Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Co do Kerberosa, Zerberusa, czy jak mu tam:
    Cerber – w mitologii greckiej olbrzymi trzygłowy pies strzegący wejścia do świata zmarłych. W niektórych wersjach mitu ma również węża zamiast ogona. Uważany był za syna Echidny i Tyfona oraz za brata Sfinksa, Hydry i Chimery oraz Ortrosa. Wikipedia
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w oryginalnym tekscie jest mowa o wszystkich polach= all playfields i czerwonej zagrodzie = red hellhound stable;):)
    [​IMG]
    a dozynki...
    miskami to moze mulciaki cos beda robic...bo zwykly farmer przy wartosci miska 380 nie ugra zbyt duzo
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Bry,
    no nie powiem wizja Top na samych mrocznych towarach mnie urzekła xD, ale do tego to jeszcze sporo kaktusów mi brakuje xD:p.
    A tak poważnie, cieszę się, że Top zostaje i mam nadzieję, że na starych zasadach. Co do "nowego pola" to marzy mi się takie wyłącznie na itemy z koła, bo się w pasku marnują, ale w to szczerze wątpię, raczej wygląda to na jakąś sezonową atrakcję związaną z październikiem, ale wróżenie mi raczej nie wychodzi, więc lepiej zdam się na Was ;).
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dozynki planowane sa na polowe listopada....
    i zanosza sie pewne zmiany....lista ma byc zmniejszona do 1500...
    ponadto ma byc podzial nagrod 1-500 ,501-1000,1001-1500
    glowna nagroda bedzie chyba item zwiekszajacy pd;)
    tak przynajmniej twierdzi wegierska Wyrocznia...
    cytaty.....
    Gwiazdy są nadal bardzo rozmyte.
    Wydarzenie jest spodziewane w połowie listopada.
    Może 3000 będzie tylko 1500. Nie jest jeszcze jasne, czy lista będzie 3000 z 1500 nagrodami, czy gładka lista 1500 z 1500 nagrodami. Później obraz będzie wyraźny.
    Lista 1500 jest bardziej prawdopodobna
    Wydaje się, że pozostaje między 1-500, 501-1000, 1001-1500.
    Nie można pominąć wystroju zielonego paska. Widzę wystrój i najlepsze mnie nasiąkną.
    :)
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-88#post-1036561
     
  5. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzięki Norbi :)
    to już coś wiemy, jeśli lista rzeczywiście będzie skrócona i wprowadzą podziały po 500, to wypadałoby się zmieścić w top 500, żeby zgarnąć główną nagrodę, nie wiem czy to mnie nie przerośnie... no ale zobaczymy, może jeszcze po drodze coś się rozjaśni.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    spoko;):)
    skrocenie listy spowoduje podniesienie pulapu;)
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Pytanie tylko jak bardzo, w zeszłym roku na 500 pozycję wystarczyło troszkę ponad 450 baniek, ale też nie było ciśnienia, bo pierwszy tysiąc zdobywał tę samą nagrodę, teraz zrobi się na liście znacznie ciaśniej :p
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dokladnie...
    chyba wracaja do starej formuly czyli top 500..w domysle nagrody;)
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    źródło
    Przerażająca noc.
    Jedna roślina eventowa/ dowcipne duchy, jedna wypadajka/czaszki a w młynie zrobimy kapelusze.
    Jeszcze grafika do tego wydarzenia..
    [​IMG]
    źródło
    Widać ,że siejemy eventówkę i zbieramy wypadajki na mrocznych polach.
    - - --
    Jeszcze inne grafiki do Przerażającej nocy.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2019
  10. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Całą noc koszmary mi się śniły,
    czas żebyście Wy je zobaczyli.


    filler_01_shark.png filler_02_pumpkin.png filler_03_tentacles.png filler_04_mummysheep.png filler_05_trident.png filler_06_spider.png filler_07_flytrap.png filler_08_fishbone.png
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba bedziemy zbierac nagrody z roznych budynkow,,poruszajac sie po sciezce..
    na grafice widac szlaban:)..pomiedzy budynkiem spoldzielni a budynkiem pol pelni;) na pewno znajduja sie inne budynki,ktore bedziemy musieli odwiedzic
    [​IMG]
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    plansze bedze mozna przejsc trzykrotnie
    [​IMG]
    http://hu.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-89#post-1036664
    [​IMG]
    ...............................................................................................
    pamietacie te grafiki? i dyskusje co to moze byc?
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/zgaduj-zgadula.64442/page-1187#post-2071996
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    zdaniem wloskiego usera...sprawa ma zwiazek z nowa funkcja w grze...
    o ktorej mozna poczytac w poradniku do misji weekendowych
    [​IMG]
    http://it.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/nuova-funzionalità-di-gioco.45200/
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2019
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wracając do dożynkowego TOPu..

