Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Witam :)
    Przypomnę mój sen:
    Śniło mi się, iż pewnego razu pewna czarna owca o imieniu Franek, dała fermerowi kilka babeczek, które on umieścił na farmie i klikając zbierał je z pól. Babeczki miały różną wartość. Te duże różowe XL miały największą, więc starał się czekać aż całkiem "dojrzeją" by dopiero wtedy je zbierać.
    Ów farmer za pomocą Tubek z polewą które zbierał z pól przy żniwach - mógł skracać czas wzrostu babeczek.
    Siał też Balonikowe Kwiaty i Gigantyczny Rabarbar.
    Ze zbiorów leciały też Komiksy, które wraz z innymi rzeczami oddawał na jakimś placu przed spółdzielnią.

    A z nowych snów... śniły mi się Koguty, które piały bladym świtem już od pierwszego wrześniowego weekendu ;)
     
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ależ Wy macie sny o_Oo_O
    Mnie tam śnią się rzeczy o wiele przyjemniejsze.....niż stawianie babeczek na polach :D:p
     
  3. Moje_Rancho_Hot

    Moje_Rancho_Hot Zaawansowany

    Jeszcze przyśniły mi się kosze w których były Torebki piwnej herbaty - wyglądem przypominały takie torebki ekspresowe do parzenia herbaty.
    W koszykach była też dziwna roślinka - Piernikowe dzikie róże, a obok koszy stały kufle z Piwną herbatą.
    Nie mogę tu pokazać tych koszy, ale na pewno wiecie gdzie możecie je znaleźć ;)
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Piwem pachnie w obu eventach..komiksowym i Oktoberfestu...:)
     
  5. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

     
  6. nicponiara

    nicponiara Czeladnik forum

    To wszystko prawda. Jednakże czasami trzeba coś poświęcić. Ja jakoś dałam radę nawet jak traciłam sianogrosze a i dobrnęłam do ładnego poziomu na bahamie. Głowa do góry.
     
  7. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    już tak bywało, że kilka eventów było podobnych do siebie, więc wcale mnie nie zdziwi jak i tym razem zarówno beczki jak i ciasteczka będą wymagały wystawienia i dojrzewania:)
     
  8. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    A ja nie chcę zbierać na placu niczego! Wolę milion wypadajek niż wypatrywanie oczu na rynku :wuerg:
     
    gretag lubi to.
  9. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Ja już zapomniałam że coś takiego było :D ostatnio tylko sianie, sianie i wypadnie
     
  10. alexander1102

    alexander1102 Aktywny autor

    A kiedy będą expresy? Strasznie drażnią mnie te surmie xxl.Błe patrzeć na nie nie mogę:wuerg:
     
  11. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ciekawe, czy koguty z TS....
     
  12. babsi6343

    babsi6343 Mieszkaniec forum

    Oj, oj.... znowu będzie kusić kupno Stajennych, a zwierzaki nawet te nowe siedzą w pasku.
     
    toDzasta i gretag lubią to.
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    prawda, ja bym sobie marzyła żeby wyrocznia w swej kuli wypatrzyła jakąś stałą misję, np kontynuację Magicznej wędrówki, coby te koguty i inne zwierzaki z TS się nie marnowały...
     
    paparara, toDzasta oraz gretag lubią to.
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  15. dorag45

    dorag45 Okazjonalny autor

    hmm jeszcze jedna zagroda , ja nawet nie mam żab ani jeża o boćkach nie wspomnę
     
    Mojabonanza lubi to.
  16. ijur

    ijur Czeladnik forum

    Na oktoberfest to moja kula mówi, że warto stajnie i obory dobrze wyczyścić.Podobno też dżemy do piwka dobrze pasują, szczególnie truskawkowe i pomarańczowe :)
     
  17. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana

    Czy może Jasnowidze Farmowe, widzą w tym miesiącu BB, bo nie wiem czy z ukręconą SP czekać, czy teraz pomixować ?
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    zapewne BB pojawi się w okolicach eventu kukułkowego

    (wg kalendarza od 26 do 30 września- Event hodowlany "Kukułki")
    a czy wcześniej coś się zadzieje, to chyba tylko wyrocznia wie ;)
     
    paparara lubi to.
  19. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Dżemy i piwko ,cóż za subtelna konfiguracja ,chyba apetyt stracę na śniadanie. Z pewnością jednak zajrzę do spiżarni ,sprawdzić dżemowe zapasy:music:
     
    toDzasta lubi to.
  20. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    A s
    A skad te dzemy pomaranczowe i truskawkowe jak takich nie produkujemy. Przepisy nowe beda- zobaczymy.