Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. antonina-farmerska

antonina-farmerska Chodząca legenda forum

2. gretag

gretag Chodząca legenda forum

Dzień dobry :)
    Czekamy więc na event.. wyszukiwanie przedmiotów bo wszystko wskazuje na to,że w nagrodach 2-a florenowce oraz 2-a magiczne drzewa.

W TSach w czerwcu..zagroda dla legwana oraz żółte i pomarańczowe ośmiornice..
    źródło
    To raczej taka zmyłka na grafice żeby trudniej było odczytać o jakie zwierzę chodzi :)

3. jakacper78

jakacper78 Zaawansowany

Witam event będzie bardzo wymagający badyla będzie wysiać pod sufit 8) wypadajki będą leciały jak krew z nosa jeśli mają być 2 szt florenowca to i wyprzedaż będzie goniła wyprzedaż .Od zeszłego roku nie ma Renzo a to już daję dużo do myślenia miało wrócić jak uporają się z problemami8).A to nie wróży dobrze grze i przenosinom na inną platformę.Ale to tylko taki moje przemyślenia ,i co ja tam mogę wiedzieć jestem tylko zwykłym graczem od którego się wymaga inwestuj bo firmie musi się zgadzać kasa>:(

Ostatnie edytowanie: 23 maja 2020 o 07:57
  4. gretag

Masz rację, wyprzedaży będzie dużo, imprezówki, SNawozy, koszyczki, wypadajki i licho wie co jeszcze wymyślą :)
    Do dużych ilości eventówki jesteśmy przyzwyczajeni a o wypadajki też potrafimy zadbać..Damy radę :)
    Ważne też ,że Nubloni nałożą się przynajmniej na dwie godziny(a może i dłużej) z wyszukiwaniem przedmiotów a to znaczy,że wypadajki polecą do tego i tego eventu jednocześnie..

5. -norbijas-

-norbijas- Chodząca legenda forum

tym nowym zwierzakiem bedzie kolejny gatunek agamy...;):)
    kierunek byl dobry..tylko,ze to nie sa pajaki a dwa ulepszenia osmiornic;):)
    https://board-de.farmerama.com/threads/gerüchteküche-zum-plaudern-und-spekulieren.95404/page-60#post-4517691
    https://board-de.farmerama.com/threads/gerüchteküche-zum-plaudern-und-spekulieren.95404/page-60#post-4518239
    edit..
    doczytalem teraz post Gretki...:)
    widze,ze moja wizja osmiornic poprzez kilka offow trafila do nas:p

Ostatnie edytowanie: 23 maja 2020 o 09:09
  6. gretag