    Cześć, jeśli dobrze rozumiem wasze słowa, to szukamy godnego TOP, czy uważasz, że nadszedł czas, aby zasadzić trochę owoców itp.?

    Warto więc stworzyć ciężką artylerię i co ona zrobi?
    Czy możemy wiedzieć o tym bardziej szczegółowo?
    Niestety, nie całe złoto świeci!
    : o_Ops:
    Jeśli wszystko pozostanie takie (szanse są wysokie), jak to teraz widzisz, wówczas nastąpi znaczny spadek nagród w porównaniu do TOP z zeszłego roku.

    : o_Ops:
    źródło
    genka53 napisała:

    Czy jest jakiś szczególny powód, aby zmniejszyć o połowę liczbę zwycięzców?(W 2013 roku było to 500, a potem 1000 lat, a jeśli dobrze pamiętam, w 2017 roku było 3000).
    Odpowiedź węgierskiego Oracle:

    Moją pierwszą myślą było to, że mniej miejsca w TOP może zachęcić graczy do zakupu.Ale sprzeczne jest, że opłaty zostały zmniejszone.Powiedziałbym, że w tej chwili nie jest lepszy niż ten, który był 3000 w zeszłym roku.Może jest gorzej.
    źródło


    == = = == === == = = = = = ==
    [​IMG]

    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2019
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    To ja moze przypomne jak to bylo w zeszlym roku....
    nagrody zostaly podzielone na trzy grupy...
    [​IMG]
    najwazniejsza nagroda byl item zamkowy plac zabaw
    [​IMG]
    dwa ulepszenia byly do zdobycia w zadaniach eventowych...
    [​IMG]
    czyli kazda z grup otrzymala item zwiekszajacy %pd...odpowiednio(patrzac od dolu rankingu) 50,100,150%.....
    a jak bedzie w tym roku?????
    jesli slowa wegierskiej Wyroczni sie potwierdza to moim zdaniem item z bonusem % otrzyma tylko pierwsza grupa czyli pozycje 1-500
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Znów o TOPie..
    Węgierscy gracze zadawali pytania czy coś będzie wyeliminowane z TOPu..
    Oracle odpowiedział:
    "Nie widzę żadnej różnicy od zeszłorocznych zgłoszeń."
    źródło
    ..a więc do wora będzie można wrzucać tak samo jak w ub. roku. ..

    - - -- -= = =- -- - - -- - - --
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2019
  17. Farmerska Wyrocznia

    Farmerska Wyrocznia Board Administrator Team Farmerama PL

    Przyśniły mi się koszyki, choć to nie Wielkanoc,
    lecz się zastanawiam po co i jaką to ma moc?
    A może to tylko w oczach mi się dwoi
    i żadna taka wyprzedaż w grze się nie kroi?
    Czy te grzyby są jadalne i to wielokrotnie,
    jeśli nie to kto zakupi je przewrotnie?
    halloweenoct2019basket1_big.png halloweenoct2019basket2_big.png halloweenoct2019basket3_big.png halloweenoct2019basket4_big.png halloweenoct2019basket5_big.png halloweenoct2019basket6_big.png halloweenoct2019basket7_big.png halloweenoct2019basket8_big.png halloweenoct2019basket9_big.png
     
  18. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    oooo, nowa odslona Borstiego?
     
  19. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    I włoski user ma pewnie racje. Pewnie będzie to dodatek do misji "czasówek" i zleceń (kto powiedział,że potrzebne jest dodatkowe pole do większej orki ;)). Nagrody będziemy sobie losować (to ma być to nowe lepsze koło?). A przy okazji misji seronologicznych, będziemy mieć szanse wygrania nowych mrocznych zagród/warsztatów. Ciekawe jakie będą "stałe" nagrody...Ale to tylko moje widzimisię (nie mogłam się powstrzymać)...Proszę nie bić. Już mnie nie ma. ;)
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest to bardzo mozliwe:)
    bo patrzac dokladnie na grafike,,,to widac na niej sezonowe punkty nagrodowe,,,
    o ktorych pisalem w watku eventowym...
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/serenologia.70578/#post-2071722
    [​IMG]