Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A jakie zwierzęta,widać już?
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

  4. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    no taaa, po tym jak straciłam wiarę w neonowe anakondy i oddałam prawie wszystkie do misji...
     
  5. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    A ja bym wolała aby BP dało nam możliwość wglądu w farmy sąsiadów ( tak jak jest w niektórych grach przeglądarkowych):)
    Pogmerajcie głębiej w tych swoich kulach:p
     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    W końcu będą upragnione neonowe kukułki :) Tylko dlaczego dwa zwierzaki, czy już wszystko inne jest w neonie (oprócz zbyt nowych chomików) ?
     
  7. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    jeszcze rekiny zostały oprócz tych, co wymieniłaś:D
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Koszyki do hodowlanego..
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    źródło
    = = = == = == = = = = =
    W mojej sferze widzę nowego mieszkańca farmy. Należy do rodziny gadów, lubi ciepło i przede wszystkim tropikalny. Nie rozumiem, dlaczego zgubił się na farmie. Te małe zwierzęta istnieją od milionów lat. Ponadto widzę dobrze znanego ptaszka, który będzie zmieniał kolory stajni. Ten uroczy maluch jest dobrze znany nam wszystkim i jest z nami jak w domu. Jego czerwona skrzynia sprawia, że jest niepowtarzalny.
    źródło

    = = = == = = == = ==
    = = == = = == = = ==
    Od jakiegoś czasu unikam Bahamów, nie latam nad nimi.
    Ostatnio są tam podwodne, wulkaniczne aktywności.
    Oczywiście ma to również dobrą stronę, w takim przypadku nowa wyspa zwykle wyłania się z wody!
    Ale jakie imię powinniśmy jej nadać?
    Nazwa Wyspa Skarbów i Wyspa wodospadów jest już zajęta!

    Teren wokół głównego gospodarstwa również ostatnio nie jest spokojny, wycina się drzewa, wyrównuje się ziemię.
    Maszyny do robót ziemnych są duże i szybkie.
    To pewna krótkotrwała praca!
    źródło
    Oby to był teren czy tereny na ozdoby a nie pola do siania roślin..ale zobaczmy.. Podobno długo nie trzeba czekać na zmiany..
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2020
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak te na ozdoby jeszcze ok ale kolejne do siania to juz przesada i oby ta plotka sie nie potwierdziła
     
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Czyli przy tej wielkiej ciężkiej pracy z przenoszeniem farmy, jakimś cudem znaleźli czas na stworzenie nowego pola?
    Coś mi tu nie pasuje.
    Może po prostu chodzi o pole specjalnej troski?
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Nie chcę więcej łąk do siania! Na ogrody z jajami farmerskimi czy itemami mogę się zgodzić.
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tutaj też jestem za ale nie dla pól uprawnych bo to juz :wuerg:>:(
     
  13. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    obok świątyni małp i obok plantacji są małe wysepki, możliwe ze jedna z nich będzie wykorzystana np.jako teren na itemy ozdobne :);):)
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wygląda na to,że to będą miejsca na ozdoby..

    Ponieważ nie wiem dokładnie, kiedy nadchodzi Unity, nie znam na to odpowiedzi!
    Leciałem teraz w błysku i nie migotałem.
    : D



    Nie widziałem wiertła ani zwierzaka w okolicy!
    :)
    To jest pocieszające! Przetrawiłem to! : :inlove:

    Martwię się tylko o to, jak mapa będzie pasować.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-302
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    uff pocieszające info :D parę jajek już się cieśni w pasku, bo miejsca brak ;) Ale za uprawne to ja bardzo podziękuję :eek::cry: Ciekawe właśnie, gdzie upchną na mapie, tez już tam lekko ciasno. Te wysepki na Baha jakby poprzesuwali, to by jeszcze jedną upchnęli, ale na farmie? PST raczej nie zlikwidują :p
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O tutaj :D
    [​IMG]
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Prawdopodobnie jutro pojawi sie OO w sprawie testow gry na Unity.....
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    W dodatku dalej za latarnią w oddali jest wyspa [​IMG]
    xD:cry:wprawdzie nie ma statku, ale może pod wodą kanał w przyszłości będzie, albo brum brum jakieś - uliczka jest :pxD:cry:

    Poziomy 600+ na nowej wyspie :music::DxD- może chwycą temat? :p- no ja wizje miałam, wyglądało to super :DxD
    A jeszcze są skałki nad leśną polaną :D- też by się coś wcisnęło :p
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie :) To mamy 2 miejsca i oby jak juz ma cos tam byc to były miejsca na jaja i itemy ale tylko nie żadne pola do siania
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum