Zgaduj Zgadula...

Temat na forum 'Farmerska Wyrocznia' rozpoczęty przez użytkownika Farmerska Wyrocznia, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a propo eventu madagaskar,,,,,zajrzyjcie do poradnikow z wczesniejszych podobnych eventow....mozna tam sporo znalesc i zawezic gromadzenie dobr.......
     
  2. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bez numerków: ZWIERZĘTA - papuga,słoń. DRZEWA-(figa lub amherstia)(papaja lub nerkowiec) tamarillo ,kumkwat (grejfrut lub awokado)(kiwi lub yangmei lub achacha lub araukaria) pitaje ,(czarne sapote lub Winogrona plinii cauliflory lub Owoc drzewipesta) ,goji ,pitomba ,guawa ,mango ,kokos ,(kakao lub nektarynka)(liczi lub chlebowiec)(akebia 5 listkowa lub makadamii) baobab ,słodliwka ,monstera dziurawa ,goździkowiec,(mangostan lub hebanowiec)(Drzewio tiki lub palma betelowa lub cypryśnik meksykański) plumeria. ROŚLINY- kmin ,srebrnik ,lilie wodne ,winogrona ,hibiskus ,święta bazylia ,trzcina cukrowa ,pieprz ,orzeszek ziemny ,cukinia ,marakuja ,miechunka ,imbir cytwarowy ,kaktus kapel. afelandra ,żeń-szeń ,karnegia ,diabelski szpon ,aloes,helikonia ,cynamon,ostryż ,opuncja ,chili,ignam ,ananas,kolendra ,bromelia ,wielichna ,papryka.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2019
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wygląda na to,że do eventu potrzeba prawie wszystkiego. Mam zatem nadzieję,że ewentualne nagrody będą tego warte.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wierz mi,ze nawet polowy nie bedziesz potrzebowac......
    a nagroda ma byc pnacze dajace wiecej pd max co 3 dni....pytanie tylko czy bedzie to do wszystkiego czy tez chodzi tylko o zagrody badz fabryki bo takie do tej pory dawali w tych eventach....
    1 pnacze
    15 000 PD, 15 000 TPD, redukcja czasu produkcji w fabrykach o 5% przez 4 h co 20 h.
    2 pnacze...
    Co 48 h będzie dawał:
    1 000 PD x poziom Farmy,
    +75% PD z zagród dla bobrów przez 6 h,
    +75% TPD z zagród dla anakond przez 6 h,
    3 x Skrzynia z ptakami.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2019
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    wg mnie mała poprawka: figa v amherstia v pistacja; do zestawu z kiwi na początku dopisać jeszcze liść beukarnei wygiętej; goji lub pitomba (a nie jednocześnie); jeżeli kakao to i eukaliptus; goździkowiec lub fikus; z roślin: hibiskus lub jovellana; chili lub kwiat lotosu. Chyba tyle ;)
     
  6. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    A widać kiedy zaległe Ranzo ? Co do eventu zbieram wszystko.
     
    panda-p25, kacper_07 oraz gretag lubią to.
  7. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Podpowiedzi do tych pozycji gdzie więcej jest z taką samą wartością w stodole..
    130(słodkie, pełne drobnych nasion)
    140(owłosione, zielone mięsiste, małe czarne nasiona)
    200(ulubione koali)
    220(zielone, jednoziarniste)
    230(ciemne meble, ozdoby)
    240(zielone, wieloziarniste)
    275(orzech))
    280(mała czerwona)
    347(typ orzecha)
    444(mała czerwona)
    źródło
    = = = = =
    [​IMG]
    Jutro mogą się pojawić oficjalne informacje o kolorowych papugach i ich kolorowych warsztatach.
    [​IMG]
    źródło
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2019
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

  9. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Raczej to drugie.
    Na angielskim forum ploteczki są podawane w układzie na każdy miesiąc osobno, nasz kalendarz podaje :
    • od 29 sierpnia - Opowieści z zagrody
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    faktycznie;):).....w sumie malo realne,zeby event byl az tak krotki....
    a propo tej graficzki......
    [​IMG]
    to moze byc niezly haczyk w niej...a dokladnie chodzi o te 25%....ludzie moga byc niezle zaskoczeni jest niby bonus a przyrostu kupki nie ma.....xD
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2019
  11. ewanta

    ewanta Komandor forum

    a gołębie i traszki do eventu tez będą potrzebne bo u mnie szarość na targu? coś na ten temat wasze niezawodne kule widzą?
     
