Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    uff dobrze, że już chwile nie otwierałam skrzynek z narzędziami. Trochę się uzbierało :p Bo pamiętam, że na początku o to nowe narzędzie było ciężko.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A my już mamy chomikowe fabryczki, takie co sejfy produkują :p Do zdobycia były w minieventach i są w misjach stałych :)
    To jeśli zostanie wprowadzona możliwość budowania to wypadałoby tym chomikom może wcześniej oazę udostępnić :p Hmmmm.... no ciekawe jak to będzie :p

    Z tym nowymi narzędziami w "starych" skrzynkach to mnie się tak coś kojarzy, że raczej nowo wprowadzone narzędzia nie wypadały, dopiero od momentu wprowadzenia były dodawane do skrzyń, ale przy mojej sklerozie mogę się mylić :oops:
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moja skleroza mniejsza...z skrzynkami jest podobnie jak z sadzonkami..odkrywalem niedawno stare na wyspie ;)
    ...
    na bank bedzie kolorowo:)
     
  4. gienekcer52

    gienekcer52 Aktywny autor

    Wg mojej pamieci nigdy nie lecialy nowe narzedzia ze starych skrzynek ,moze tym razem bedzie inaczej.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No właśnie w starych sadzonkach nie ma nowych drzewek, pojawią się dopiero od "nowej" wersji, tak mnie się przynajmniej wydaje ale tak jak mówię, z pamięcią już u mnie kiepsko :)
    W sumie zapas różnych skrzyń z narzędziami mam to się sprawdzi jak to będzie ;)
     
  6. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Jeśli nowe ze starych skrzyń wypada to jednak byłaby mała zmiana teorii - zawsze wydawało mi się, że zawartość skrzyni generuje się jak ją dostajemy (nawet gdzieś tu były rozmowy o tym) a jeśli nowe w starych będzie to jednak byłby dowód, że zawartość generuje się w momencie otwierania nie uzyskania skrzyni
    Czyli te z lepszymi fantami lepiej otwierać jak się sporo uzbiera bo prawdopodobieństwo lepszej nagrody rośnie
    To w lipcu te nowe już?
     
  7. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam jeśli będzie strug. To wyrocznia jakiś czas temu mówiła że jelonki rogacze mają dostać fabrykę może krzeseł8)lub mebelków.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cofnęłam się i widzę właśnie, że Gretka już nawet grafiki pokazywała :)

     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tu nie ma na co czekać, sami przecież potraficie (zwłaszcza Ty Norbi) tak zagadkami pisać, ja nie mam nic przeciwko takim zagadkom jak jesteście chętni (nie wiem jednak co na to ogół Graczy bo mogę wypowiadać się tylko za siebie) :)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ale co dostaniemy materialy prosto z centrali...??xD:p i to my bezmundurkowcy
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak prosto z Centrali? takie info dostajemy do zamieszczania w dziale ogłoszeń i FAQ w wyznaczonym czasie a gdzie szukać niepotwierdzonych plotek to przecież wiesz :)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zartowalem;)
    wiesz my tu bardziej liczymy,ze nasza kula bedzie plotkarskim kolem zamachowym...:p
    z Grecia robimy co mozemy,ale zawsze bedzie to juz po fakcie;)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    I świetnie sobie radzicie, nie będziemy przeszkadzać :D;)
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a jak nam sily opadna to co wtedy?:p
    odnosnie skrzynek to zajrzyj do panoramki...;)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To wtedy ja już pewnie zapomnę jak się nazywam ;)

    A co do tych narzędzi, no to nie wiem, być może dopisywane są ogólnie do skrzyń a w takim przypadku musiałyby trafiać się we wszystkich czyli w starych też, ale to jednak byłoby inaczej niż jest z zagadkowymi drzewami :)
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z starych sadzonek mialem juz nie raz nowosci...
     
  18. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Z sadzonek, czasem się nowość trafi, z zagadkowych nie trafiłam
     
  19. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    odnosnie skrzynek, hmm, cos mi sie przypomina, ze dawniej, jak potrzebne bylo nowe narzedzie do warsztatu, ganialismy po spoldzielni, gdzie jeszcze jakas skrzynka sie chowa w misjach, zwlaszcza xxl, i narzedzia nowe byly,:), przypomina mi sie zlom, przywieszka do walizek, poidelka, ale to tylko moje zdanie;), i teraz moze byc inaczej:), poczekamy, zobaczymy, moje narzedzia nie ruszam, otwieram jak cos potrzebuje, inaczej czekaja, ;)
     
  20. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tez mnie sie wydaje ze sa dopisywane, ,ja nie mam drzewka zulu a gdzies tam mi powypadalo i jakies misje z nim mam zrobione