Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mozna je miec wczesniej...fakt drozej;)
     
  2. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    juz wczoraj Oldze tlumaczylem ;)
    a zeby rozwiac wszelkie watpliwosci zacytuje wegierska wyrocznie...
    Nowy obszar „nasze elementy dekoracyjne” spodziewany jest na początku listopada
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ható-eseményekről.18079/page-324#post-1135547
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja rozumiem co Ty piszesz ale rozumiesz o czym ja piszę? Być może zmienili możliwość i cześć za gwiazdki, część za misje w spółdzielni a część za farmarki. Zresztą za niedługo będziemy wiedzieć.
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pytales sie co moga oznaczac rosliny wiec odpowiedzialem...
    gdyby mialy byc misje to wprowadziliby to juz na wyspie...
    zreszta co ja tam moge Wojtku wiedziec....
     
  6. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Wszystko na spokojnie ,bez spiny da radę zrobić,ja dopiero np. odblokowałem cały grzybowy xD

    Rzeżuchowe pole w ramach nakłonienia Rysia do zakupu kombajnu xDxD:cry::cry::cry:xDxDxD
     
  7. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    super że będzie również dodatkowy obszar na farmie na itemy :)
    a skoro mamy już dodatkowe pole na itemy na Baha ;)+ wkrótce będzie na Farmie ;) , to fajnie byłoby aby w krainie pełni księżyca powstał również podobny obszar na itemy, można go nazwać np "nawiedzony zamek" ;), notabene który już istnieje na obszarach pełni po prawej stronie nawiedzonego domu :)
     
  8. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A gdyby nam było jeszcze mało, to po lewej stronie jest tunel i można ten obszar nazwać "Podziemie czarnoksiężnika".
    Ale byłoby zbierania.:D Ryś bez kombajnu nie zdąży oblecieć całości w czasie działania sowiego drzewa.:)
     
  9. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Jak byś mógł mi odpowiedzieć, bo znalazłam w FAQ utilizator chyba z nublonami i bez nublonów tylko że z 2016 i 2017 roku. Jak jest utylizator z nublonami to mogę oddawać zwierzęta z bahama?
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I tak nie wyrabiam.
    Zbieram najpierw itemy, na resztę już mi nie staje... czasu.:p;)
    Mam nadzieję, że te roślinki na grafice to zmyłka i nie będzie to pole do dowolnego zagospodarowania.
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Bo itemy są najważniejsze, reszta może leżeć. Za mało PD daje.:p
    Już BP postara się abyśmy mieli co upychać w tych nowych ogrodach. Graficy z pewnością już opracowali przecudnej urody nowe itemy, które będziemy mogli kupić na wyprzy. z odpowiednią bonifikatą. Dla nas taka kapitalna wyprzedaż to czysty zysk.xD
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z poradnika wynika ,ze z bahamy tylko produkty.....
    Wyjątek stanowi zakładka "produkty", gdzie będą dostępne również przedmioty z Bahamaramy (papuzie pióra, bikini, etc.)
    https://board-pl.farmerama.com/threads/przygotuj-się-do-utylizacji.42387/#post-1757247
     
    Ostatnie edytowanie: 27 października 2020
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    podobno gramy o neony...Grecia o tym pisala;):)
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Siać rośliny? Za farmarki?
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Też byłam pewna,że dla itemów ale czeska wyrocznia ciągle pokazuje na nowym polu rośliny...a może to taka jej podpowiedź a ja ją źle zrozumiałam :)
    = = == = ==
    Nowe podpowiedzi.. to znane wydarzenie
    [​IMG] [​IMG] i to [​IMG] i to [​IMG]
    Kosze
    [​IMG]
    itemy
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    https://board-de.farmerama.com/thre...n-und-spekulieren.95404/page-228#post-4717955