garnka wrzucic, trzeba wszystko wladowac do mlyna..
    Czyli: mielimy caly nasz dobytek w mlynie...a ostatni gasi swiatloxD(die letzte Kerze-ostatnia swieczka).
     
  12. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Hej :)
    Nic mi się nie śni w temacie Nublonów od dawna, to samo "zamiera" temat Pociągu... :(
    Może jeszcze będzie, ale pewnie już coraz rzadziej, bo przecież tyle razy tu na forum czytałam jak to gracze chwalą się ile przez pociąg nazbierali Super Nawozu, że takie wpisy po prostu kolą w oczy producentów i raczej ten pociąg pojechał już na boczne tory...
    Jeżeli w ogóle jeszcze będzie to na pewno już nie tak często... :(
     
  13. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Czy ja cosik przegapiłam, zwierzaki z TSów są u mnie na targu stasznie powykupywane:)
     
    ross2 i draculik34 lubią to.
  14. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa... no to wilki są, północna zagroda jest, kalendarz adwentowy oficjalny choć nie na forum, duużo uciechy z okazji nowej misji...
    ... więc z dręczących mnie pytań pozostało tylko jedno: kiedy ten biuletyn producenta...? 8)
    W pociągi i inne cuda to ja i tak nie wierzę 8)
    Widzi ktoś biuletyn w jakiejś kuli...?
     
  16. cysio2kc

    cysio2kc Aktywny autor

    Myślę że jak przewidziałem że Biuletyn listopadowy nie ukaże się pewnie w tym miesiącu ale poczekam jeszcze do godziny 19.00 lub jutro to już termin ostateczny innego nie widzę wtedy panu Varunowi będzie trzeba napisać trafną notkę na temat przypomnienia wtedy sobie o Nas w końcu przypomni;)
     
    ross2 i zzizzie lubią to.
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ***kacper*** lubi to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Lepiej kupić 8)
    Ale... wiesz może, po co...?
    Misja jest wyjątkowo bzdurna i nieopłacalna xD
     
  19. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    pewnie można kupić,ale...............po pierwsze nie mam kasy,po drugie po co skoro spokojnie mogę wyhodować.................
     
    Atomcia lubi to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale po co?!
    To jest chyba najgorsza misja w całej spółdzielni, nawet tych nieszczęsnych gwiazdek nie daje przecież.
    No, chyba że ktoś robi wszystkie misje jak leci bez względu na opłacalność 8)
     
    Moje_Rancho_Hot i Atomcia lubią to.