  12. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    U mnie brak papug i piór...Zero....Gołębi też nie ma na targu ....
     
  13. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Informacje z węgierskiego forum tłumaczone z google..
    Jeszcze 2 tygodnie na przygotowanie się do następnej hodowli.
    Jeśli pozycje gwiazd się nie zmienią, następnym zwierzęciem hodowlanym będzie papuga, jak głosi plotka.
    Dotknąłem gwiazd, aby uzyskać pomoc w przygotowaniu się do wydarzenia.
    [​IMG]
    Wartość stodoły papug, które zostaną wprowadzone na wydarzenie, to ponad pół miliona, ale poniżej kolejnych stu tysięcy.Wartość stodoły zwierząt hodowlanych nie osiąga wartości pawi hodowlanych i jest nieco poniżej nich.
    Możesz wziąć to pod uwagę podczas przygotowywania z podstawowymi zwierzętami.
    ***
    Spodziewane jest, że impreza będzie wymagała odżywienia wokół „Rákóczi”...znaczy około 500 szt SPaszy..
    Wśród nagród możemy spodziewać się nowej różowej nagrody.
    W przyszłości będzie padać deszcz, który wpłynie na bohaterów.
    (Zastrzega się możliwość zmian)
    [​IMG]
    Możesz przygotować się na kolejne wydarzenie z udziałem dotkniętych ptaków i ich upraw.
    Tutaj możesz potrzebować tylu zwierząt podstawowych o łącznej
    wartości barierowej dziewięciu St. Stephen King.
    Pod względem wydajności
    możemy policzyć liczbę sztuk odpowiadającą wartości naszych mniejszych i większych dwukolorowych metalowych monet.
    To wydarzenie może obsługiwać trzecie
    wydarzenie papugi.
    (Może ulec zmianie)
    [​IMG]
    Trzecie wydarzenie.
    Nie widzisz, żeby miało to wpływ na liczbę papug w stodole.
    Będzie inaczej.
    (Może ulec zmianie)
    [​IMG]
    ***
    [​IMG]
    przyjść nawet do normalnych stałych misji ..
    źródło

    JövendölőMáriusz - dziękujemy za podpowiedzi :)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Dosc tania bedzie ta rozowa zagroda papug....jesli na misje eventowa trzeba bedzie oddac w rownowartosci 600 tys sg to jest ok 2 272 papug....na spokojnie kazdy tyle wyhoduje lub kupi przy obecnych cenach jest to ok 66 mln sg.....fakt trzeba miec jeszcze 500 jednostek sp
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Pasza jest,papugi są tylko kto wpadł na pomysł kolorowania kolorowych papug?;)



    [​IMG]

    No chyba,ze takie egzemplarze;):p
    [​IMG]
     
  16. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    No i w końcu się doczekałam...Zapasy słabe..300 sp , 1200 sztuk piór i około 1200 sztuk papug...ale co tam ...A widzieliście już nowe zagrody ? są śliczne ;)
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Takie pytanie mam-siedzą moje papugi w menażerii i są stare-muszę je wyciągnąć,żeby nowe były?o_O
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Nowe to musisz sobie kupić. Stare zostają w magazynie i nikt ich nie wymieni. Nowość = kupno za SG i floreny
     
    gretag lubi to.
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jestes pewny.....
    Standardowo zostaną zmienione zagrody, które można zdobyć. Klasyczne + i ++ zostaną zastąpione przez żółte i pomarańczowe ulepszenia (zagrody posiadane na polu i w inwentarzu nie zmienią swoich wartości).
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/przygotowania-do-hodowli-papug.69871/
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    no to czekam aż mi wymienią ;)
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.